Garaż a fundusz remontowy

13»

Komentarze

  • Opcje
    JaśkoJaśko Użytkownik
    edytowano września 2015
    No to wiadomo (ale mają większość) natomiast wyraźnie napisał że:

    Czy właściciel garaży w 100 % są też właścicielami lokali mieszkalnych ?
    Jasko: Tak.
    właściciel garaży czyli jeden
    Przepraszam tu źle zrozumiałem myślałem że chodzi ci o to że wlaściciel garażu jest też właścicielem lokalu mieszkalnego.
    Pomyśl jak pisałem mamy 36 lokali mieszkalnych więc jeśli miało by być 100% właścicieli garaży to garaży powinno być 36 a nie jak pisałem 10
    Jeszcze jedno w pierwszym poście wyraźnie pisałem jedna działka - bloki WM
    Druga działka- Ciąg garaży druga działka czyli inna nieruchomość Sami garaże nazwaliście WM
  • Opcje
    JaśkoJaśko Użytkownik
    edytowano listopada -1
    [cite] Lalunia:[/cite]
    [cite] KubaP:[/cite]
    [cite] gecon:[/cite]To coś zupełnie nowego. Do tej pory było inaczej. .
    nic nowego , po prostu nie jest zorganizowana, [...][/code]
    Kolejna wpadka w wydaniu króla (a raczej królika) tego portalu.
    Wspólnota mieszkaniowa powstaje z mocy ustawy, nie "organizuje się jej". Można mówić o zorganizowaniu się jej członków.
    Wiem i teraz po latach wiem kto tu zawinił.

    Nowy doklejony: 03.09.15 21:11
    No jeżeli mają KW, swoją działkę i swoich właścicieli to nie widzę tu "boków".
    Przez x lat jak to było własnością gminy gmina tylko kasowała za garaże nic przy nich nie robiąc po wykupie przez kilka lat właściciele także nie chcieli zbierać środków na utrzymanie tej nieruchomości tak więc nie mów że nie były puszczone ''bokiem''.
  • Opcje
    gecongecon Użytkownik
    edytowano listopada -1
    ...nie chcieli zbierać środków na utrzymanie tej nieruchomości tak więc nie mów że nie były puszczone ''bokiem''.
    To nie świadczy o bokach. Gdyby mieli lewe papiery to co innego ale mają KW, AN kupna, mają swoje udziały w całej nieruchomości (garażowej) czyli nie ma się do czego przyczepić a o tym, że nikt nie chciał sprzątać, remontować czy kosić barszczu sosnowskiego to nie świadczy jeszcze o bokach.
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.