Majówki we wspólnotach.

gecongecon Użytkownik
edytowano kwietnia 2015 w Wolne tematy
Czy w ramach oderwania się od codziennych przyziemnych problemów wspólnotowych, w imię zacieśniania przyjaźni i dobrych stosunków międzysąsiedzkich - przeprowadzacie we wspólnotach (czy też sami właściciele występują z takimi inicjatywami) - jakieś "zorganizowane formy wypoczynku", wspólne grilowanie, wycieczki rowerowe, ogniska integracyjne itp.?
Czy życie wspólnotowe (kiedyś osiedlowe, sąsiedzkie) wszędzie zanikło czy tylko w znanych mi wspólnotach?

Komentarze

  • Opcje
    KubaPKubaP Użytkownik
    edytowano kwietnia 2015
    Oczywiście, jak co roku .... u mnie w sobotę, od 16:00 "pod trzepakiem" będzie wielkie grillowanie i chla.... będziemy sobie wyjaśniać arkana działalności wspólnot mieszkaniowych ... oby tylko pogoda dopisała.
    Oby tylko frekwencja dopisała ... cztery grule , będą pod pełna parą

    następne takie spotkanie planowane jest na wrzesień
  • Opcje
    gecongecon Użytkownik
    edytowano kwietnia 2015
    No brawo!
    Ale kto organizuje - zarząd, administrator czy sami właściciele?
    czy sami dorośli czy też młodzież, dzieci...?
    Czy frekwencja będzie jak na zebraniach czy większa?
    To duży chyba ten trzepak musi być?
  • Opcje
    KubaPKubaP Użytkownik
    edytowano kwietnia 2015
    Widzisz gecon, ja należę do pokolenia, które umie i może bez przywódców , cytatów prawnych
    zorganizować się i spędzić dwa razy do roku towarzysko czas przy "trzepaku ".

    We Wrześniu już się myśli o planie remontów na rok przyszły, padają pierwsze propozycje ...

    Młodzież ? dzieci ? to nie dla nich miejsce naszych spotkań .... one nie mogą widzieć dorosłych, rodziców, swoich bliskich w drugim JA, gdy % będą dochodzić do głowy ...

    Nasze drugie połowy upieką jakieś ciasta , takie biesiadowanie nam wystarczy ... my nie jeździmy na RODOS

    Nowy doklejony: 03.05.15 10:12
    I Po balandze "majowej" ....
    images?q=tbn:ANd9GcSDsRP_FfIqR9ReymGV7gk00dqCZev99YEQ5BiUIogQZxDjirjtTQ

    images?q=tbn:ANd9GcS6KAFKQgQENd-9hTsaBDXZp3WEHUF7H7h3EfbrawQvhG1y9kw1
    Komentarz edytowany KubaP
  • Opcje
    gecongecon Użytkownik
    edytowano listopada -1
    To może dzisiaj nie doradzaj, daj sobie jeden dzień luzu?
    :confused::smile:
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.