odświeżenie tematu barierka balkonowa poniżej link

mechanik-86mechanik-86 Użytkownik
edytowano listopada 2014 w Zarządzanie Nieruchomościami
https://forum.zarzadca.pl/dyskusja/5496/3/nowa-barierka-balkonowa/#Item_14


Witam !!!!!!!!!!!! proszę o pomoc .
Jak już wcześniej napisałem PINB prowadzi postępowanie w/w sprawie . Piszę że prowadzi gdyż do dnia dzisiejszego nie mam żadnej odpowiedzi w tej sprawie . Zdaję sobie sprawę że jeżeli PINB dojdzie do wniosku że mój balkon powinien jednak by wykonany tak jak pozostałe zgodnie z dokumentacją dotyczącą elewacji to o takim fakcie zostanie powiadomiona wspólnota .
Mój niepokój budzi fakt że do dnia dzisiejszego od chwili przeprowadzenia w miesiącu lutym 2014 roku inspekcji przez PINB mojego balkonu nie zostałem powiadomiony o stanie postępowania bądź o wynikach postępowania .
Niepokój tym bardziej moim zdaniem uzasadniony że po zgłoszeniu przez sąsiada mojej samowolki budowlanej dotyczącej w/w balkonu ja również zgłosiłem samowolkę tego sąsiada . Inspektor prowadzący postępowanie w sprawie balkonu przyjął moje powiadomienie i powiedział że jakby obie sprawy będą prowadzone w jednym postępowaniu z tym że najpierw będzie rozpatrzone zgłoszenie sąsiada a dopiero później moje zgłoszenie .

Jak by nie patrzył nie mam odpowiedzi ani w jednej sprawie ani w drugiej sprawie . Uważam że ponieważ sprawa dotyczy mojego balkonu to oprócz informacji do Wspólnoty taką informację powinienem otrzymać ja jako strona postępowania a w drugiej sprawie jako osoba powiadamiająca o zaistniałym złamaniu przepisów budowlanych .

Komentarze

  • Opcje
    gecongecon Użytkownik
    edytowano listopada -1
    Nie otrzymasz takiej informacji ponieważ wg PINB nie jesteś stroną postępowania!!!
    U mnie PINB był na tyle przyzwoity (zmuszony moją interwencją w WINB), że łaskawie mnie poinformował pismem, że o dalszych czynnościach i wnioskach nie będę informowany ponieważ jako poszkodowanemu właścicielowi lokalu nie przysługuje mi przywilej strony na podstawie art. 28 Kpa. lecz tylko wspólnocie a żeby było śmieszniej przedstawicielowi wspólnoty - administratorowi czyli nawet nie zarządowi. Berety jak jaja czy jakoś tak.
  • Opcje
    mechanik-86mechanik-86 Użytkownik
    edytowano listopada -1
    Gekon dzięki za wiadomość wychodzi na to że muszę czekać na jakikolwiek ruch PINB lub mojej wspólnoty
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.