spam - podciąganie wątków

wp44wp44 Użytkownik
edytowano listopada 2015 w O Forum
witam

nie wiem, czy takie coś jest w regulaminie, ale postuluję, żeby traktować jednoznacznie jako spam puste wpisy, lub zawierające nic nie znaczące znaki, typu kropka, przecinek, a generowane tylko po to, żeby podciągnąć dany wątek na początek listy i jako takie niezwłocznie usuwać.

Jako karę za takie działanie proponuję przydzielić datę wpisu 30.11.1999, wskutek czego wątek znajdzie się na stronie 315, na ostatniej pozycji. Tak właśnie została ukarana użytkowniczka Haneczka, której pusty wpis wylądował na ostatniej pozycji z datą 30.11.1999. Podoba mi się to. Proponuję również rozważyć oznaczenie takich wpisów tagiem "ośla ławka" i zrobić ranking osłów i oślic.

:shades:

Pozdr.

Komentarze

  • Opcje
    LaluniaLalunia Użytkownik
    edytowano listopada -1
    Te "puste wpisy" to pozostałości po moderowaniu przez Admina wypowiedzi niezgodnych z regulaminem forum. Zwroty usuwane zamienia na ciąg znaków (...) i dlatego wydaje się, że wpisy mają na celu "pozycjonowanie{" wątku.
  • Opcje
    wp44wp44 Użytkownik
    edytowano listopada -1
    Hm... no dobrze. Wytłumaczę to może prościej, na konkretnym przykładzie, bo widzę, że szykuje się polemika.
    Bezpośrednia przyczyna mojego wpisu, to reakcja na TO. Nie wydaje mi się, żeby to admin wpisał kropkę i nadał jej atrybut - kolor biały (tak, żeby jej nie było widać), a następnie podpisał się, jako KubaP i puścił taki post.

    Wydaje mi się, że wpisy mają na celu "pozycjonowanie" wątku, czy może Tobie się wydaje, że nie? Pozdr.
  • Opcje
    piastowskapiastowska Użytkownik
    edytowano listopada -1
    Nie przypisywałabym "pustym" wpisom jakichś demonicznych, ukrytych intencji: wg mnie jest to sposób, by ktoś, kto wysłał swoja odpowiedź w wątku chciał, po zastanowieniu się, ten wpis usunąć. Na forum nie ma możliwości usunięcia swojego wpisu, jest jedynie możliwość jego edycji.
  • Opcje
    wp44wp44 Użytkownik
    edytowano listopada -1
    Cóż, jeśli chęć podciągnięcia wątku na liście jest intencją demoniczną, to owszem, przypisuję demoniczną intencję wpisowi przywołanemu w przykładzie. Tylko trzeba jeszcze namierzyć demona.

    Aha, wpis zniknął, a poza tym wcale nie był pusty.
  • Opcje
    blazejhblazejh Użytkownik
    edytowano listopada -1
    Pusty wpis był na prawdę pusty. W życiu bym na to nie wpadł, że tam jest biała kropka. Tak bywa, jak się najpierw pisze, a potem myśli nad tym co napisane.:devil:
  • Opcje
    wp44wp44 Użytkownik
    edytowano listopada 2015
    blazejh: Pusty wpis był na prawdę pusty
    Prawda jest pojęciem względnym - zależy od punktu widzenia. : )
    Pusty wpis jest naprawdę pusty. Tak, jak pełna szklanka jest naprawdę pełna, a głupiec jest naprawdę głupcem. Spróbuj opublikować pusty wpis, albo spróbuj z już opublikowanego, niepustego wpisu, zrobić pusty, a zobaczysz, co z tego wyniknie.
    blazejh: W życiu bym na to nie wpadł, że tam jest biała kropka
    A kto by na to wpadł? Kto normalny publikuje wpis z treścią w postaci białej kropki? Kto normalny wpisuje do swojej wypowiedzi podziękowania od innych użytkowników? Wystarczy zacytować "pusty" wpis, a zmieni się optyka.

    A może zacytujesz mój wpis? Może odkryjesz jakiś nowy sens w mojej wypowiedzi w innym, nowym świetle? :smile:
  • Opcje
    wp44wp44 Użytkownik
    edytowano listopada -1
    A jeśli nie chciałbyś cytować, to zawsze można zaznaczyć tekst kursorem myszy i - Alleluja!
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.