Głosowanie nad uchwałą o odwołanie Zarządu WM

2»

Komentarze

  • Opcje
    elan124elan124 Użytkownik
    edytowano stycznia 2017
    Qaz: Powiedział, że nie boi się Sądu, że już tyle ma spraw, że i ta nie robi różnicy, szukają go komornicy , a on nie dostaje pensji ze wspólnoty. I się nie kryje
    Qaz: Aaaaaa, jeszcze ten pan co ma 70 lat dowiedział się, że Zarząd nie ma pewności, czy on jest pełny władz umysłowych i kazali mu żeby następnym razem przyszedl z synem. A jego syn zginał w tym roku w wypadku.
    Może by przy okazji sprawdzić też oba jednoosobowe Zarządy na wskazaną okoliczność :bigsmile:
    Qaz: Bo co to za przypadek, że ten sam gość jest w Zarządzie w 3 innych osiedlach
    To oznacza, że albo ten gość jest osobą przebojową, przekonywalną, zgodną, albo właściciele ciamciowaci... :bigsmile:
    Kasander: Qaz - tu nie ma co wałkować w kółko tematu.
    Napisane tu już zostało WSZYSTKO co macie jako właściciele zrobić.
    Qaz: Ten stary członek Zarządu pobierał kasę: 800 zł, od lutego wypłaca sobie sam bo ma dostęp do konta bankowego i znowu powołuje się na regulamin który sam sobie uchwalił
    I wszyscy się na to godzą, bo nowy Zarząd nie poinformował banku o zmianie Zarządu ! :bigsmile:
    Qaz: Wypłaca sobie SAM , bo MA DOSTĘP do konta bankowego mówiąc, że to dla dobra ludzi, ludzie się nie znali i mają za swoje.
    Macie widać masę forsy aby utrzymywać DWA Zarządy :bigsmile:
    Qaz: Czy to nienajgorszy pomysł, żeby iść do sądu...
    Okazuje się, że miałem rację. Dyskusja NIC A NIC nie dała... :bigsmile:
    Dlatego, rezygnuję z dalszej dyskusji z kolegą Qaz . Dalsza wymiana zdań jest pozbawiona najmniejszego sensu. Chciało by się powiedzieć: „Wart Pac pałaca...”. Jeden jednoosobowy Zarząd jest wart drugiego jednoosobowego Zarządu. To są walki ambicjonalne dwóch quasi-patriotów lokalnych, na szkodę zupełnie niezorientowanych właścicieli lokali.
    Wszelakie uwagi ze strony naszego Forum trafiają w... przepaść absurdu i głupoty. Tak jak mówi Kasander, temat jest wałkowany w kółko. Tu nie chodzi o to, żeby dogonić zajączka, tylko żeby... gonić go. Kto może, to niech goni... Powodzenia ! :bigsmile:
    Komentarz edytowany elan124
  • Opcje
    Ange-lisicaAnge-lisica Użytkownik
    edytowano stycznia 2017
    Elan: Jeden jednoosobowy Zarząd jest wart drugiego jednoosobowego Zarządu. To są walki ambicjonalne dwóch quasi-patriotów lokalnych, na szkodę zupełnie niezorientowanych właścicieli lokali.
    Elanie, nie wiesz i nie wiadomo jak jest. Może Qaz, tak jak ja kiedyś, przybył, aby "wypłakać się w rękaw"? Może nie potrafi wyrazić o co mu chodzi, ale myślę, że ma on tam we wspólnocie problemy, które go przytłaczają. Jeśli nie chcesz z nim rozmawiać, to nie rozmawiaj, ale nie maluj go w poszarpanych czarnych kolorach.

    Nowy doklejony: 16.01.17 08:27
    Ocenić kogoś negatywnie, to najłatwiejsza rzecz. Elanie, nie idź tą drogą.
    Komentarz edytowany Ange-lisica
  • Opcje
    manman Użytkownik
    edytowano listopada -1
    [cite] qaz:[/cite]Ten stary członek zarządu pobierał kase: 800zł, od lutego wypłaca sobie sam bo ma dostęp do konta bankowego
    Ten "gość" Was okrada od marca 2016 roku i to jest kolejny temat dla prokuratury.
    Ale macie to na własną prośbę i żadne wypłakiwanie się na tym forum niczego nie zmieni.
    Jeżeli dzisiaj nowy zarząd nie zmieni w banku osoby upoważnionej do dysponowania kontem WM to dalej będziecie okradani.
  • Opcje
    elan124elan124 Użytkownik
    edytowano stycznia 2017
    Elanie, nie wiesz i nie wiadomo jak jest (...) ale myślę, że ma on tam we wspólnocie problemy, które go przytłaczają.
    Niewątpliwie. I dlatego nie rozumiem, dlaczego z uporem i bezmyślnie - w dalszym ciągu - pełni swoją funkcji w postaci JEDNOSOBOWEGO Zarządu WM, przy okazji gderając, lamentując, stękając czy jęcząc na wszystkich rzekomo winnych. Odpowiada wybiórczo na pytania. Kasander, do tej pory nie uzyskał odpowiedzi na swoje ISTOTNE pytanie:
    Kasander: Przede wszystkim jaka to jest wspólnota, mała - do 7 lokali czy duża - powyżej 7 lokali ?
    Jeżeli ty - Ange-lisico - wiesz może więcej, to powiedz. Inaczej sprawy rozgrywają się - przy takim układzie - we wspólnocie dużej a inaczej w małej. Jeżeli we wspólnocie Qaz'a jest powyżej 7 lokali, to przecież POWINIEN w tak skomplikowanej sytuacji powstać TRZYOSOBOWY Zarząd. Ale nie będzie bo nie ma zgodności interesów pomiędzy właścicielami.
    Ange-lisica: Nie maluj go w poszarpanych czarnych kolorach.
    Szarpanie, pozostawiam... Tobie. Przemyśl sobie poniższą wypowiedź kolegi Qaz:
    Qaz: Tak sobie myślę, że do Zarządu to nie pchają się ludzie n o r m a l n i
    Komentarz edytowany elan124
  • Opcje
    qazqaz Użytkownik
    edytowano stycznia 2017
    Szanowni Państwo bo chyba czegoś nie rozumiecie, nowy zarząd udał się od razu po wyborze do BANKU, a ten NA PIŚMIE ODMÓWIŁ MU DOSTĘPU DO KONTA BANKOWEGO POWOŁUJĄC SIĘ NA ZMIANĘ SPOSOBU ODWOŁANIA I WYBORU NOWEGO CZŁONKA ZARZĄDU KTÓRA INACZEJ UREGULOWANA JEST W REGULAMINIE - co już pisałem. Oczywiście jesteśmy deb":":, i mozecie sobie tak myslec, debi)(*&& sa tez gazety lokalne ktore od roku bezskutecznie ruszaja ten temat I ostatni jestem do płakania w rękaw tylko probuje pomoc starszym ludziom ktorzy zostali wyrolowani w system. Komornik został przez nas w styczniu 2016 poinformowany o tym ze gosc pobiera pensje, i co? nic bo gosc ma konto w skok'u i z komornikiem szarpiemy sie tyle samo zeby mu pensje zablokowal.
  • Opcje
    manman Użytkownik
    edytowano stycznia 2017
    [cite] qaz:[/cite]Szanowni Państwo bo chyba czegoś nie rozumiecie, nowy zarząd udał się od razu po wyborze do BANKU, a ten NA PIŚMIE ODMÓWIŁ MU DOSTĘPU DO KONTA BANKOWEGO POWOŁUJĄC SIĘ NA ZMIANĘ SPOSOBU ODWOŁANIA I WYBORU NOWEGO CZŁONKA ZARZĄDU KTÓRA INACZEJ UREGULOWANA JEST W REGULAMINIE - co już pisałem. Oczywiście jesteśmy deb":":, i mozecie sobie tak myslec, debi)(*&& sa tez gazety lokalne ktore od roku bezskutecznie ruszaja ten temat I ostatni jestem do płakania w rękaw tylko probuje pomoc starszym ludziom ktorzy zostali wyrolowani w system. Komornik został przez nas w styczniu 2016 poinformowany o tym ze gosc pobiera pensje, i co? nic bo gosc ma konto w skok'u i z komornikiem szarpiemy sie tyle samo zeby mu pensje zablokowal.
    Widzę że miotacie się bez sensu i wynika to głównie z niewiedzy.

    Po pierwsze.
    Nowy zarząd został wybrany zgodnie z prawem.
    Bank nie ma prawa odmówić Wam zmiany osoby upoważnionej do dysponowania kontem i jakiś niezgodny z prawem "regulamin" nie ma znaczenia.
    Jeśli bank to robi to zmieńcie bank.
    Możecie też zawiadomić władze wyższe tego banku o łamaniu prawa przez ich podwładnych.
    Podajcie właścicielom nowe konto do wpłacania opłat.
    Jak stare konto "wyschnie" ten "gość" pozostanie bez pieniędzy.
    Oczywiście zakładam że nie macie kredytu bo zmiana banku byłaby niemożliwa ale budynek ma 2 lata więc chyba nie macie kredytu.

    Po drugie.
    Mam wrażenie że coś kręcisz Qaz.:confused:
    Z czym poszliście do komornika?
    Macie jakiś wyrok sądu który komornika do czegoś upoważni?
    Jeśli nie macie wyroku sądu to mogliście pójść tylko do smutnych panów o grubych karkach ubranych w dresy.:bigsmile:
    Również co takiego stało się w styczniu 2016 roku że poszliście do komornika skoro uchwała odwołująca "gościa" jest z lutego 2016?

    Po trzecie.
    Zatrudnijcie prawnika.
  • Opcje
    qazqaz Użytkownik
    edytowano listopada -1
    W styczniu 2016 poszlismy do radcy prawngo bo byl tanszy, to nasz blad bo powinnismy wziasc adwokata z doswiadczeniem, ludzie z tej drugiej wspolnoty - kolo nas co ten gosc jest tez w zarzadzie powiedzieli nam ze jego byla zona sciga go o nieplacenie alimentow i nie moze odszukac jego konta bankowego. Poszukala w lodzi i znalazla wlasnie tamtych ludzi bo dowiedziala sie ze jej maz byly zmienil branze z mechanika na zarzadzanie nieruchomoscia. Przyszla do nich i oni wskazali jej konto bankowe jakie on podal do przelewu - to konto zostalo od razu zajete przez komornika. Jak radca prawny nasz co go wynajelismy na doradctwo bo zarzad zaczal rozne dziwne rzeczy robic - ukrywac projekty uchwaly dowiedzial sie o tym powiedzial ze istnieje mozliwosc jak sie gosc dobrze ukrywa dotarcia do komornika i wskazania mu konta dluznika na jakie przychodza pieniadze. Tak tez RADCA PRAWNY zrobil!! Co sie okazalo ze w pewnym momencie gosc wyplacal pieniadze np na jakies wydatki a rozliczal w zeszycie ze to za wynagrodzenie i wstrzymal sobie wyplate bo dostal cynk z banku ze mu konto zajal komornik. Od tego momentu czyli OD STYCZNIA zaczela sie wojna bo gosc widzial juz ze mamy osobe znajaca sie na prawie, po tym jak radca troche pogrzebal na rynku nieruchomosci i popytal przyniosl nam cala mase informacji o tym czlowieku stkad od stycznia do lutego podjelismy akcje o odwolaniu go i zrobilimsmy to 1:1 - jak proponowaliscie, na rece tego zarzadu RADCA PRAWNY wyslal informacje o jego odwolaniu, on odpisal nam to pismo co cytowalem ze nie bierze tego pod uwage bo regulamin mowi inaczej.
    W lutym 2016 mamy pismo z banku o odmowie upowaznienia nowego zarzadu w mysl wlasnie regulaminu. Nasz radca prawny w pewnej chwili byl bezsilny, zaczeli go straszyc i powiedzial nam ze zaczelismy z nieodpowiednimi osobami i widac ze chca oni zgarnac mieszkania od tych "dziadkow" bo widza ze na niczym sie nie znaja.

    Nowy doklejony: 16.01.17 11:53
    Dzis bylem na policji bo wzywaja kazdego spedzilem ponad 2h i co? nic rozkladaja rece i mowia ze trudna sytuacja ze oni znaja goscia ale oni NIC NIE MOGA ZROBIC ZE TYLKO SAD!

    Nowy doklejony: 16.01.17 11:55
    POKAZALEM dokumenty ze odwolalismy, powolalismy, ze chcielismy zmienic dostep do baku, ze nie chce nam wydac dokuemntacji no i co mowia ze przestepstwo, ale ze jak pojdziemy do sadu to bedziemy czekac 2 lata na sprawe. Dach dzis dwoch synow odsniezalo z nowym zarzadem bo strach zeby znwowu mandatu nie dostac.
  • Opcje
    manman Użytkownik
    edytowano stycznia 2017
    [cite] qaz:[/cite]W styczniu 2016 poszlismy do radcy prawngo(...)
    Kiepski ten radca skoro nie zauważył że ma doczynienia z oszustem.
    Możecie opisać w prokuraturze sytuację i prokurator sam znajdzie paragrafy pod które działanie tego "gościa" podpada albo zatrudnijcie adwokata który przygotuje pozew do sądu.
    Gdybyście to zrobili rok temu dzisiaj byłoby pewnie po wyroku.
    Jeśli to potrwa dłużej to jest tylko dowód na to że niedługo ludzie będą brali sprawiedliwość w swoje ręce zatrudniając do rozwiązania problemów z przestępcami innych przestępców.

    Nowy doklejony: 16.01.17 12:19
    [cite] qaz:[/cite](...)NA PIŚMIE ODMÓWIŁ MU DOSTĘPU DO KONTA BANKOWEGO POWOŁUJĄC SIĘ NA ZMIANĘ SPOSOBU ODWOŁANIA I WYBORU NOWEGO CZŁONKA ZARZĄDU KTÓRA INACZEJ UREGULOWANA JEST W REGULAMINIE(...)
    Jeszcze jedno.
    Skoro on Was tak wali po głowie tym regulaminem to go zmieńcie albo unieważnijcie taką samą procedurą jak odwołaliście tego "gościa",przy pomocy uchwały głosowanej 1 na 1.
    Następnie z nowym regulaminem idźcie do banku i dokonajcie zmiany osoby upoważnionej do dysponowania kontem.
  • Opcje
    elan124elan124 Użytkownik
    edytowano listopada -1
    Do Mana: Wierzysz w te bajki, bajeczki, bajdurki, duby smalone i farmazony... ? Ja nie ! Fanzolenie na... zamówienie :bigsmile:
  • Opcje
    Ange-lisicaAnge-lisica Użytkownik
    edytowano listopada -1
    Nie mogę teraz rozmawiać. Może wieczorem będzie chwilka. Tymczasem odniosę się na razie tylko do Elana.
    Ange-lisica: Nie maluj go w poszarpanych czarnych kolorach.
    Elan: Szarpanie, pozostawiam... Tobie. Przemyśl sobie poniższą wypowiedź kolegi Qaz:
    Qaz: Tak sobie myślę, że do Zarządu to nie pchają się ludzie n o r m a l n i
    A ja nie szarpię. Elan, czy Ty od wczoraj żyjesz na tym świecie? No i co z tego że powiedział? Jest rozżalony sytuacją.

    Elan, jeśli są jakie problemy, to żaden człowiek nie zachowuje się normalnie. Pamiętasz, gdy ja trafiłam na to forum? Niektórzy mówili, że jestem trolem internetowym czy coś w tym rodzaju.. A ja nie mogłam sobie poradzić z sytuacją, że członek zarządu przyprowadził kolegę do administrowania, który de facto rozpoczął swoje rządy we wspólnocie, a zarząd podporządkował się mu.

    Qaz też ma rzucane kłody pod nogi. Nie dziwi mnie, że myśli, że w zarządach siedzą jakieś porombańce :sadwalk:

    Muszę lecieć
  • Opcje
    HaneczkaHaneczka Użytkownik
    edytowano stycznia 2017
    [cite] Ange-lisica:[/cite] Ocenić kogoś negatywnie, to najłatwiejsza rzecz. Elanie, nie idź tą drogą.
    A teraz, Lisico, wypada położyć się i zamaszyście rozedrzeć szaty na piersiach (dokładnie w tym miejscu!), a następnie jako udokumentowany fakt determinacji i spełnionej misji, przesłać fotkę wskazanych czynności na forum, ze specjalną dedykacją dla Elanka. :tooth:
  • Opcje
    Ange-lisicaAnge-lisica Użytkownik
    edytowano listopada -1
    Ojć Haneczko. Trochę pół żartem, trochę pół serio napisałam. Ale cieszę się, że odezwałaś się :hug:
  • Opcje
    HaneczkaHaneczka Użytkownik
    edytowano stycznia 2017
    [cite] Ange-lisica:[/cite]Ojć Haneczko. Trochę pół żartem, trochę pół serio napisałam. Ale cieszę się, że odezwałaś się :hug:
    Niestety, grypa ciężka mnie zmogła. Stąd to milczenie. Temperatura opadła, ale z siłami kiepsko... Mówię jak Kaczor Donald, czego na szczęście nie słychać w internecie. :bigsmile:
    Ale. ale...
    Rozdzieraj te szaty, by skutecznie przemówić do Elanka. Być może, On działa dokładnie tak, jak... pułkownik Kwiatkowski. Prosty mechanizm. :bigsmile:

    :kissing:
  • Opcje
    qazqaz Użytkownik
    edytowano listopada -1
    Właśnie tak pomysłałem, że może na szybko w zasadzie 1:1 obalić odwołać ten regulamin, nie musimy przecież regulaminu mieć. Znowu pismo do prokuratury trzeba pisać i pewnie bede musiał jakiegoś adwokata znaleźc bo sam nie umiem. Jedyne co nas ratuje to to ze na wszystko mamy pisma, dokumenty czyli dowody takie wiecie na papierze, moze to smieszne ale jakbysmy tego nie mieli to bylibysmy w d_____ totalnej. Radca sie zczail ze oszust ale sie bal ruszyc go tak powiedział. Musimy radzic sobie sami trzeba zawiadomic prokurature i czekac. ZNowu wiecie kolejny rok szarpania. Wiesz Ci ludzie sa bezsilni ze wyprowadzamy sie z rownowagi w ciagu chwili, czlowiek nie panuje nad soba, jeszcze do rekoczynow nie doszlo oby nnie bo pewnie gosc na to czeka.

    Ide szukac jakeigos adwokata od sporow wspolnoty. Moze pomoze.
  • Opcje
    kasanderkasander Użytkownik
    edytowano stycznia 2017
    qaz - tak dla ciekawości to kim jesteś, obojnakiem jakimś?
    ...pismo jakie wam zacytowałam
    ...Podczas tego spotkania co wywlekli za bety tego starszego Pana zadzwoniłem na Policje,
    ...ustosunkował się tak jak pisałam czyli,
    ... napisałem tutaj bo już mam dość
    ...pomysłalem że moze my coś zle zrobiliśmy,
    ...UREGULOWANA JEST W REGULAMINIE - co już pisałem.
    ...ostatni jestem do płakania w rękaw
    ...odpisal nam to pismo co cytowalem
    ...Dzis bylem na policji
    ...POKAZALEM dokumenty ze odwolalismy
    ...Właśnie tak pomysłałem,
    ...bede musiał jakiegoś adwokata znaleźc
    My się spotkaliśmy w srode z mieszkańcami bo już sami nie wiedzieliśmy co zrobić, skoro gość nie akceptuje uchwał
    Kto to są "my" a kim są "mieszkańcy"?
    Co na to wszystko właściciele lokali i ilu ich jest w tej Waszej wspólnocie?
    Musimy radzic sobie sami trzeba zawiadomic prokurature i czekac.
    No to winszuję optymizmu.
  • Opcje
    tajfuntajfun Użytkownik
    edytowano stycznia 2017
    [cite] qaz:[/cite]Szanowni Państwo,

    mam pytanie odnośnie odwołania 1osobowego zarządu WM, czy pod projektem uchwały może głosować sam członek zarządu? Sam rozpatruje swoje odwołanie? Może skutecznie zablokować swoje odwołanie. Miał ktoś podobny przypadek?
    Qaz . Tak zacząłeś. Strasznie niewinne proste pytanie. A później ... cała aferaTo ja Ci tłumacze procedury głosowania wskazuje paragrafy a ...okazuje sie że Ty je doskonale znasz . Mało tego rok temu głosowaliście 1/1.
    Tak sie nie dyskutuje na forum. Zabierasz ludziom cenny czas.
    Ale ty sobie rady nie dasz z tym problemem.Brakuje Ci czegoś, co można( delikatnie) nazwać racjonalnym sposobem myślenia.
    Qaz:
    Od tego momentu czyli OD STYCZNIA zaczela sie wojna bo gosc widzial juz ze mamy osobe znajaca sie na prawie, po tym jak radca troche pogrzebal na rynku nieruchomosci i popytal przyniosl nam cala mase informacji o tym czlowieku stkad od stycznia do lutego podjelismy akcje o odwolaniu go i zrobilimsmy to 1:1 - jak proponowaliscie
    
    U was zegary to chodzą do tyłu.
  • Opcje
    elan124elan124 Użytkownik
    edytowano listopada -1
    Kasander : Qaz - tak dla ciekawości, to kim jesteś, obojnakiem jakimś ?
    Tego jeszcze nie było na naszym Forum.
    Tajfun do Qaz'a : U was zegary to chodzą do tyłu .
    Żeby tylko...
    No i wyszło szydło z worka, a przestrzegałem: "fanzolenie na... zamówienie".
  • Opcje
    qazqaz Użytkownik
    edytowano listopada -1
    Tak a wiesz dlaczego? Bo Ci ludzie - wspolnota w swojej bezradnosci - zawiadamianie policji, chodzenie na policje uznala ze CHYBA MY WSPOLNOTA POPELNILISMY BLAD JESLI CHODZI O GLOSOWANIE 1:1, JESLI NAM WSPOLNOCIE WMAWIA SIE ZE NIE MA GLOSOWANIA 1:1 BO JEST REGULAMIN TO oczywiscie mozesz byc madry i mowic ze idz do sadu, idzcie sobie wywiezcie goscia na taczkach i co ze sobie wywieziemy na taczkach?! Jak wytlumaczysz Panu ze zarzad ktory twierdzicie jest starym zarzadem wybralismy nowy a ten stary wypowiedzial umowy o smieci i przez 14 dni nikt nam odpadow nie odbieral. Dla was prosta sytuacja szkoda ze nikt nie mowi co i jak. CI starsi ludzie zebrali sie znowu i stwierdzili ze skoro stary zarzad nie respektuje uchwaly 1:1 bo POWOŁUJE SIE NA REGULAMIN to ONI WSPOLNOTA sa wprowadzani w błąd i FAKTYCZNIE NIE MOGĄ GO ODWOŁAĆ!!!!!! Wiesz mozesz super mowic o racjonalnosci o racjonalnosci takiej w sytuacji ze gosc jak uznajecie ""skutecznie odwolany" wypowiada umowy wspolnocie. Oczywiscie mozna mowic jacy de**** jestesmy, a ja jestem najwiekszy i jestem trudno. Bo jestem takim deb**** ze nie wiem w koncu czy zarzad zostal prawidlowo odwolany, on twierdzi ze nie zostal, wiesz co ludzie mysla?! Sa bezradni nie wiedza co maja robic. Fanzolenie na zamowienie interpretuj jak chcesz jestes przeciez wiedzacy wszystko, wszyscy bidola bo przeciez mozemy isc i podpalic goscia najprosciej. Najprosciej wiedziec wszystko na forum TYLKO TWOJE rady ktorych jestes pewny okazuje sie nie dzialaja na nikogo bo nawet glupia smieciarka zostala nam wypowiedziana moze nie wiesz co znaczy byc szykanowanym przez zarzad ale MY JESTESMY SZYKANOWANI. Wiec mowie ze w pelni wykorzystalem Wasze rade co dalej swiadczy ze jestem deb____ bo TY tak myslisz i ja nawet nie zmieniam myslenia. Jestes najmadrzejsi ludzie sa de____ . Właściciele LOKALÓW ROZKŁADAJĄ RECE NIE WIEDZA CO MAJA ROBIC ODBIJAJA SIE OD POLICJI BOJA SIE ISC DO PROKURATURY BO WIDZA ZE NAS ZARZAD ODCINA ODCINA OD UMOW BO SOBIE JE WYPOWIADA ZEBY PSTRYK W NOS KAZDEMU DAC I POKAZAC SWOJA WYZSZOSC, POSKARZYLEM SIE NA POLICJI I CO? NO NIC POWIEDZIELI ZE WSPOLCZUJA ZE SLYSZELI O TYM WSZYSTKIM I NASZYM HORRORZE. WSZYSCY SA MADRZY! TAK JESTEM OBOJNIAKIEM BO MOGE ZOSTAC BEZ MIESZKANIA ZA CHWILE JAK INNI LUDZIE I NIE PATRZE NA STYLISTYKE BLEDY I TO CZY SIE KOMUS PODOBA JAK PISZE. WIEC PROSZE NIE ODPISYWAC I PRZEPRASZAM ZA ZAJECIE CZASU.
  • Opcje
    manman Użytkownik
    edytowano stycznia 2017
    [cite] qaz:[/cite](..)Jak wytlumaczysz Panu ze zarzad ktory twierdzicie jest starym zarzadem wybralismy nowy a ten stary wypowiedzial umowy o smieci i przez 14 dni nikt nam odpadow nie odbieral.(...)
    Z wielkim wysiłkiem przeczytałem Twój post i zaczynam mieć wątpliwości czy wiesz co się wokół Ciebie dzieje.
    Wybrałem z niego to jedno zdanie które jest tego dowodem.
    Ty nawet nie wiesz że od lipca 2013 roku WM nie podpisuje żadnych uwów na wywóz śmieci bo tym zajmuje się gmina.
    WM wypełnia deklarację śmieciową i płaci do gminy opłatę za zagospodarowanie śmieci.
    Wasz nowy zarząd powinien wziąć się do roboty i skontaktować się ze wszystkimi dostawcami mediów z informacją że stary zarząd już nie jest reprezentatnem WM i podać im kontakt do nowego.
    Zamiast narzekać na wszystko i wszystkich weź się do roboty i naucz się prawa dotyczącego WM i zacznijcie działać dla dobra WM.
    Jeszcze raz Ci napiszę że, bank nie ma prawa odmówić zmiany osób upoważnionych do dostępu do konta WM jeśli wylegitymujesz się ważną uchwałą odwołania starego i powołania nowego zarządu.
    Zrób z tą informacją co chcesz ale zrób COŚ a nie tylko narzekaj że się nie da.
  • Opcje
    Ange-lisicaAnge-lisica Użytkownik
    edytowano listopada -1
    Tajfun: Qaz . Tak zacząłeś. Strasznie niewinne proste pytanie. A później ... cała aferaTo ja Ci tłumacze procedury głosowania wskazuje paragrafy a ...okazuje sie że Ty je doskonale znasz . Mało tego rok temu głosowaliście 1/1.
    Tak sie nie dyskutuje na forum. Zabierasz ludziom cenny czas.
    Ale ty sobie rady nie dasz z tym problemem.Brakuje Ci czegoś, co można( delikatnie) nazwać racjonalnym sposobem myślenia.
    Zgadzam się z Tajfunem.

    Qaz, mam nadzieję, wierzę, że przyszedłeś tu z potrzeby serca. Dobrze, jeśli poszukujesz drogi wyjścia z sytuacji, które Cię nawet przerastają. Ale też mam nadzieję, że jest tam, w Twoim otoczeniu ktoś, kto panuje nad nad wszystkim. Ten ktoś zainicjował głosowanie 1:1, jakoś tam prowadzi Ciebie i innych właścicieli przez to wszystko. A Ty przyszedłeś tu, żeby porozmawiać i popytać innych co myślą o Twojej sytuacji. Ok.

    Prawdę mówiąc nie wierzę, żeby w całej wspólnocie nie było przytomnych ludzi. Skoro spotykacie się, to głosy rozsądku też tam macie, no nie mów, że nikt nie wie co robić.

    Mam nadzieję, że sytuacja nie jest tak krytyczna jak piszesz. Uważam też, że jeśli piszesz co najmniej część prawdy z tego co się u Was dzieje, to MUSICIE iść do sądu. Żadne wykręty Tobie nie pomogą. Jeśli policja nie sprawdziła się, to na litość boską, do sądu musicie. Czy tego nie rozumiesz?
  • Opcje
    manman Użytkownik
    edytowano stycznia 2017
    [cite] Ange-lisica:[/cite]Mam nadzieję, że sytuacja nie jest tak krytyczna jak piszesz. Uważam też, że jeśli piszesz co najmniej część prawdy z tego co się u Was dzieje, to MUSICIE iść do sądu. Żadne wykręty Tobie nie pomogą. Jeśli policja nie sprawdziła się, to na litość boską, do sądu musicie. Czy tego nie rozumiesz?
    Między wołaniem policji a wnioskiem do sądu jest jeszcze prokuratura.
    Oni mają doczynienia z OSZUSTEM.
    Qaz powinien pójść do prokuratury i zgłosić łamanie KODEKSU KARNEGO a po powzięciu wadomości o jego łamaniu prokuratrura zaczyna działać z urzędu i to ona kieruje sprawę do sądu.
  • Opcje
    Ange-lisicaAnge-lisica Użytkownik
    edytowano stycznia 2017
    Inna sprawa, że tak jak i Man pisze, trzeba się za robotę wziąć. Nowy zarząd powinien zadziałać jak prawdziwy gospodarz wspólnoty.

    Tak, wiem, nie jet to łatwe, jeśli kłody pod nogi lecą, no ale musicie.

    Nowy doklejony: 16.01.17 19:16
    [u]Man[/u]: Między wołaniem policji a wnioskiem do sądu jest jeszcze prokuratura.
    Qaz powinien pójść do prokuratury i zgłosić łamanie KODEKSU KARNEGO a po powzięciu wadomości o jego łamaniu prokuratrura zaczyna działać z urzędu i to ona kieruje sprawę do sądu.
    Aha. Ok, jeszcze nie rozgryzłam wszystkiego. Dobrze wiedzieć o takim mechanizmie. :witaj:
  • Opcje
    kasanderkasander Użytkownik
    edytowano listopada -1
    To, że sprawca posłużył się sfałszowanym dokumentem nie oznacza, że doszło do przestępstwa fałszerstwa.
    To, że sprawca oszustwa oszukał nie oznacza, że doszło do przestępstwa oszustwa bo przecież jak zeznał wcale nie chciał oszukać.
    Żeby było przestępstwo oszustwa muszą być spełnione dwa podstawowe i główne warunki (znamiona to się nazywa): sprawca uzyskał korzyść materialną (lub inną) oraz sprawca miał zamiar oszukać od samego początku (lub trzeba mu to niezbicie udowodnić ?!).
    W tej sprawie tak cwany oszust wie, że jest bezkarny bo wie co w razie czego ma powiedzieć.
    Gdybym przez to nie przechodził to bym w życiu nie uwierzył, że kk sobie a życie zwłaszcza wspólnotowe sobie.
    Dlatego ponawiam swój apel: przestańmy tu na Forum łudzić użytkowników, że prokuratura cokolwiek za nich załatwi.
    Nic nie załatwi bo zajmuje się "ważniejszymi sprawami" - wspólnot się nie tyka!
    MUSICIE iść do sądu
    Kto i z czym i do jakiego sądu?! :confused:
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.