Forum- Niedobre praktyki

KubaPKubaP Użytkownik
edytowano maja 2016 w O Forum
Forum- Niedobre praktyki

Szaleństwa Admina powodują, że uczestnicy z czasem się pozagryzają. Napuszczanie jednych na drugich .
Typowym przykładem jest ten wątek
https://forum.zarzadca.pl/dyskusja/7030/forum-dobre-praktyki/#Item_0

No i niektórzy zapomnieli, że oprócz regulaminu forum są jeszcze pewne niepisane zasady "grupy trzymającej władzę"(TWA).
Druga z nich: Nie wpisywać nic w wątkach założonych przez użytkowników WP44, gecona, czy elan124. zazwyczaj ich reakcją jest donos do Admina tego forum, a ten tnie co popadnie i gdzie popadnie , aż wióry lecą .

Komentarze

  • Opcje
    HaneczkaHaneczka Użytkownik
    edytowano listopada -1
    [cite] KubaP:[/cite]
    Szaleństwa Admina powodują,...

    Kubuś, czy... sugerujesz, że Admin jest szalony? :cool:
  • Opcje
    KubaPKubaP Użytkownik
    edytowano listopada -1
    [cite] wp44:[/cite]Nie musisz. To nie jest tak, że wszyscy muszą wszystko rozumieć.
    [cite] wp44:[/cite]
    Nie wiem co to jest TWA
    Nikt tego nie wie, oprócz oczywiście przywołanego przez Ciebie użytkownika z racjonalnymi poglądami.

    Prawdopodobnie TWA, to jest jakiś głowonóg
    Tu jest przykład, że wszyscy nie muszą rozumieć słowa pisanego ( w tym przypadku występuje WP44 ), dobrze mu wychodzi błaznowanie na forum ku uciesze gawiedzi

    TWA - Towarzystwo Wzajemnej Adoracji .

    Nowy doklejony: 04.05.16 12:11
    [cite] elan124:[/cite]
    Wp44: to przy wpisach (w prawym górnym narożniku) masz funkcję "usuń ten post" pod linkiem "pokaż opcje"
    Pod linkiem "pokaż opcje", mam 5 następujących propozycji:
    - link do posta, - cytuj,
    - link do posta w wątku,
    - zgłoś do moderacji,
    - cytuj selektywnie.
    Funkcja "usuń ten post" - WYPAROWAŁA !? U Ciebie też... ? :sad:
    :bigsmile: Tak jak wiedza ...elan124. :bigsmile: pozostały tylko uszczypliwości.
    Widać , że mało zakładasz wątków i nie znasz swych praw, tak jak właściciele lokali, nie znają swych obowiązków wobec wspólnoty mieszkaniowej.
  • Opcje
    HaneczkaHaneczka Użytkownik
    edytowano maja 2016
    [cite] Haneczka:[/cite]
    [cite] KubaP:[/cite]
    Szaleństwa Admina powodują,...

    Kubuś, czy... sugerujesz, że Admin jest szalony? :cool:

    Brak odpowiedzi jest odpowiedzią.
    To przecież było jasne od samego początku wystąpienia KubaP. Że też ja tego nie zauważyłam od razu... :sad:
    [cite] KubaP:[/cite][/u]zazwyczaj ich reakcją jest donos do Admina tego forum, a ten tnie co popadnie i gdzie popadnie , aż wióry lecą .

    :bigsmile: Admin musi być szalony. :bigsmile:
  • Opcje
    KubaPKubaP Użytkownik
    edytowano listopada -1
    Widzisz Hanuś... odp. była, a tu czary mary i zniknęła , tak jest to życie poukładane... jedni piszą ... inni wycinają .:bigsmile:
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.