Magia forum

wp44wp44 Użytkownik
edytowano czerwca 2016 w O Forum
Godzina 7:12. Czekam na klienta, który poprosił o przesunięcie spotkania z 7:00 na 7:30. Mam nieplanowane i niespodziewane pół godziny, więc od niechcenia wchodzę na stronę forum.zarzadca.pl. I co ja pacze? Wpisy na forum 2 godziny temu, czyli gdzieś o 5:00, a może wcześniej. Tych samych użytkowników, którzy poprzedniego dnia wysyłają wpisy o 23:00 lub później.

Nie mogę nie zapytać: co jest takiego magicznego w forum forum.zarzadca.pl, co każe zasiadać za sterami klawiatury o 5:00 a wysiadać po 23:00? Robicie sobie jakąś przerwę na obiad, tudzież załatwienie innych czynności fizjologicznych?

Wszystkiego najlepszego z okazji Dnia Dziecka.

Komentarze

  • Opcje
    koziorozkakoziorozka Użytkownik
    edytowano czerwca 2016
    Też jesteś rannym ptaszkiem :)
    Zakładasz, że wpisy w naszej strefie czasowej powstały?
    Ja czasem mam wrażenie, że są z Księżyca.
  • Opcje
    wp44wp44 Użytkownik
    edytowano czerwca 2016
    koziorozka: Też jesteś rannym ptaszkiem :)
    To działa magia forum forum.zarzadca.pl. Aczkolwiek, jak to mówią: każdy kij ma dwa końce, choć ja tak nie uważam, bo np. proca ma trzy.

    Jak pisze pani na stronie UZALEŻNIENIA BEHAWIORALNE, skutkiem nadużywania Internetu jest niemożność podejmowania czy też kontynuowania nauki mimo prawidłowego intelektu, pojawia się niechęć lub też całkowita niemożność wykonywania jakiejkolwiek pracy zawodowej, związanej z normalną dobową organizacją czasu. Osoby uzależnione nie są też zdolne do prowadzenia typowego życia rodzinnego i towarzyskiego, nie są w stanie wywiązywać się z podstawowych zobowiązań, nie mają poczucia odpowiedzialności, a często nawet winy. Uzależnienie wyraźnie też zawęża pole zainteresowań..

    Czyli, podsumowując w dwóch słowach: jest dobrze.
    A w trzech słowach: nie jest dobrze.

    :shades:

    Dużo może wyjaśnić TA OTO ANIMACJA w temacie coraz większej ilości wpisów z księżyca. : )
    Komentarz edytowany wp44
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.