Znikające całe wątki?

gecongecon Użytkownik
edytowano maja 2015 w O Forum
Wiedząc o tym, że Admin nie musi się tłumaczyć ze swoich poczynań, chciałbym jednak wiedzieć - co było powodem, że usunięty został cały założony przeze mnie wątek pt. " Czynności zwykłego zarządu i "niezwykłego"?
Czy kilka kropek dla podkreślenia ważności poruszanego problemu, wstawionych losowo w miejsce usuniętych normalnych, w niczym nie obraźliwych wyrazów jest też zakazane?

Cytowanie opinii mądrzejszych ludzi też jest zakazane?
Jeżeli krzyczysz głośno, że to zdanie jest nieprawdą czyli kłamstwem:
Zasadniczo nie ma więc możliwości przyjęcia jednolitego kryterium klasyfikacji czynności zwykłego zarządu oraz czynności przekraczających zakres zwykłego zarządu.
Każdy przypadek należy rozpatrywać indywidualnie i w zależności od konkretnej sytuacji. - http://e-prawnik.pl/artykuly/prawo-cywilne-1/czym-sie-roznia-czynnosci-zwyklego-zarzadu-od-czynnosci-przekraczajacych-zwykly-zarzad.html
- to należy to uzasadnić, udowodnić bo inaczej poza .....................
Wnet do absurdu dojdziemy na tym forum, tylko szkoda, że tolerowane są wybryki uprzywilejowanych użytkowników.
Kowal: Twój wywód nic nie wnosi, to czysto "akademickie bicie piany". Wolalbym abyśmy operowali jakimiś przykładami , które realnie mogą wystąpi.
Jakim prawem oceniasz autora założonego wątku? Nie potrafisz normalnie zabrać głosu w dyskusji?
Może właśnie inni użytkownicy będą operować jakimiś przykładami o których można podyskutować.
Po to jest to forum a nie po to żeby każdy użytkownik któremu wg swojego widzimisię, niepasujący mu temat - kwitował biciem piany albo nazywał to szkalowaniem.

Komentarze

  • Opcje
    adminadmin Administrator ZARZADCA.PL
    edytowano listopada -1
    Wątek zawierał personalne złośliwości i w związku z tym został usunięty w całości.
    Prosimy o dbałość i kulturę wypowiedzi w stosunku do innych użytkowników.
    ZARZĄDCA PORTAL INFORMACYJNY 62f9tf1o2jb0.png
  • Opcje
    gecongecon Użytkownik
    edytowano listopada -1
    Admin: Wątek zawierał personalne złośliwości
    Bardzo proszę o przytoczenie tych rzekomych personalnych złośliwości a przede wszystkim o przywrócenie głównego tematu i treści wątku w tym zacytowanego fragmentu opinii prawniczej.
  • Opcje
    adminadmin Administrator ZARZADCA.PL
    edytowano listopada -1
    Proszę założyć nowy wątek, ale bez personalnych złośliwości

    pozdrawiam
    ZARZĄDCA PORTAL INFORMACYJNY 62f9tf1o2jb0.png
  • Opcje
    gecongecon Użytkownik
    edytowano listopada -1
    Dziękuję za dobrą radę - na szczęście nie ma jeszcze przymusu zakładania nowych wątków.:confused:
  • Opcje
    elan124elan124 Użytkownik
    edytowano listopada -1
    Admin: Prosimy o dbałość i kulturę wypowiedzi w stosunku do innych użytkowników
    Prosimy o dbałość i kulturę wypowiedzi w stosunku do WSZYSTKICH użytkowników :wink:
  • Opcje
    adminadmin Administrator ZARZADCA.PL
    edytowano listopada -1
    tak, nie ma.
    treść usuniętego wątku została przesłana na Pana adres email,

    pozdrawiam
    ZARZĄDCA PORTAL INFORMACYJNY 62f9tf1o2jb0.png
  • Opcje
    KowalKowal Użytkownik
    edytowano listopada -1
    gecon - widzę ,że i z Tobą też będzie trudno dyskutować
    Jakim prawem oceniasz autora założonego wątku? Nie potrafisz normalnie zabrać głosu w dyskusji?
    Czy mój glos jest nienormalny?
    Trzeba więc było zgłosić go do moderacji. Obyś nie pozostał w dyskusji z jednym adwersarzem.
  • Opcje
    Krzysztof_cwiklaKrzysztof_cwikla Użytkownik
    edytowano maja 2015
    Witam Prośba do Admina
    [cite] admin:[/cite]Wątek zawierał personalne złośliwości i w związku z tym został usunięty w całości.
    Prosimy o dbałość i kulturę wypowiedzi w stosunku do innych użytkowników.

    Witam mam ogromną prośbę do admina, aby nie usuwać całych wątków jak też całych wypowiedzi. Chodzi mi o to że dany wątek lub cała wypowiedź może zawierać ważne dla wątku informacje. Usunięcie tej wypowiedzi spowoduje wypaczenie całej dyskusji . Uważam że należało by usunąć tylko słowa powszechnie uznane za obraźliwe lub takie które zmierzają do zaognienia dyskusji lub kłótni, ale nie dajmy się zwariować.
    W towarzystwie męskim klnę jak szewc (pewnie jak wielu z Nas) co któreś słowo to bluzg , a spróbujcie opowiedzieć kawał bez użycia taki słów.
    Oczywistym jest że używanie takich słów trochę nie bardzo pasuje na forum. Moim zdaniem problem leży nie w używaniu tych słów lecz w tym w jaki sposób są one używane . Ponadto co z postami które swoją elokwencją nie mają sobie równych skoro i bez bluzgów można komuś ubliżyć .
    Po za tym
    -kto ma decydować o tymże takie czy inne słowa są obraźliwe lub zmierzają do zaognienia dyskusji
    -jakie kryterium jest aby uznać te słowa za obraźliwe lub zmierzające do kłótni hehehehe i czy stanowi on katalog zamknięty czy nie
    -czy jak na piszę dupa to już jest obraźliwe czy dopiero jak napisze że ktoś jest dupa.

    Takie skarżenie się w sytuacji kiedy to sami nie jesteśmy lepsi świadczy tylko o Naszych słabościach.
    Co ja mam zrobić z postem Gecona który moim zdaniem kpi sobie ze mnie. Powiem Wam nic z tym nie zrobię tylko mu odpowiem to co uważam za słuszne, co zresztą już uczyniłem. To przecież jego problem że nie może sobie dać z tym rady takich sytuacji jest tutaj bardzo dużo . Admin tnij wszystko co popadnie aż zostaniesz tu na forum sam.
    Konia z rzędem temu który stwierdzi że wszystkie wypowiedzi w temacie z pominięciem tych obraźliwych Kubyp czy gekona i innych są nie na temat i że odpowiedzi te to złe porady.
    Piszcie swoje przekazujcie swoją ogromną wiedze którą posiadacie, dajcie czasami ostrą ripostę osobie która w ten czy inny sposób się tego domaga i powtarzam nie dajcie się zwariować .
    Komentarz edytowany Krzysztof_cwikla
  • Opcje
    adminadmin Administrator ZARZADCA.PL
    edytowano listopada -1
    [cite] Krzysztof_cwikla:[/cite]Witam mam ogromną prośbę do admina, aby nie usuwać całych wątków jak też całych wypowiedzi. Chodzi mi o to że dany wątek lub cała wypowiedź może zawierać ważne dla wątku informacje. Usunięcie tej wypowiedzi spowoduje wypaczenie całej dyskusji . Uważam że należało by usunąć tylko słowa powszechnie uznane za obraźliwe lub takie które zmierzają do zaognienia dyskusji lub kłótni, ale nie dajmy się zwariować.
    Będziemy propagować dbałość i kulturę wypowiedzi w stosunku do WSZYSTKICH użytkowników. W dbałości o czas piszących i własny co do zasady będziemy usuwać całość komentarzy zawierających słowa powszechnie uznane za obraźliwe lub takie które zmierzają do zaognienia dyskusji lub kłótni.
    Poza naszym regulaminem bardzo proszę zapoznać się z ogólnie przyjętymi zasadami pisania w internecie.
    http://pl.wikipedia.org/wiki/Netykieta
    http://pl.wikipedia.org/wiki/Argumentum_ad_personam
    http://pl.wikipedia.org/wiki/Kłótnia_internetowa
    http://pl.wikipedia.org/wiki/Trollowanie
    ZARZĄDCA PORTAL INFORMACYJNY 62f9tf1o2jb0.png
  • Opcje
    gecongecon Użytkownik
    edytowano maja 2015
    Krzysztof_cwikla: Co ja mam zrobić z postem Gecona który moim zdaniem kpi sobie ze mnie.
    Krzysztof_cwikla: ....próbowaliśmy tyle że jak widzisz w poniższym poście Gekon ku potomnym chce wyjaśnienia tutaj

    Nie bądź hipokrytą - jeżeli publicznie na forum bezpodstawnie zarzuciłeś mi że jakiś mój post jest kpiną z ciebie to należy publicznie ten błąd ("...być może się mylę....") i pomówienie wyjaśnić jednym - dwoma zdaniami a nie konfabulować i wymyślać niestworzone rzeczy.
    To ostatni wpis na ten temat, bo nikogo Twoje frustracje i moje odpowiedzi na nie - nie interesują.
    :cool::confused:

    :confused::confused::confused:
  • Opcje
    Krzysztof_cwiklaKrzysztof_cwikla Użytkownik
    edytowano listopada -1
    Oj gekon no teraz zachowałeś się jak dziecko chyba Cie zabolało. To nic nie przejmuj się ma boleć i już.Teraz przynajmniej będziesz miał zajęcie ja będą to wklejał a Ty będziesz kasował hehehehehehe.
  • Opcje
    Krzysztof_cwiklaKrzysztof_cwikla Użytkownik
    edytowano maja 2015
    Gecon żeby nie było że działam podstępnie informuję że za godzinę składam skargę na Ciebie za nadużycie regulaminu dotyczącego moderacji i usunięcie mojego postu .
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.