Apel do administratora forum

citizencitizen Użytkownik
edytowano kwietnia 2015 w O Forum
Szanowny administratorze,
od jakiegoś czasu obserwuję brutalizację dyskusji na forum, używanie epitetów i inwektyw w stosunku do osób mających odmienne zdanie, posługiwanie się insynuacjami i wycieczkami osobistymi zamiast argumentami merytorycznymi. Kilkakrotnie zgłaszałem takie chamskie wpisy do moderacji, niestety bez widocznych skutków. Chyba największy niechlubny wkład w taki rozwój sytuacji ma użytkownik KubaP: prawie każda dyskusja, w którą wkracza, kończy się słowną "bijatyką", a co najmniej deprecjonowaniem dyskutantów. Uczestnicy forum nawet obawiają się używać opcji "Podziękuj - oceń pozytywnie", bo zaraz spotykają się ze złośliwymi komentarzami KubyP (przykład z ostatniego dnia: gdy pozytywnie oceniłem wpis jednego z dyskutantów w wątku: https://forum.zarzadca.pl/dyskusja/6383/zwiekszenie-ilosci-grzejnikow-a-prawo/#Item_28 i zostałem nazwany za to "forumowym capem")

Brak reakcji ze strony administratora strony wpływa niestety bardzo niekorzystnie na wizerunek tego forum, które powoli staje się kolejnym miejscem wylewania brudów dla anonimowych frustratów. Tracą na tym przede wszystkim osoby, które szukają na forum wskazówek w sprawach wspólnotowych, bo osoby z doświadczeniem, które umieszczały tu swoje porady, zawieszają stopniowo swoja aktywność.

Apeluję więc o większą troskę o utrzymanie dobrego poziomu dyskusji na forum.

Komentarze

  • Opcje
    citizencitizen Użytkownik
    edytowano listopada -1
    Uważałem (i dalej uważam), że wywód KubyP w tamtym wątku był błędny i dlatego oceniłem pozytywnie wypowiedź wp44. Nazywania mnie z tego powodu capem nie mieści się w moim pojmowaniu merytorycznej dyskusji.
    Szkoda mojego czasu na wyszukiwanie na forum wszystkich epitetów, którymi obdarzył mnie (i innych użytkowników) KubaP
  • Opcje
    KowalKowal Użytkownik
    edytowano listopada -1
    citizen - czy Ty sądzisz ,że coś wskórasz przeciwko administratorowi tego forum? Pozostaje albo milczeć albo znaleźć inne podobne forum. Ja staram się ograniczyć do minimum swoje wypowiedzi, aby nie rzucić mięsem w odzewie na niektóre idiotyzmy. To forum staje się powoli gabinetem terapeutycznym dla leczenia megalomanii. A dlaczego funkcjonuje? Jak nie wiadomo o co chodzi to......? A jak jest zastój w dyskusji, to pojawia się nowy użytkownik i zaczyna wątek np. o miejscu garażowym albo o zmianie zarządu. Naprawdę ciekawych dyskusji jest coraz mniej. Ja coraz częściej uważam ,że szkoda mojego czasu i wiedzy na pier.....ki.
  • Opcje
    adminadmin Administrator ZARZADCA.PL
    edytowano listopada -1
    Szanowni Użytkownicy,

    prosimy o uszanowanie zasad obowiązujących na forum. Szanujemy Wasze wypowiedzi, cenimy ich wysoki poziom merytoryczny, jednak w przypadku gdy będą zawierały treści naruszające regulamin będziemy zmuszeni je kasować w całości z możliwością ograniczenia dostępu do forum.

    pozdrawiam
    ZARZĄDCA PORTAL INFORMACYJNY 62f9tf1o2jb0.png
  • Opcje
    KowalKowal Użytkownik
    edytowano listopada -1
    citizen - widzisz ,Ty nie obraziłeś KubęP wiec możesz dalej istnieć. Forumowy cap - to nie obelga ale zaszczytny tytul, z ang. cap - puchar, jesteś więc jak gdyby zdobywcą pucharu, Już niedługo na tym forum będzie tylko KubaP i tzw. nowi goście Zarządcy. A tematem dyżurnym będą rozprawy na temat różnicy między zaliczką a czynszem. Włącz więcej luzu.:bigsmile:
  • Opcje
    manman Użytkownik
    edytowano listopada -1
    [cite] Kowal:[/cite](...) Forumowy cap - to nie obelga ale zaszczytny tytul, z ang. cap - puchar, jesteś więc jak gdyby zdobywcą pucharu,
    Prawie dobrze ale cap to cap a po angielsku puchar to jest CUP.
  • Opcje
    tajfuntajfun Użytkownik
    edytowano listopada -1
    Kuba P to jest jedno . Gecon to drugie. Wymian poglądów między nimi to szambo.
  • Opcje
    EDDIEEDDIE Użytkownik
    edytowano listopada -1
    Jeden z lepszych tematów wątkowych od dość dawna.
    Oby Admin wziął się troszkę do roboty jeśli chodzi o dbałość o poziom tego forum.
  • Opcje
    citizencitizen Użytkownik
    edytowano listopada -1
    [cite] Kowal:[/cite]citizen - czy Ty sądzisz ,że coś wskórasz przeciwko administratorowi tego forum? Pozostaje albo milczeć albo znaleźć inne podobne forum. Ja staram się ograniczyć do minimum swoje wypowiedzi, aby nie rzucić mięsem w odzewie na niektóre idiotyzmy. To forum staje się powoli gabinetem terapeutycznym dla leczenia megalomanii. A dlaczego funkcjonuje? Jak nie wiadomo o co chodzi to......? A jak jest zastój w dyskusji, to pojawia się nowy użytkownik i zaczyna wątek np. o miejscu garażowym albo o zmianie zarządu. Naprawdę ciekawych dyskusji jest coraz mniej. Ja coraz częściej uważam ,że szkoda mojego czasu i wiedzy na pier.....ki.
    Mam inny pogląd na tę sprawę - uważam, że to forum jest potrzebne, sam szukałem wielokrotnie sugestii załatwiania problemów w mojej wspólnocie oraz dzieliłem się swoim doświadczeniem z innymi użytkownikami. Jeśli moim apelem uda się wyeliminować niepożądane zachowania - korzyść dla użytkowników będzie niewątpliwa.

    Nie występuję przeciwko administratorowi tego forum, ale poprosiłem go o pomoc
  • Opcje
    KowalKowal Użytkownik
    edytowano listopada -1
    citizen - i otrzymałeś odpowiedź, marnie widzę Twój (mój zresztą też) dłuższy pobyt na tym forum.
    A dla zaspokojenia ciekawości polecam forumowiczom obserwowanie - Kto jest online.
    Dla każdego ,który uchwyci moment pobytu KubyP - czeka nagroda.
    Oczywiście popieram citizen twoje stanowisko. Ja tu nie jestem dla wpisów, ale aby pomóc innym. Sam zakładałem od samego początku swoją WM - REGON,NIP, konto bankowe, kontrola dokumentacji przez PINB, wybuch gazu, sprawy sądowe więc jestem w temacie.
    Widzę też znaczną poprawę niektórych wiedzy np. w sprawie podatków WM. Radzę co poniektórym "filozofom" nie wprowadzać ludzi w błąd, bo to nie tylko nie pomaga ale może zaszkodzić. I najtrudniejsze - trzeba czasami przyznać się do błędu, a nie z uporem maniaka trwać przy swoim.
    man- masz rację - potraktuj ten mój błąd jako licencia poetica
    I na zakończenie wp44 - krótko podsumował KubęP - że nie wie o co chodzi. Że go KubaP nie wyrzucił? Ale jak nas powyrzuca to tylko ze sobą będzie dyskutował?
  • Opcje
    manman Użytkownik
    edytowano kwietnia 2015
    [cite] Kowal:[/cite]man- masz rację - potraktuj ten mój błąd jako licencia poetica

    Teraz Ci pokażę czym my się różnimy od użytkownika wp44.

    Gdybm ja był taki jak wp44 to bym Ci napisał że się nie znasz a po wyjaśnienie sięgnij do słownika.

    Gdybyś Ty był taki jak wp44 to na mój wpis napisałbyś że Ty niczego takiego nie napisałeś a gdybym CI kilkakrotnie zacytową Twoją wypowiedź to byś mi odpisał że mam zwidy.
    :bigsmile:
  • Opcje
    citizencitizen Użytkownik
    edytowano listopada -1
    Szanowny Administratorze
    Ponownie proszę o ingerencję w sprawie wysypu złośliwych, powodujących niepotrzebne zaognianie dyskusji, komentarzy.
    Po kilku dniach spokoju na forum i wymienianiu się uczestników dyskusji swoim uwagami, znowu następuje brutalizacja tych dyskusji. W zdecydowanej większości brutalizacja ta pojawia się wraz z włączeniem się do dyskusji użytkownika KubaP. Swoimi wpisami łamie on wiele punktów rozd. II, p.11 Regulaminu Forum. Jego komentarze w wielu przypadkach:
    - są zamierzonym wpływaniem na innych Użytkowników w celu ich ośmieszenia lub obrażenia (następstwem czego jest wywołanie kłótni) poprzez wysyłanie napastliwych i/lub kontrowersyjnych i/lub nieprawdziwych przekazów,
    - zawierają różnego rodzaju zabiegi erystyczne (tzw. „trollowanie”, „ad personam”, celowe przekręcanie nazwy innego użytkownika),
    - naruszają ogólnie przyjęte zasad netykiety

    Bardzo proszę o przejrzenie kilku ostatnio odwiedzanych wątków i usunięcie wpisów, które w ten sposób naruszają regulamin.
  • Opcje
    adminadmin Administrator ZARZADCA.PL
    edytowano listopada -1
    Zgłoszenia zostały zweryfikowane.
    Komentarze zawierające złośliwości prowadzące do "kłótni internetowych" zostały usunięte.
    Prosimy o dbałość i kulturę wypowiedzi w stosunku do innych użytkowników.

    pozdrawiamy
    ZARZĄDCA PORTAL INFORMACYJNY 62f9tf1o2jb0.png
  • Opcje
    KubaPKubaP Użytkownik
    edytowano maja 2015
    a co bezpodstawnym szykanowaniem mnie przez grupę użytkowników tego forum?
    Komentarz edytowany KubaP
  • Opcje
    elan124elan124 Użytkownik
    edytowano listopada -1
    Admin: Komentarze zawierające złośliwości prowadzące do "kłótni internetowych" zostały usunięte
    Czyje konkretnie ?
    KunbaP: a co bezpodstawnym szykanowaniem mnie przez grupę użytkowników tego forum ?
    No właśnie, co... ? :confused:
  • Opcje
    KowalKowal Użytkownik
    edytowano maja 2015
    Jestem ciekaw kto przewodzi w tabeli - najwięcej wyciętych odpowiedzi?
    Niestety nadal jestem przekonany ,że KubaP i admin - to te same osoby, albo ze sobą powiązane.
    Zachęcam forumowiczów ,żeby otwierali swoje wątki do dyskusji, a nie czekali na KubęP lub jego sobowtóry, aby po raz n-ty dyskutować na temat miejsc garażowych albo spierać się co należy do czynności zarządu zwykłego, bo to jest zwykle bicie piany.
    Uważam ,że to forum powinno pomagać WM przeciwko urzędnikom i patologiom, a nie reklamować zarządców jako jedynych specjalistów w zarządzaniu. Niewątpliwie są dobrzy i żli, rynek ich zweryfikuje.
    KubaP opanował wszystkie wątki, czyli zna się na wszystkim. Poczekamy aż pojawi się jakiś nowy użytkownik z palącym problem - uchwalać wybór administratora czy nie?
  • Opcje
    KubaPKubaP Użytkownik
    edytowano maja 2015
    Stop szykanom i pomówieniom
    Niewątpliwie są dobrzy i żli, rynek ich zweryfikuje.
    oczywiście za wszytko zapłacą właściciele lokali .
    Czy ich na to stać ? - "rynek to zweryfikuje" :bigsmile:
  • Opcje
    citizencitizen Użytkownik
    edytowano listopada -1
    Niestety nadal jestem przekonany ,że KubaP i admin - to te same osoby, albo ze sobą powiązane.
    Oj, chyba to nie jest prawdopodobne. Dla mnie nic nie wskazuje na to, że jest to możliwe
  • Opcje
    adminadmin Administrator ZARZADCA.PL
    edytowano listopada -1
    [cite] KubaP:[/cite]a co bezpodstawnym szykanowaniem mnie przez grupę użytkowników tego forum?
    Wpis możemy ocenić tylko na podstawie jego treści. Proszę albo skorzystać z funkcji "zgłoś do moderacji" i umieścić wyjaśnienie albo wysłać mail na adres forum@zarzadca.pl
    ZARZĄDCA PORTAL INFORMACYJNY 62f9tf1o2jb0.png
  • Opcje
    KubaPKubaP Użytkownik
    edytowano maja 2015
    Szanowny Administratorze
    Proszę o ingerencję w sprawie wysypu złośliwych, powodujących niepotrzebne zaognianie dyskusji, komentarzy.

    W zdecydowanej większości brutalizacja ta pojawia się wraz z włączeniem się do dyskusji użytkowników citizena , gecona, piastowskiej oraz Kowala. Wycinaniem wpisów o innych poglądach niż te które im odpowiadają łamią oni wiele punktów rozd. II, p.11 Regulaminu Forum. Ich komentarze w wielu przypadkach:

    - są zamierzonym wpływaniem na innych Użytkowników w celu ich ośmieszenia lub obrażenia (następstwem czego jest wywołanie kłótni) poprzez wysyłanie napastliwych i/lub kontrowersyjnych i/lub nieprawdziwych przekazów,

    - naruszają ogólnie przyjęte zasad netykiety i pouczają, subiektywne narzucając swoje oczekiwania co do użytkowników tego forum

    Bardzo proszę o przejrzenie kilku ostatnio odwiedzanych wątków , zablokowanie możliwości usuwania wpisów w ich wątkach oraz usunięcie wpisów mnie szykanujących i pomawiających o czyny czy uprawniania wynikające z bycia uczestnikiem tego szacownego forum, które w ten sposób naruszają regulamin szykanując mnie.

    https://forum.zarzadca.pl/dyskusja/6416/1/pytanie-do-administratora-forum/#Item_1
    Komentarz edytowany KubaP
  • Opcje
    adminadmin Administrator ZARZADCA.PL
    edytowano listopada -1
    Wpis możemy ocenić tylko na podstawie jego treści. Proszę albo skorzystać z funkcji "zgłoś do moderacji" i umieścić wyjaśnienie albo wysłać mail na adres forum@zarzadca.pl
    ZARZĄDCA PORTAL INFORMACYJNY 62f9tf1o2jb0.png
  • Opcje
    adminadmin Administrator ZARZADCA.PL
    edytowano listopada -1
    ok, zweryfikowane,
    proszę umieszczać wyjaśnienie przy korzystaniu z funkcji "zgłoś do moderacji" wskazując treść naruszającą regulamin
    ZARZĄDCA PORTAL INFORMACYJNY 62f9tf1o2jb0.png
  • Opcje
    KowalKowal Użytkownik
    edytowano maja 2015
    Niestety poprzez wycinanie moich wpisów uczestniczenie w jakiejkolwiek dyskusji jest dla mnie technicznie niemożliwe. Nie mogę się ani zalogować, ani cokolwiek wpisać. (...).Ale chętnie wejdę na fora rozpoczęte przez niektórych, którzy mają coś do powiedzenia.:bigsmile:
    Komentarz edytowany admin
  • Opcje
    adminadmin Administrator ZARZADCA.PL
    edytowano maja 2015
    Pana konto jest w pełni aktywne. Usuwane są wyłącznie komentarze zawierające złośliwości prowadzące do "kłótni internetowych", zgłaszane przez użytkowników za pomocą funkcji "zgłoś do moderacji". Prosimy o dbałość i kulturę wypowiedzi w stosunku do innych użytkowników.
    Komentarz edytowany admin
    ZARZĄDCA PORTAL INFORMACYJNY 62f9tf1o2jb0.png
  • Opcje
    KowalKowal Użytkownik
    edytowano listopada -1
    Kiedyś, tam kiedyś zgłosiłem i zostałem wyrzucony z forum. Ale zaryzykuję jeszcze raz.
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.