Wesołych Świąt i Szczęśliwego Nowego Roku

Ange-lisicaAnge-lisica Użytkownik
edytowano grudnia 2016 w Wolne tematy
Wszystkim Forumowiczom i Administratorom życzę spokojnych i radosnych Świat Bożego Narodzenia oraz Szczęśliwego Nowego Roku.

Niech te święta będą spokojne i dobre i tylko nie objedzcie się tam za bardzo :wink:

Komentarze

  • Opcje
    Zarzadca.plZarzadca.pl Użytkownik
    edytowano listopada -1
    Wesołych Świąt !

    Na zbliżające się
    Święta Bożego Narodzenia
    życzymy wiele radości, wytrwałości i spokoju.

    Aby w nadchodzącym Nowym Roku
    marzenia zmieniły się w rzeczywistość,
    a sukcesy przerosły oczekiwania.

    życzy
    Zespół Zarządca Portal Informacyjny


    swieta4.png
  • Opcje
    elan124elan124 Użytkownik
    edytowano listopada -1
    A ja życzę wszystkim Świąt białych, skrzypiących śniegiem, pachnących choinką, wyśmienitej kawy i zdrowej nalewki, dobrej poezji i muzyki, świątecznych chwil roziskrzonych kolędami, humorem i wspominkami, wielu wzruszeń i twórczych pomysłów, dalszych życiowych sukcesów, spełnienia marzeń oraz pokonania w zdrowiu, sile i pomyślności wszystkich pór w Nowym Roku 2017 !! Niech Wam się mnoży i darzy...

    Andrzej Łukaszewski
  • Opcje
    Ange-lisicaAnge-lisica Użytkownik
    edytowano listopada -1
    Elanie, miałbyś w epoce romantyzmu sporą swoją przestrzeń, ale i w dzisiejszych (barokowych) czasach nieźle się znajdujesz wśród literatury polskiej, znanej i nieznanej :bigsmile: Piękne życzenia i dziękuję, literacie.

    Zarządco. I Tobie moc podziękowań.
  • Opcje
    tradertrader Użytkownik
    edytowano listopada -1
    Wesołych Świąt :choinka::mikolaj:
  • Opcje
    Ange-lisicaAnge-lisica Użytkownik
    edytowano listopada -1
    **********************************************************



    ***********************************************************
  • Opcje
    HaneczkaHaneczka Użytkownik
    edytowano grudnia 2016
    Dobrych, spokojnych i radosnych Świąt Bożego Narodzenia oraz dużo, dużo zdrowia, pogody ducha, ciepła, bliskości i wszelkiej pomyślności na co dzień, w nadchodzącym nowym roku 2017, życzy Haneczka.



    :choinka: :grouphug: :choinka:

    :smile:
  • Opcje
    Do-daDo-da Użytkownik
    edytowano listopada -1
    Wszystkiego dobrego po Świętach !

    Mam ogromna nadzieję, że świąteczny czas spędziliście w miłej, rodzinnej atmosferze oraz suto zastawionych stołach.
    Przy wigilijnym stole w wielu domach tradycyjnie pojawiło się puste nakrycie dla głodnego, samotnego wędrowca, który być może zapuka do naszych drzwi, a którego tak naprawdę się nie spodziewamy i którego być może nie chcemy nawet gościć przy naszym stole. Talerz pozostanie więc pusty. Tak jak puste bywają często serca wielu z nas. Niestety, widać to niemal każdego dnia. Święta nie są w stanie tego zmienić, choć na ogół w tym czasie wszyscy starają się mówić ludzkim głosem. Ale to tylko, na jakiś czas, powierzchowna przemiana, starannie przykrywająca to, co kryje się w środku.

    Można nie mieć bogatego mieszkania i bogatych świąt, ale bogactwo płynące z serca może mieć każdy. I tego właśnie bogactwa życzę sobie i wszystkim nie tylko od święta ale na cały ludzki rok.

    Wszystkiego dobrego dla wszystkich zaglądających.

    Pozdrawiam poświątecznie.
  • Opcje
    elan124elan124 Użytkownik
    edytowano listopada -1
    Do-da: Pozdrawiam poświątecznie
    A ja do-dam, poświątecznie i przedsylwestrowo. Jeszcze jest szansa na Życzenia Noworoczne !
    Do-da: I tego właśnie bogactwa życzę sobie i wszystkim nie tylko od święta, ale na cały ludzki rok
    "Duża część naszych cierpień bierze się z tego, że za dużo myślimy. Równocześnie nie myślimy w sposób rozsądny. Zwracamy uwagę jedynie na natychmiastową satysfakcję, nie biorąc pod uwagę korzyści i niedogodności, jakie mogą pojawić się w przyszłości, zarówno dla nas, jak i dla innych. Tymczasem taka postawa w końcu zawsze obraca się przeciwko nam. Jest rzeczą pewną i oczywistą, że zmieniając jedynie sposób widzenia rzeczy, możemy zmniejszyć nasze obecne trudności i uniknąć powstawania nowych "(Dalaj Lama)
  • Opcje
    Ange-lisicaAnge-lisica Użytkownik
    edytowano listopada -1
    Przyłączam się, czy też dołączam do Was w tym poświątecznym rozgardiaszu. Ludzie jeszcze w świątecznych nastrojach, już niedługo Nowy Rok, a wcześniej Sylwester. W tym czasie nawet jechać do pracy jest miło, mało ludzi i nie ustoisz za długo, bo miejsca siedzące się znajdą. Ale po Nowym Roku przewiduję, że "wszystko wróci do normy". Nasza grupa zapaleńców, którzy chcieliby dobro-świąteczne przedłużyć, może nie dać rady.
  • Opcje
    Do-daDo-da Użytkownik
    edytowano listopada -1
    Elan124 : A ja do-dam,
    A do-daj możesz nie tylko swoje przemyślenia ale zaczerpnięte cytaty mnie to nie przeszkadza dopóki nie będą naruszać moich dóbr osobistych chyba że inni mają coś przeciwko temu.
    Elan124 : "Duża część naszych cierpień bierze się z tego, że za dużo myślimy. Równocześnie nie myślimy w sposób rozsądny." (Dalaj Lama) Dalajlama :bigsmile:
    Raczej mnie się to nie zdarzyło a że złożyłam życzenia poświąteczne to co. Każdy życzy Wesołych Świąt lecz w praktyce świąteczne dni bywają przygnębiające ale zatem dni pomiędzy Świętami a Nowym Rokiem tak jak u mnie bywają Wesołe.

    "Prawda niekoniecznie musi być jednoaspektowa. (…) Tylko w relacji do tego, co fałszywe, tylko w relacji do innych ujęć można powiedzieć o czymś, że jest prawdą. Natomiast koncepcja prawdy ponadczasowej, wiecznej, bez punktu odniesienia, wydaje się problematyczna". Dalajlama
  • Opcje
    elan124elan124 Użytkownik
    edytowano grudnia 2016
    Do-da: Dalajlama
    Można też i tak: http://www.dalailama.com/ :bigsmile:
    Do-da: dopóki nie będą naruszać moich dóbr osobistych
    A jest jakiś punkt... odniesienia ? :tooth:
  • Opcje
    quberraquberra Użytkownik
    edytowano listopada -1
    "Natomiast koncepcja prawdy ponadczasowej, wiecznej, bez punktu odniesienia, wydaje się problematyczna"

    To jest problematyczne, bo udajemy, że nie wiemy, że:
    Prędkość obrotowa Ziemi wokół własnej osi to 1667 km na godzinę.
    Prędkość obrotowa Ziemi wokół Słońca to 30 000 km na sekundę.


    Szczęśliwego obracania w 2017 !
  • Opcje
    elan124elan124 Użytkownik
    edytowano listopada -1
    Quberra: Szczęśliwego obracania w 2017 !
    Wokół własnej osi, czy wokół słońca... !? :bigsmile:
  • Opcje
    quberraquberra Użytkownik
    edytowano listopada -1
    możesz sobie wybrać ! :bigsmile:
  • Opcje
    elan124elan124 Użytkownik
    edytowano grudnia 2016
    możesz sobie wybrać !
    No i co z tego, jak жопа będzie zawsze z tyłu... :bigsmile:
  • Opcje
    tajfuntajfun Użytkownik
    edytowano listopada -1
    Moje czery postanowienia na 2017 rok.
    1. Przeproś wszystkich użytkowników forum. Przepraszam
    2. Pisz w sposób zrozumiały ,tak, abys sam siebie rozumiał .
    3. Pisz zawsze na temat.
    4. No i gdzie jak gdzie , ale tu, kultur musi być.
  • Opcje
    elan124elan124 Użytkownik
    edytowano listopada -1
    Tajfun: Przeproś wszystkich użytkowników forum. Przepraszam
    To na... wyrost !? :bigsmile:
  • Opcje
    Ange-lisicaAnge-lisica Użytkownik
    edytowano listopada -1
    Tajfun, kto jak kto, ale Ty, to chyba nie musisz przepraszać. A z kulturą jesteś za-pan-brat. :bigsmile:

    Nowy doklejony: 01.01.17 10:51
    Większość tu na forum, to osoby kulturalne z natury, czy tez z wychowania i dobrze z nimi rozmawia się.
  • Opcje
    KubaPKubaP Użytkownik
    edytowano stycznia 2017
    Ja tak bez "lukru"...
    Rok 2017 to rok "z kosą" . "Żniwa" mogą być obfite.
    Wszystkim życzę, abyśmy się spotkali za rok w zdrowiu i nadziei, że następny będzie lepszy od tego 2016.
    :inlove:
    Komentarz edytowany KubaP
  • Opcje
    elan124elan124 Użytkownik
    edytowano listopada -1
    Oby Nowy Rok 2017 był lepszy niż poprzedni i gorszy niż następny !
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.