Forum - Dobre praktyki

wp44wp44 Użytkownik
edytowano maja 2016 w O Forum
No i niektórzy zapomnieli, że oprócz regulaminu forum są jeszcze pewne niepisane zasady.

Jedna z nich: Nie wpisywać nic w wątkach założonych przez użytkownika KubaP.

Kto nie przestrzega tej zasady, tego wpisy lądują na śmietniku, o czym właśnie po raz kolejny przekonał się ten i tamten. :boogie:

Komentarze

  • Opcje
    elan124elan124 Użytkownik
    edytowano maja 2016
    Wp44: Kto nie przestrzega tej zasady, tego wpisy lądują na śmietniku, o czym właśnie po raz kolejny przekonał się ten i tamten
    Prawda. Ja też nieraz zapominam, ale będę się starał. Dziwy natury polegają na tym, że to nie tylko KubaP tak działa... ! Bułgarskim pociągiem, niech KubaP jedzie sobie SAM !!! :bigsmile:
  • Opcje
    gecongecon Użytkownik
    edytowano maja 2016
    Kto nie przestrzega tej zasady
    Zasada jest znana ale czasem z przekory, czasem dla jaj a czasem dla sprawdzenia czy coś się poprawiło w tej materii, "z nudów" nie raz się wyprodukuje jakiś wpis w takim zadżumionym autorsko wątku. Chociażby po to aby zadrwić z kl_^aki, TWA, mchu i paproci tudzież innych trzecich bytów po spółdzielniach i komunałkach.
  • Opcje
    tajfuntajfun Użytkownik
    edytowano maja 2016
    W ogóle nie rozumiem tego wątku. Nie wiem co to jest TWA i uważam że wiele poglądów Kuby P mnie przekonuje ( chociaż nie wszystkie). Uważam że Kuba P ma bardzo racjonalne poglądy dotyczące UoWL i jej interpretacji w przeciwieństwie do Gecona, który uważa się za " guru" interpretacji UoWL , ale (...) się w wielu wątkach "pulta" i sam sobie zaprzecza, a poza tym obraża innych którzy maja inne zdanie.
    Komentarz edytowany admin
  • Opcje
    gecongecon Użytkownik
    edytowano maja 2016
    ....ale intelektualnie się w wielu wątkach "pulta" i sam sobie zaprzecza
    Intelektualista(???) zanim przytoczy takie knajackie określenia powinien sprawdzić czy aby właściwie użył tego co powinien mieć pod sklepieniem.
    Dla przyzwoitości - przytocz choć jedno moje stwierdzenie w którym bym sam sobie zaprzeczał a potem odszczekaj powyższe swoje b__dnie.
    obraża innych którzy maja inne zdanie
    Jak wyżej.
    W ogóle nie rozumiem tego wątku.
    No i to jesteś cały ty - nic nie rozumiesz ale dyskutujesz zawzięcie w wątku.
    Powiedziałeś już wszystko - wiem(y) kto jest twoim guru i to wystarczy. Najlepiej załóż nowy wątek i tam go chwal w każdym wpisie a od oceniania mnie - wara! - poza tym, że to niezgodne z Regulaminem Forum.
  • Opcje
    wp44wp44 Użytkownik
    edytowano listopada -1
    tajfun: W ogóle nie rozumiem tego wątku.
    Nie musisz. To nie jest tak, że wszyscy muszą wszystko rozumieć.
    Nie wiem co to jest TWA
    Nikt tego nie wie, oprócz oczywiście przywołanego przez Ciebie użytkownika z racjonalnymi poglądami. Prawdopodobnie TWA, to jest jakiś głowonóg z siedmioma rogami i neurotoksyną w szczękoczułkach, który straszy tego użytkownika po nocach. Jeśli jesteś ciekaw, co to jest, to proponuję zwrócić się do źródła po wyjaśnienie.
  • Opcje
    wp44wp44 Użytkownik
    edytowano maja 2016
    normalnie. : )
    Jeśli jesteś autorem - założycielem wątku, to przy wpisach (w prawym górnym narożniku) masz funkcję "usuń ten post" pod linkiem "pokaż opcje".

    Jeśli chcesz sprawdzić, jak to działa, to załóż wątek, poczekaj, aż KubaP napisze jakiś racjonalny pogląd (np. na temat TWA, albo kl_^aki), a potem skasuj jego wpis. : )
  • Opcje
    elan124elan124 Użytkownik
    edytowano listopada -1
    Wp44: to przy wpisach (w prawym górnym narożniku) masz funkcję "usuń ten post" pod linkiem "pokaż opcje"
    Pod linkiem "pokaż opcje", mam 5 następujących propozycji: - link do posta, - cytuj, - link do posta w wątku, - zgłoś do moderacji, - cytuj selektywnie.
    Funkcja "usuń ten post" - WYPAROWAŁA !? U Ciebie też... ? :sad:
  • Opcje
    wp44wp44 Użytkownik
    edytowano maja 2016
    Nie wyparowała. Ta funkcja pojawia Ci się tylko w wątkach, które Ty założyłeś, a ponadto zdaje mi się, że jest jakieś ograniczenie czasowe (chyba 24 godz.). Po tym czasie już nie możesz usuwać. Jeśli jest inaczej, to niech mnie ktoś skoryguje.
    Jak dla mnie, ta funkcja w ogóle nie powinna być dostępna. Usuwaniem niepożądanych wpisów powinny się zajmować tylko wybrane osoby, najlepiej gospodarze tego interesu.

    Jakby co, to ja zgłaszam kandydaturę mojego ulubionego kolegi: Tube. Jest miły i sympatyczny i zawsze wie, co w trawie piszczy, a w szczególności kiedy i gdzie wybuchła butla z gazem, albo coś się zawaliło, albo gdzie był pożar w kamienicy.
  • Opcje
    elan124elan124 Użytkownik
    edytowano listopada -1
    Dziękuję, sprawdzę... :-)
  • Opcje
    KubaPKubaP Użytkownik
    edytowano listopada -1
    [cite] wp44:[/cite] ponadto zdaje mi się, że jest jakieś ograniczenie czasowe (chyba 24 godz.).
    Po tym czasie już nie możesz usuwać.
    gdzieś dzwonią tylko gdzie .
    Z tym usuwaniem... wystarczyło sprawdzić na swoim wpisie.
    Autor wątku jest zarazem administratorem swojego "tematu".
  • Opcje
    wp44wp44 Użytkownik
    edytowano listopada -1
    KubaP: Autor wątku jest zarazem administratorem swojego "tematu".
    To bardzo głupie i nieodpowiedzialne. Niewielu dorosło do tego, żeby być administratorem "swojego" wątku, co nie KubaP? Cudzysłów zamierzony - swój wątek, to będziesz miał, jak sobie zrobisz swoje forum na swoim serwerze.

    :cool:
  • Opcje
    KubaPKubaP Użytkownik
    edytowano maja 2016
    [cite] wp44:[/cite]
    KubaP: Autor wątku jest zarazem administratorem swojego "tematu".
    To bardzo głupie i nieodpowiedzialne. Niewielu dorosło do tego, żeby być administratorem "swojego" wątku, co nie KubaP?
    Cudzysłów zamierzony - swój wątek, to będziesz miał, jak sobie zrobisz swoje forum na swoim serwerze.
    :cool:
    można i tak , całe życie człowieka jest głupie i nieodpowiedzialne/ wg twojej teorii WP44/, to po co żyć i pisać na forum?

    ten wątek już Admin Forum zablokował ... będzie ginął w nicości - wielu z wielu.

    Zrobił to dzięki takim "intelektualnym" wpisom, jak ten poniżej
    [cite] elan124:[/cite]Przecież każda "dyskusja" z KubąP, to kopanie się z... koniem :bigsmile: :bigsmile: :bigsmile:
  • Opcje
    wp44wp44 Użytkownik
    edytowano listopada -1
    KubaP: ten wątek już Admin Forum zablokował ... będzie ginął w nicości - wielu z wielu.
    W końcu za to mu płacą, żeby się ruszył i posprzątał. Niestety, nie pomoże Ci sztuczka z podciąganiem wątku za pomocą białej kropki. :shades: :boogie:
  • Opcje
    KubaPKubaP Użytkownik
    edytowano listopada -1
    [cite] wp44:[/cite]Niestety, nie pomoże Ci sztuczka z podciąganiem wątku za pomocą białej kropki. :shades: :boogie:
    ???? o co ci biega ... kolejne pomówienie ...
  • Opcje
    wp44wp44 Użytkownik
    edytowano listopada -1
    Hej, kolego administrator. Wątek miał być zablokowany i nie wracać na górę listy, a wraca, jak bumerang. O co kaman?
  • Opcje
    elan124elan124 Użytkownik
    edytowano listopada -1
    Wp44: a wraca, jak bumerang
    Bo to jest opcja... koleżeńska :bigsmile:
  • Opcje
    wp44wp44 Użytkownik
    edytowano listopada -1
    elan124: Bo to jest opcja... koleżeńska :bigsmile:
    Prawdopodobnie Tube mi to załatwił

    :cool:
  • Opcje
    blazejhblazejh Użytkownik
    edytowano listopada -1
    .
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.