Pismo do mieszkańców w obronie zarządcy

MarcBensonMarcBenson Użytkownik
edytowano grudnia 2014 w Zarządzanie Nieruchomościami
Witam serdecznie.

Mamy niemały problem na koniec roku, prawdopodobnie możemy spodziewać się wypowiedzenia o zarządzanie jednego z kompleksu budynku.

Pytanie do zarządców: jak tu się wybronić, jakich argumentów użyć. Przykładowe pismo??

Z góry dziękujemy za pomoc

Komentarze

  • Opcje
    wp44wp44 Użytkownik
    edytowano listopada -1
    [cite] MarcBenson:[/cite]Pytanie do zarządców
    A to pech! Ja nie jestem zarządcą, a przecież także mógłbym dodać coś mądrego. : (
  • Opcje
    tajfuntajfun Użytkownik
    edytowano listopada -1
    Ja bym poszedł na zwolnienie lekarskie, tak jak robią wszyscy w takich przypadkach.
  • Opcje
    citizencitizen Użytkownik
    edytowano listopada -1
    Co prawda też nie jestem zarządcą (ani nawet administratorem), ale mogę doradzić: zaproponujcie, że obniżycie stawkę o połowę i weźmiecie na siebie więcej obowiązków :wink:
  • Opcje
    citizencitizen Użytkownik
    edytowano listopada -1
    Skoro wspólnota chce rozwiązać z nimi umowę, to chyba znaczy, że źle pracowali i byli zbyt drodzy. Mój poprzedni wpis był raczej ironiczny, bo za kompletną paranoję uważam pomysł pisania jakichś pism do mieszkańców (??!!) w swojej obronie
  • Opcje
    wp44wp44 Użytkownik
    edytowano grudnia 2014
    [cite] citizen:[/cite]Mój poprzedni wpis był raczej ironiczny, bo za kompletną paranoję uważam pomysł pisania jakichś pism do mieszkańców (??!!) w swojej obronie
    Ja myślę, że samo zapytanie, to był zwykły żart. Bo czymże można nazwać szukanie porady na forum internetowym, jak się wybronić przed wypowiedzeniem? Gdyby to miał być poważny wpis, to nie byłaby to kompletna paranoja? Chciałbyś mieć takiego zarządcę? : )
  • Opcje
    citizencitizen Użytkownik
    edytowano listopada -1
    [cite] wp44:Chciałbyś mieć takiego zarządcę? : )
    oczywiście, że nie!!!
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.