nie bądźcie obojętni na ceny gazu - Najtańszy gaz od HEG GAZ

DoradcaKlientaDoradcaKlienta Użytkownik
edytowano grudnia 2016 w Zarządzanie Nieruchomościami
Do wszystkich, którzy płacą rachunki za gaz i odpowiadają za rachunki w czyimś imieniu.

Może uznacie Państwo, że to głupie podpisywać się nickiem: Doradca Klienta ale chcę być w stosunku do Państwa uczciwa i nie pozostawiać wątpliwości kim jestem.

Jestem Doradcą Klienta w firmie HEG GAZ i sprzedajemy gaz ziemny do ogrzewania domów / mieszkań, podgrzewania wody czy gotowania posiłków. Jesteśmy na terenie całej Polski w Firmach i u osób prywatnych w domach i mieszkaniach.

Rozumiem, że można zapłacić więcej za telefon (więcej funkcji, większy wyświetlacz, lepszy aparat) ale przepłacać za gaz nie warto!!! Gaz dalej będzie do Państwa płynął. Zmienia się to, kto wystawia Państwu FV i na jaką kwotę (a gwarantujemy najniższe ceny gazu).
Jeśli chcesz się DOWIEDZIEĆ ile możesz zaoszczędzić to zapraszam do kontaktu. Obiecuję do niczego nie namawiać. To będzie Twoja decyzja. Jeśli uznasz, że warto z nami współpracować to podpiszemy umowę a jeśli podejmiesz inną decyzję to będziesz miał większą wiedzę na temat rynku gazu w Polsce.
Ogrzewanie na pewno już włączone i rachunki będą znacznie wyższe niż w sierpniu więc warto rozmawiać o oszczędnościach.
Jeśli powyższy temat nie dotyczy akurat Ciebie to proszę o udostępnienie żeby jak najwięcej osób mogło się dowiedzieć że jest możliwość zmiany sprzedawcy gazu. Z góry dziękuję.

Moje dane kontaktowe:
Anna Perzanowska
Mail: a.perzanowska@heg.com.pl
Tel. 572 721 409
Pozdrawiam

Komentarze

  • Opcje
    rusiorusio Użytkownik
    edytowano listopada -1
    jeśli masz dostęp jedynie do gazu typu LPG, czyli propan to proponuje szukanie ofert w serwisie http://www.gielda-paliw.com/propan-cena.html można otrzymać oferty od kilku dostawców na terenie kraju.
  • Opcje
    quberraquberra Użytkownik
    edytowano listopada -1
    Czy wszystkie składniki opłat za gaz są przejęte przez Heg?
    Czy przy 2 miesięcznej zaległości odłączany jest gaz?
  • Opcje
    universaluniversal Użytkownik
    edytowano listopada -1
    Proszę podać ceny paliwa gazowego dla wspólnot dla taryfy W-5 i W-6. Chyba to nie tajemnica.
    Obecnie PGNiG stał się bardziej elastyczny i rynek na nich wymusił konkretne działania.
  • Opcje
    DoradcaKlientaDoradcaKlienta Użytkownik
    edytowano listopada -1
    Witam.

    Odpowiadając na pytanie: Czy wszystkie składniki opłat za gaz są przejęte przez Heg?
    Odpowiedź brzmi TAK. Zarówno opłaty sprzedawcy (abonament i paliwo gazowe) jak i dystrybutora (opłata dystrybucyjna stała i zmienna) są na jednej FV.

    Nowy doklejony: 09.02.17 08:44
    Proszę podać ceny paliwa gazowego dla wspólnot dla taryfy W-5 i W-6. Chyba to nie tajemnica.

    Oczywiście, że ceny paliwa gazowego to nie tajemnica ale w taryfach od W-1.1 do W-4.
    W przypadku taryf od W-5 w górę oferta jest przygotowywana indywidualnie.

    Chętnie przedstawimy ofertę a to do niczego Klienta nie zobowiązuje.

    Moje dane kontaktowe:
    Anna Perzanowska
    Mail: a.perzanowska@heg.com.pl
    Tel. 572 721 409
    Pozdrawiam
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.