Głosowanie udziałami

SebastianSebastian Użytkownik
Ostatnio na zebraniu Wspólnoty wybieraliśmy zarząd 5 osobowy, głosowaliśmy udziałami gdzie mój udział wynosi 2.5 %. Z siedmiu kandydatów zakreślaliśmy dowolną liczbę osób na karcie nie przekraczając 5. Ja zakreśliłem 3 nazwiska i mam takie pytanie czy moje 2.5% liczy się dla każdego z tych trzech nazwisk czy moje 2.5 % dzieli się na 3 osoby przy podliczaniu wyników
Dzięki za odpowiedz

Nowy doklejony: 15.05.15 12:35
????????

Komentarze

  • Opcje
    tradertrader Użytkownik
    edytowano maja 2015
    Każdy ze wskazanych kandydatów otrzymał twoje 2,5%. Sumarycznie więc każdy z kandydatów przejdzie jak każdy otrzyma po więcej niż 50%.
    Mama takie pytanie: na jakiej podstawie odrzucicie kandydatów jeżeli 6 lub 7 kandydatów uzyska aprobatę więcej niż 50%, jak to jest wpisane w waszej uchwale?
  • Opcje
    SebastianSebastian Użytkownik
    edytowano listopada -1
    Z siedmiu osób 4 uzyskało powyżej 50% a trzy poniżej 50% i co teraz robić bo chcieliśmy zarząd 5 osobowy a tylko 4 mają powyżej 50% ???
  • Opcje
    tajfuntajfun Użytkownik
    edytowano listopada -1
    Przy takim sposobie głosowania możliwy jest prawie każdy wybór od 0 do 7. Zawsze można wybrać tego piątego kolejną uchwałą . Tylko uważajcie żebyście nie wybrali następnych 4.
  • Opcje
    KowalKowal Użytkownik
    edytowano listopada -1
    Sebastian - chyba się bardzo nudzicie w tej waszej WM? 3-osobowy zarząd uważam za ekstrawagancję, jak będziecie mieli dwóch to się też pokłócą.
  • Opcje
    tradertrader Użytkownik
    edytowano listopada -1
    4 uzyskało powyżej 50% a trzy poniżej 50% i co teraz robić bo chcieliśmy zarząd 5 osobowy a tylko 4 mają powyżej 50% ???
    Jeżeli uchwała wskazała wprost, że zarząd ma być 5-osobowy to oznacza, że nie został on jeszcze wybrany.
  • Opcje
    MarcoPoloMarcoPolo Użytkownik
    edytowano listopada -1
    Kolejny dowód na to, że nadmiar uchwał we wspólnocie jest szkodliwy.
    Po co Wam była uchwała, że zarząd ma być 5-osobowy???? Może to doprowadzić do sytuacji, że wspólnota częściej nie będzie miała zarządu niż go miała.
    Chyba powinniście jak najszybciej wycofać się z takiego pomysłu
  • Opcje
    tradertrader Użytkownik
    edytowano listopada -1
    Kolejny dowód na to, że nadmiar uchwał we wspólnocie jest szkodliwy.
    Jaki nadmiar? Uchwała o powołaniu zarządu to standard, jej brak jest szkodliwy, inna sprawa, że jest skonstruowana nieudolnie.
  • Opcje
    citizencitizen Użytkownik
    edytowano listopada -1
    trader: jaki nadmiar? Uchwała o powołaniu zarządu to standard, jej brak jest szkodliwy, inna sprawa, że jest skonstruowana nieudolnie.
    Powołanie zarządu uchwałą jest obowiązującym standardem. Niepotrzebnym nadmiarem jest uchwalanie, że zarząd MUSI mieć określoną liczbę osób
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.