Czy słyszeliście coś o Aplikacji Mobilnej dla Wspólnoty?

Tomasz.basTomasz.bas Użytkownik
edytowano lipca 2016 w Wolne tematy
Witam Was wszystkich. Dostaliśmy ostatnio ofertę na stworzenie aplikacji mobilnej, która byłaby zarządzana przez naszego zarządce (nie chodzi o stronę internetową tylko o aplikację tak jak banki często teraz mają) W aplikacji miałyby znajdować się informacje o płatnościach, możliwość zgłaszania awarii, odpowiadanie na ankiety zadane przez zarządce itp. Czy ktoś z Was już korzysta/korzystał z takiego czegos? co o tym myślicie?

Komentarze

  • Opcje
    gecongecon Użytkownik
    edytowano listopada -1
    "My" nie korzystamy bo póki co nie ma mobilnych wspólnot, zarządy dalekie są od wszelkich nowinek a administratorzy(zarządcy) zajmują się czym innym niż wysyłaniem ankiet do właścicieli lokali w np. 17-tu wspólnotach administrowanych.
  • Opcje
    HaneczkaHaneczka Użytkownik
    edytowano listopada -1
    [cite] gecon:[/cite]póki co nie ma mobilnych wspólnot,

    Ale... za to są mobilni zarządcy/administratorzy. Tak właśnie się anonsują, oferując swoje usługi.
    Moja wspólnota miała przyjemność takiemu odmówić. No, bo... przecież nie można się dawać każdemu chętnemu. To nieprzyzwoite. :tooth:
  • Opcje
    gecongecon Użytkownik
    edytowano listopada -1
    Dokładnie.
    Taki mobilny to jak ten kogucik - przyleci podziubdzia i poleci.
  • Opcje
    blazejhblazejh Użytkownik
    edytowano listopada -1
    Zapominacie że chodzi o pieniądze. Środki europejskie można uzyskać jak usługa lub produkt jest inowacyjna.
    A tak się jakoś utarło, że jak aplikacja jest mobilna, to jednocześnie jest inowacyjna.
    To chyba stereotyp albo jakaś moda.
  • Opcje
    gecongecon Użytkownik
    edytowano listopada -1
    Ani stereotyp ani moda - to stara i podstawowa zasada kapitalizmu: jak i na czym by jeszcze zrobić klienta w konia aby mieć jeszcze większy zysk.
  • Opcje
    wp44wp44 Użytkownik
    edytowano lipca 2016
    Tomasz.bas: Czy ktoś z Was już korzysta/korzystał z takiego czegos? co o tym myślicie?
    Ja nie korzystałem, nie korzystam i nie zamierzam korzystać. Nic o tym nie myślę. Przekonaj mnie, że tego potrzebuję.
    Jeśli mnie przekonasz (albo jeśli uda Ci się mi wmówić, że potrzebuję), to ja to kupię. Mogę być nawet pierwszym klientem. : )

    Pozdrawiam.
  • Opcje
    HaneczkaHaneczka Użytkownik
    edytowano listopada -1
    [cite] gecon:[/cite]Ani stereotyp ani moda - to stara i podstawowa zasada kapitalizmu: jak i na czym by jeszcze zrobić klienta w konia aby mieć jeszcze większy zysk.
    Wystarczy "wychować" rzesze pokemonów wgrywając im odpowiednią aplikację, a potem... można je dowolnie obrabiać do następnego wcielenia.
    Po raz kolejny okazuje się, że człowiek to jest przede wszystkim zysk.
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.