program fakturujący najem

mnmmnm Użytkownik
edytowano listopada 2015 w Zarządzanie Nieruchomościami
Poszukuję programu do automatycznego fakturowania najmu w biurowcu, przy uwzględnieniu poniższego warunku.
Najemcy płacą stałą stawkę za przypisaną powierzchnię oraz dodatkowo za zużycie mediów proporcjonalnie do zajmowanej powierzchni (nie ma podliczników).
Czy aplikacja, której używacie jest w stanie wyliczyć i automatycznie dodać do poszczególnych faktur odpowiednią należność? Chciałbym tylko podawać co miesiąc całościowy koszt poszczególnych mediów, aby uniknąć ręcznego obliczania dla każdego najemcy.

Marcin

Komentarze

  • Opcje
    CamilloCamillo Użytkownik
    edytowano listopada 2015
    Oczywiście, że jest :) Choć dziwi mnie, że najemcy nie protestują przeciw takiemu rozliczaniu z mediów.
  • Opcje
    mnmmnm Użytkownik
    edytowano listopada -1
    [cite] Camillo:[/cite]Oczywiście, że jest

    Jak się nazywa?
    Z góry dzięki za pomoc.
  • Opcje
    CamilloCamillo Użytkownik
    edytowano listopada -1
    Jest kilka programów na rynku, które mają takie możliwości o jakie ci chodzi. Licencje na te programy są, moim zdaniem, niebotycznie drogie a i wsparcie techniczne wiążę się z dodatkowymi kosztami [być może dlatego, że rynek nie jest zbyt duży, to ceną i dodatkowymi-niezbędymi usługami próbują nadgonić], a sam się nie połapiesz. Dlatego swego czasu znalazłem firmę, która zrobiła taki program specjalnie dla mnie za niewielkie pieniądze no i z darmowym wsparciem. Skontaktuj się ze mną na priv, to dam Ci namiary.

    m.camillo (MaŁp aa) tlen.pl
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.