UCHWAŁA - ZGODA NA SPRZEDAŻ ALKOHOLU

2»

Komentarze

  • Opcje
    kmaskikmaski Użytkownik
    edytowano listopada -1
    Pozew złożony i opłacony.
    Mecenas też już opłacony? Przypuszczam. No to pogratulować. Pogratulować mecenasowi, że tak szybko wyciagnął od Ciebie kasę za ... No właśnie za co? Dostałaś zgodę? Dostałaś. Więc o co chcesz się procesować? Co chcesz wygrać? Czym innym jest znalezienie takiej, czy innej formy nacisku, a czym innym robienie awantury. Ja tego inaczej nazwać nie potrafię. No, ale jest i pozytyw, prawnicy będa mieli z czego żyć. Też ważne.
    Mam nadzieje, że przetrzepią się kieszenie WAŻNIAKÓW z zarządu i będą szanować ludzi bo ich ZAKOMPLEKSIONE ego wyskoczyło do granic rzeczywistości .
    A ja sobie myślę, że tu ktoś inny się zagalopował i koniecznie chce pokazać gdzie ma wszystich pozostałych. Większe szanse masz na przetrzepanie własnej kieszeni niż na cokolwiek innego.
    trzymajcie kciuki
    Nie wiem jak inni, ale ja jakoś nie za bardzo mam ochotę. Jak znam życie, to moją wstrzemięźliwość z entuzjazmem schowasz tam, gdzie trzymasz wszystko inne. Na zdrowie.
    Trzymaj kciuki, żeby nikt z Twojej wspólnoty nie czytał tego wątku. Bo jak przeczyta, a przyjdzie na forum po pomoc, to tę pomoc z pewnością otrzyma.


    Odpisałem, bo mam wrażenie, że ten wątek prędko się nie skończy i stanie się ładną ilustracją tego, jak stosunkowo prostą sprawę można spaprać i szybko, i skutecznie.
  • Opcje
    ZarządcaZarządca Zarzadca.pl ZARZADCA.PL
    edytowano listopada -1
    Rzeczywiście ja też do końca nie rozumiem, skoro jest koncesja to co ma być przedmiotem tego procesu?
    ZARZĄDCA PORTAL INFORMACYJNY II 6tfwtu9sbskv.png
  • Opcje
    marta0010marta0010 Użytkownik
    edytowano listopada -1
    Moim drodzy proszę nie obawiać się, że zostanę oszukana czy " zgolona" z pieniędzy.
    Kancelaria która mnie reprezentuje zostaje opłacona z odszkodowania które wywalczy biorą stosunkowo dużo bo 35%, ale jednocześnie daje to gwarancję, że będą się starać.
    Przedmiotem sporu jest ogólnie rzecz ujmując, działanie na moją szkodę( opóźnienie w otwarciu lokalu o 3 tygodnie) , ograniczanie swobody działalności gospodarczej, ograniczanie sposobu korzystania z lokalu,
    , ewidentne straty finansowe oraz poza finansowe.

    najpoważniejszy : Kto, doprowadza inną osobę do niekorzystnego rozporządzenia własnym lub cudzym mieniem za pomocą wprowadzenia jej w błąd albo wyzyskania błędu lub niezdolności do należytego pojmowania przedsiębranego działania, podlega karze pozbawienia wolności od 6 miesięcy do lat 8.
  • Opcje
    kmaskikmaski Użytkownik
    edytowano listopada -1
    [cite] marta0010:[/cite]Moim drodzy proszę nie obawiać się, że zostanę oszukana czy " zgolona" z pieniędzy.
    To nie obawy. To coś, to jak przesolona zupa.
    Kancelaria która mnie reprezentuje zostaje opłacona z odszkodowania które wywalczy biorą stosunkowo dużo bo 35%, ale jednocześnie daje to gwarancję, że będą się starać.
    "Pozew opłacony", gaża ustalona, czyli umowa też podpisana. A tam zapewne zwrot kosztów i 5% nagrody pocieszenia dla kancelarii w przypadku przegranej.
    Przedmiotem sporu jest ogólnie rzecz ujmując, działanie na moją szkodę( opóźnienie w otwarciu lokalu o 3 tygodnie) , ograniczanie swobody działalności gospodarczej, ograniczanie sposobu korzystania z lokalu,
    , ewidentne straty finansowe oraz poza finansowe.
    Wiesz co, sprawdź, czy to aby na pewno kancelaria prawnicza. Wierzyć mi się nie chce, że ludzie z tytułami adwokatów/radców prawnych mogą coś takiego w Twojej sytuacji proponować. Gdyby to serio potraktować, to wychodzi, że byłaś o włos od bankructwa.
    najpoważniejszy : Kto, doprowadza inną osobę do niekorzystnego rozporządzenia własnym lub cudzym mieniem za pomocą wprowadzenia jej w błąd albo wyzyskania błędu lub niezdolności do należytego pojmowania przedsiębranego działania, podlega karze pozbawienia wolności od 6 miesięcy do lat 8.
    Ten przepis, który cytujesz to art. 286 par. 1 KK, który brzmi tak:
    <i>Kto, w celu osiągnięcia korzyści majątkowej, doprowadza inną osobę do niekorzystnego rozporządzenia własnym lub cudzym mieniem...</i>
    Pomijam ten drobiazg, jakim było w Twoim przypadku rozporządzenie mieniem.
    No ale cóż, nie moje małpy, nie mój cyrk. :neutral:
  • Opcje
    StasiuStasiu Użytkownik
    edytowano listopada -1
    kmaski - wreszcie napisałeś coś sensownego. Czyli można?
    marta0010 - chyba szczytujesz ze swoją fantazją i wyobraźnią. Nadal podtrzymuje swoje stanowisko ,że są to jedynie Twoje wymysły, chyba chcesz się dowartościować? Ale dla potrzeb akademickich podyskutujmy.
    Wątek rozpoczęłaś 19 lipca, 22 lipca napisałaś ,że chciałabyś otworzyć sklep w połowie września, mamy połowę sierpnia i sklep otwarty
    działanie na moją szkodę( opóźnienie w otwarciu lokalu o 3 tygodnie)
    Należy się premia dla zarządu za przyśpieszenie otwarcia o miesiąc.
    Kancelaria która mnie reprezentuje zostaje opłacona z odszkodowania które wywalczy biorą stosunkowo dużo bo 35%, ale jednocześnie daje to gwarancję, że będą się starać.
    Takie bajki to możesz sobie pisać anonimowo dla innych frustratów. Jeżeli składasz pozew o odszkodowanie to określasz PRECYZYJNIE jego wysokość, bo od tego zależą opłaty sądowe. A to odszkodowanie to takie z sufitu?
    ewidentne straty finansowe
    . Będziesz miała szansę przekonać Sąd o nich.
    28 lipca twój administrator ob...ał majtki i dal Ci zgodę podpisaną przez Zarząd.
    ograniczanie swobody działalności gospodarczej, ograniczanie sposobu korzystania z lokalu,
    Nie możesz wchodzić do swojego sklepu?
    Cytowany przez Ciebie art.286 kk pozostawię bez komentarza.
    Pozew o którym piszesz powinien być odrzucony po przeczytaniu przez referendarza sądowego, ale zgodnie z "polityką korporacyjną" wymiaru sprawiedliwości wiązałoby się to ze zwrotem np. wpisu sądowego. Więc pozew zostanie przyjęty, wyznaczony termin pierwszej rozprawy ( tak gdzieś na wiosnę przyszłego roku) i oddalony
    Mam nadzieje, że przetrzepią się kieszenie WAŻNIAKÓW z zarządu i będą szanować ludzi bo ich ZAKOMPLEKSIONE ego wyskoczyło do granic rzeczywistości .
    A w pozwie jest cały Zarząd , czy tylko Ci co podpisali zgodę?:bigsmile:
  • Opcje
    kmaskikmaski Użytkownik
    edytowano listopada -1
    [cite] Stasiu:[/cite]kmaski - wreszcie napisałeś coś sensownego. Czyli można?
    Nie, nie, to nie tak. Napisałem coś, co nareszcie udało Ci się zrozumieć. I jak widać z Twojego wpisu - od razu rozwinąłeś skrzydła. :bigsmile:
    Ale nie mam dla Ciebie dobrej wiadomości :sad: :wink: Nie zamierzam się starać specjalnie dla Ciebie. Jak Ci się uda załapać jeszcze raz - Twoje szczęście, nie moje.
  • Opcje
    ZarządcaZarządca Zarzadca.pl ZARZADCA.PL
    edytowano sierpnia 2014
    [cite] marta0010:[/cite]Moim drodzy proszę nie obawiać się, że zostanę oszukana czy " zgolona" z pieniędzy.
    Kancelaria która mnie reprezentuje zostaje opłacona z odszkodowania które wywalczy biorą stosunkowo dużo bo 35%, ale jednocześnie daje to gwarancję, że będą się starać.
    Przedmiotem sporu jest ogólnie rzecz ujmując, działanie na moją szkodę( opóźnienie w otwarciu lokalu o 3 tygodnie) , ograniczanie swobody działalności gospodarczej, ograniczanie sposobu korzystania z lokalu,
    , ewidentne straty finansowe oraz poza finansowe.

    najpoważniejszy : Kto, doprowadza inną osobę do niekorzystnego rozporządzenia własnym lub cudzym mieniem za pomocą wprowadzenia jej w błąd albo wyzyskania błędu lub niezdolności do należytego pojmowania przedsiębranego działania, podlega karze pozbawienia wolności od 6 miesięcy do lat 8.



    Właściciele nie maja obowiązku wyrażać zgody na sprzedaż alkoholu, nikt ich do tego nie może zmusić, dlatego nie widzę podstawy prawnej do odszkodowania. Odnośnie cytowanego przepisu kodeksu karnego, to nie ma żadnego zastosowania.

    Proszę wziąć pod uwagę, że zgoda ma charakter czasowy, więc niebawem znowu będzie trzeba się o nią zwrócić do wspólnoty.
    ZARZĄDCA PORTAL INFORMACYJNY II 6tfwtu9sbskv.png
  • Opcje
    KubaPKubaP Użytkownik
    edytowano sierpnia 2014
    [cite] marta0010:[/cite]Lokal czynny, czekam na koncesję ma być w następnym tygodniu
    Mam nadzieję, że szybko się z tym uwiną i będę mogła się z WŁADCAMI osiedla spotkać na jednej sali na neutralnym gruncie
    Moim drodzy proszę nie obawiać się, że zostanę oszukana czy " zgolona" z pieniędzy.
    Kancelaria która mnie reprezentuje zostaje opłacona z odszkodowania które wywalczy biorą stosunkowo dużo bo 35%, ale jednocześnie daje to gwarancję, że będą się starać.
    Przedmiotem sporu jest ogólnie rzecz ujmując, działanie na moją szkodę( opóźnienie w otwarciu lokalu o 3 tygodnie) , ograniczanie swobody działalności gospodarczej, ograniczanie sposobu korzystania z lokalu, ewidentne straty finansowe oraz poza finansowe.

    najpoważniejszy : art. 286 par. 1 KK
    Kto, w celu osiągnięcia korzyści majątkowej, , doprowadza inną osobę do niekorzystnego rozporządzenia własnym lub cudzym mieniem za pomocą wprowadzenia jej w błąd albo wyzyskania błędu lub niezdolności do należytego pojmowania przedsiębranego działania, podlega karze pozbawienia wolności od 6 miesięcy do lat 8.
    a co z prawami tych właścicieli lokali, co nie chcą mordowni pod oknami czy w najbliższej okolicy?

    Oni też mają prawo do nieograniczonej egzystencji w ciszy i mirze domowym.... nie wspomnę o ustawie o wychowaniu w trzeźwości i przeciwdziałaniu alkoholizmowi.... http://isap.sejm.gov.pl/Download;jsessionid=E04934AD0B1D4B980C3771F25899909D?id=WDU19820350230&type=3

    Jakie prawo ci gwarantuje, że w lokalu będziesz mogła sprzedawać alkohol?
    Komentarz edytowany KubaP
  • Opcje
    marta0010marta0010 Użytkownik
    edytowano listopada -1
    Witam,
    znalazłam chwilkę czasu aby podzielić się z ludźmi, którzy tak jak ja mają dosyć szlachty zarządczej. Owa Szlachta włada nieswoją własnością i nie rozumieją cielaki, że mają służyć mieszkańcom !! :D Wydaje mi się, że większość zarządców niestety to zakompleksione i niedopieszczone gamonie.
    Mam dla was informacje otóż mamy termin rozprawy :D !!

    "Idziemy po Was" po nasze !!
  • Opcje
    EgzoEgzo Użytkownik
    edytowano listopada -1
    [cite] marta0010:[/cite]Witam,
    znalazłam chwilkę czasu aby podzielić się z ludźmi, którzy tak jak ja mają dosyć szlachty zarządczej. Owa Szlachta włada nieswoją własnością i nie rozumieją cielaki, że mają służyć mieszkańcom !! :D Wydaje mi się, że większość zarządców niestety to zakompleksione i niedopieszczone gamonie.
    Mam dla was informacje otóż mamy termin rozprawy :D !!

    "Idziemy po Was" po nasze !!
    Na kiedy konkretnie wyznaczony jest termin, bo to bardzo ciekawe jak ta walka się zakończy?
  • Opcje
    marta0010marta0010 Użytkownik
    edytowano listopada -1
    Dokladnej daty Ci niepodam, ale jest to styczen 2015r. Z Moich obserwacji wynika, ze WŁADCY z zarzadu czytaja te portal: ). Szykujcie sie : ) bo jestem zdeterminowana utrzec wam noski
  • Opcje
    EgzoEgzo Użytkownik
    edytowano listopada -1
    [cite] marta0010:[/cite]Dokladnej daty Ci niepodam, ale jest to styczen 2015r. Z Moich obserwacji wynika, ze WŁADCY z zarzadu czytaja te portal: ). Szykujcie sie : ) bo jestem zdeterminowana utrzec wam noski
    A jakie to ma znaczenie, że czytają ten portal - nie rozumiem?
  • Opcje
    KubaPKubaP Użytkownik
    edytowano października 2014
    [cite] marta0010:[/cite]Dokladnej daty Ci niepodam, ale jest to styczen 2015r.
    Z Moich obserwacji wynika, ze WŁADCY z zarzadu czytaja te portal: ).
    Szykujcie sie :bigsmile: bo jestem zdeterminowana utrzec wam noski
    kij ma dwa końce ....
    kij tez sprężynuje ...
    uważaj na rykoszety ....
    pewność ciebie marta0010 zgubi....
    a wszytko zależy od tego jakie "papugi" będą strony reprezentować ....
  • Opcje
    marta0010marta0010 Użytkownik
    edytowano listopada -1
    KubaP masz racje : ) dlatego jestem spokojna mam zamiar rozglosnic ta sytuacje w lokalnych mediach. Koniec z patologia we wspolnotach mieszkaniowych!
  • Opcje
    KubaPKubaP Użytkownik
    edytowano października 2014
    [cite] marta0010:[/cite]KubaP masz racje :bigsmile: dlatego jestem spokojna
    mam zamiar rozglosnic ta sytuacje w lokalnych mediach.
    Koniec z patologia we wspolnotach mieszkaniowych!
    Szkoda mi ciebie kobieto... gotujesz sobie szafot ...

    [cite] KubaP:[/cite]
    [cite]marta0010:[/cite][Administrator] po kilku słownych przepychankach dostał pozew.
    Zgoda na koncesję już jest wydana
    osobiście pofatygował się do Pań z zarządu które mieszkają w bloku i podpisały co trzeba one też dostały swoje kopie i też miały miny jak by wróciły z kosmosu na ziemię.

    Dostałam co trzeba i dzisiaj jadę do urzędu miasta po swoje :bigsmile:

    Jak by ktoś miał problemy z wszechmocnymi administratorami lub zarządcami to proszę o infor chętnie podzielę się doświadczeniami a nie bełkotem którego pełno w internecie.
    nie wiem, jaka jest treść zgody na sprzedaż alkoholu , ale ...

    040.gifmarta0010 wiesz ja bym tak się nie chełpił tym co zrobiłaś , bo kij ma dwa końce, .... ty walisz tym cienkim ...
    to chwilowe zwycięstwo narazi cie na inwigilację i patrzenie na ręce w temacie sprzedaży alkoholu np. małoletnim, w stanie nietrzeźwym , ograniczenie sprzedaży do 22.00 czy zakłócanie spokoju w obrębie nieruchomości ... po prostu wywołałaś lokalną wojenkę :argue:
    :gafa:No cóż, pod saganem rozpalony został mały ogień, a co z niego wyniknie, to czas pokaże ...

    :zakaz: Wiara w cudze wyroki już nie jednego zgubiła .... :down: :shamed:
  • Opcje
    EgzoEgzo Użytkownik
    edytowano listopada -1
    [cite] marta0010:[/cite]Dokladnej daty Ci niepodam, ale jest to styczen 2015r. Z Moich obserwacji wynika, ze WŁADCY z zarzadu czytaja te portal: ). Szykujcie sie : ) bo jestem zdeterminowana utrzec wam noski
    I jak tam marta0010? Już po sprawie?

    Nowy doklejony: 05.02.15 23:24
    [cite] marta0010:[/cite]I zgodnie z moimi przewidywaniami obs....ał się po majteczkach jak każdy cwany administratorek który wyżej ... niż du...e ma.

    ...jutro jadę do kancelarii po pozwy z powództwa cywilnego o przekroczenie uprawnień, celowe wprowadzanie w błąd i działanie na szkodę członka wspólnoty jak i samej wspólnoty mam nadzieje, że papuga coś wymyśli bo jeleń ma chęć nauczyć baranów z administracji co do nich należy

    ...dam ci lekturkę, żeby ci piórka opadły bo może w administracji strugasz z siebie Pana na włościach a tak naprawdę to.... powinieneś wziąć się za szczotkę i wykonywać pokornie polecenia mieszkańców a nie kozaczyć za biureczkiem. A orłem to bądź w domu pod kołderką bo pewnie Twoja żona ma o tobie inne zdanie i dlatego braki męskości wylewasz na innych rekompensując sam sobie, że nie jesteś lam...sem tylko człowiekiem z klasą władzą ale zapewne Ci to nie prawda i wychodzi, że i za dnia i przez online jesteś małą biedną umorusaną dziewczynką :D

    Rozprawa sądowa miała być w styczniu:
    Dokladnej daty Ci niepodam, ale jest to styczen 2015r. Z Moich obserwacji wynika, ze WŁADCY z zarzadu czytaja te portal: ). Szykujcie sie : ) bo jestem zdeterminowana utrzec wam noski
    Martusiu, jesteśmy tak bardzo ciekawi jak ci się powiodło, luty nadszedł a ty tak zamilkłaś...
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.