pobór prądu z czesci wspolnej

szkrabekszkrabek Użytkownik
edytowano listopada 2016 w Zarządzanie Nieruchomościami
Sąsiad trzyma na klatce schodowej zamrazarke. Myslalam dlugi czas, ze wystawil ja bo jest zepsuta. Nic bardziej mylnego. Podlaczyl ja do gniazdka i korzysta cwaniaczek. Co administrator w takiej sprawie powinien zrobić?

Komentarze

  • Opcje
    KubaPKubaP Użytkownik
    edytowano listopada -1
    [cite] mamba231:[/cite]Sąsiad trzyma na klatce schodowej zamrazarke. Myslalam dlugi czas, ze wystawil ja bo jest zepsuta. Nic bardziej mylnego. Podlaczyl ja do gniazdka i korzysta cwaniaczek. Co administrator w takiej sprawie powinien zrobić?
    administrator nic , co zrobili z takim cwaniaczkiem pozostali właściciele lokali i zarząd WM? przecież to on ich okrada a nie administratora.
  • Opcje
    koziorozkakoziorozka Użytkownik
    edytowano listopada -1
    Co administrator w takiej sprawie powinien zrobić?
    Jeżeli o tym wie, to powinien porozumieć się z członkami zarządu, wezwać sąsiada do zaprzestania nielegalnego pobierania prądu, wyliczyć, jaką szkodę wspólnota poniosła, wezwać do zwrotu pieniędzy. Może też zlikwidować to gniazdko?
  • Opcje
    elan124elan124 Użytkownik
    edytowano listopada -1
    Mamba231: Co Administrator w takiej sprawie powinien zrobić ?
    Próbować polubownie załatwić taką sprawę. A może sąsiad zgodzi się na własny rachunek założyć podlicznik !?
  • Opcje
    tajfuntajfun Użytkownik
    edytowano listopada -1
    [cite] elan124:[/cite]
    Mamba231: Co Administrator w takiej sprawie powinien zrobić ?
    Próbować polubownie załatwić taką sprawę. A może sąsiad zgodzi się na własny rachunek założyć podlicznik !?
    A po co ? art 17 chyba obowiązuje.
  • Opcje
    elan124elan124 Użytkownik
    edytowano listopada 2016
    Tajfun: art. 17 chyba obowiązuje.
    Słusznie. Ale tu niektórzy starają o to, żeby temu sąsiadowi "przyłożyć" a nie jemu pomóc.
  • Opcje
    KubaPKubaP Użytkownik
    edytowano listopada 2016
    [cite] elan124:[/cite]
    Tajfun: art. 17 chyba obowiązuje.
    Słusznie. Ale tu niektórzy starają o to, żeby temu sąsiadowi "przyłożyć" a nie jemu pomóc.
    Pomóc "złodziejowi" ? coś ty taki "WOPS" się zrobił ?,
    Dlaczego przed podłączeniem się do ADM właściciel nie zgłosił tego faktu do Zarządu WM / Administratora i zaproponował jakieś zadośćuczynienie na rzecz WM ? Hmm...

    [cite] koziorozka:[/cite][ Może też zlikwidować to gniazdko?
    a jak on służy do odkurzania części wspólnych... teraz to takie modne w nowych budynkach w "stylu hotelowym"
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.