Dojazd do garażu

drag123drag123 Użytkownik
edytowano października 2015 w O Forum
Na użyczonym od Gminy który jest pod naszą ,, opieką,, gruncie stoi garaż, w jakiej odległości od wjazdu mogę postawić stojak rowerowy by właściciel się nie czepiał że utrudniam mu wjazd lub wyjazd.

Komentarze

  • Opcje
    koziorozkakoziorozka Użytkownik
    edytowano listopada -1
    Najprościej jest zapytać właściciela garażu, nie sądzisz?
  • Opcje
    drag123drag123 Użytkownik
    edytowano listopada -1
    Tak tylko jest problem nie dość że rzadko można jest go zastać, strasznie upierdliwy, poza tym . Powiem szczerze już go wmurowałem przed zainstalowaniem pytałem kilku kierowców czy taka odległość będzie odpowiednia wszyscy przytakiwali dodałem dla świętego pokoju metr , teraz dochodzą mnie słuchy o 7-miu metrach. Czy istnieje konkretny przepis?
  • Opcje
    igaiga Użytkownik
    edytowano listopada -1
    [cite] koziorozka:[/cite]Najprościej jest zapytać właściciela garażu, nie sądzisz?

    Dlaczego właściciela garażu,a nie właściciela gruntu ,czyli gminy ?
  • Opcje
    KubaPKubaP Użytkownik
    edytowano listopada -1
    [cite] drag123:[/cite]Na użyczonym od Gminy który jest pod naszą ,, opieką,, gruncie stoi garaż, w jakiej odległości od wjazdu mogę postawić stojak rowerowy by właściciel się nie czepiał że utrudniam mu wjazd lub wyjazd.
    6 mb wystarczy
  • Opcje
    igaiga Użytkownik
    edytowano listopada -1
    [cite] drag123:[/cite]Tak tylko jest problem nie dość że rzadko można jest go zastać, strasznie upierdliwy, poza tym . Powiem szczerze już go wmurowałem przed zainstalowaniem pytałem kilku kierowców czy taka odległość będzie odpowiednia wszyscy przytakiwali dodałem dla świętego pokoju metr , teraz dochodzą mnie słuchy o 7-miu metrach. Czy istnieje konkretny przepis?
    No i bardzo dobrze. Wystarczy ,że sąsiad będzie mógł wjechać i wyjechać z garażu i to wszystko. Żadne inne przepisy Cię nie obowiązują. I o nic go nie musisz pytać.
  • Opcje
    KubaPKubaP Użytkownik
    edytowano października 2015
    [cite] drag123:[/cite]Tak tylko jest problem.... teraz dochodzą mnie słuchy o 7-miu metrach. Czy istnieje konkretny przepis?
    siedem metrów to szerokość pasa ruchy w obu kierunkach ( w jednym 3,5 m) n na manewr wyjechania, minimum, to długość garażu...
  • Opcje
    drag123drag123 Użytkownik
    edytowano listopada -1
    Przed chwilą sąsiad mi powiedział że była nawet straż miejska kilka razy manewrowała (wjazd i wyjazd) bez problemu , a mi dosłownie 2-godz. temu przyniósł goniec pismo z Gminy o 7 metrach bez podania przepisu o konieczności przeniesienia - próbowałem znaleźć w necie jakiś przepis - ale nic nie znalazłem może ktoś z Fachowców - miał kiedyś podobny dylemat - jestem administratorem- W.M- na wózku inwalidzkim jeżeli będę musiał go naprawdę przenosić - sam tego nie zrobię a za usługę ponownie płacić.
    POMOCY

    Nowy doklejony: 01.10.15 17:38
    Jeżeli garaż będzie miał 15 metrów?
  • Opcje
    igaiga Użytkownik
    edytowano października 2015
    Zacytuj pismo które otrzymałeś od Gminy. Tak na marginesie zapytam jeżeli pozwolisz - jeździsz na wózku inwalidzkim i na rowerze ?
  • Opcje
    drag123drag123 Użytkownik
    edytowano listopada -1
    Stojaki na rowery dla lokatorów.Cyt. ,,przedmiotowy stojak usytuowany jest 7 m. od wrót wjazdowych do garażu ...co utrudnia manewrowanie samochodem dla wjazdu do garażu ....ble ble ....
  • Opcje
    igaiga Użytkownik
    edytowano listopada -1
    Czyli,jak rozumiem, stojak na rowery usytuowany jest 7 m od garażu .Tak ? I co,sąsiad nie może z niego wyjechać ? To jakiś żart ?
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.