Adaptacja suszarni w bloku, SM

monderomondero Użytkownik
Witam, z racji tego, że mój blok należy do spółdzielni mieszkaniowej i czasem trudno z tymi ludźmi z SM się dogadać, zwracam się z pytaniem o adaptacje suszarni, w bloku jest 12 mieszkań, tylko jedna Pani korzysta wieszajac tam pranie, które ściąga po miesiącu... Ale nie w tym rzecz, jutro wybieram się do SM, jakich argumentów użyć by przydzielono moim rodzicom suszarnie, podkreślam, że chce mieć swój własny pokój, bo mieszkam z siostra o 6 lat starszą (mam 17 lat, tak, 17) i odkąd pamiętam pokój jest taki jaki jest i nie jest duży, czasem nie mam nawet jak zaprosić chłopaka, czy kogokolwiek i do tego chce adoptować psa Amstaffa, bo na cito potrzebuje domu, i ja chcę mu go zapewnić. Jakie argumenty Państwo polecacie?

Komentarze

  • Opcje
    gecongecon Użytkownik
    edytowano listopada -1
    Trafiłaś na forum dla wspólnot mieszkaniowych.
    Wspólnoty mieszkaniowe "rządzą się" zupełnie innymi prawami niż właściciele lokali we spółdzielniach a tym bardziej lokatorzy spółdzielni mieszkaniowych - więc nie wiem czy uzyskasz tutaj konkretną radę. Adaptacja takiego pomieszczenia jak suszarnia odbywa się na całkowicie odmiennych prawach i zasadach w budynku wspólnoty i budynku spółdzielni.
  • Opcje
    cdncdn Użytkownik
    edytowano listopada -1
    jakich argumentów użyć by przydzielono moim rodzicom suszarnie
    Jak to: "przydzielono"? Za free?
    Najlepszym argumentem jest kasa - po prostu wykupcie tę suszarnię. O ile jest na sprzedaż.
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.