Zrobienie z jednego pokoju dwóch mniejszych a zgoda spółdzielni

tomskitomski Użytkownik
Chciałem się zapytać czy na przedzielenie pokoju ścianką (karton-gips) i montaż dwóch par drzwi potrzebna jest zgoda spółdzielni - administracji? A jeśli tak to jak to wykonać? Czy wystarczy przedstawienie szkicu wraz z opisem - zakresu zmian? Czy administracja może nie wydać zgody na takie prace?

Drugie pytanie dot. ogrzewania - w jednym pokoju będzie kłopot z ogrzewaniem - nie będzie grzejnika. Chciałbym położyć tam ogrzewanie podłogowe elektryczne. Dodam, że pokoik będzie malutki ok. 6m2. Czy takie rowiązanie ma sens? Głównie chce rozwiązać problem ogrzewania właśnie w ten sposób - bo wiem, że montaż zamiast jednego grzejnika dwóch będzie problemem i wyzwaniem - zarówno organizacyjnym, technicznym jak i prawnym (chodzi o zgody).

Komentarze

  • Opcje
    KubaPKubaP Użytkownik
    edytowano listopada -1
    [cite] tomski:[/cite]Chciałem się zapytać czy na przedzielenie pokoju ścianką (karton-gips) i montaż dwóch par drzwi potrzebna jest zgoda spółdzielni - administracji? A jeśli tak to jak to wykonać? Czy wystarczy przedstawienie szkicu wraz z opisem - zakresu zmian? Czy administracja może nie wydać zgody na takie prace?
    pytaj w SM , z punktu prawnego przeciw wskazań nie ma
    [cite] tomski:[/cite] Drugie pytanie dot. ogrzewania - w jednym pokoju będzie kłopot z ogrzewaniem - nie będzie grzejnika. Chciałbym położyć tam ogrzewanie podłogowe elektryczne. Dodam, że pokoik będzie malutki ok. 6m2. Czy takie rowiązanie ma sens? Głównie chce rozwiązać problem ogrzewania właśnie w ten sposób - bo wiem, że montaż zamiast jednego grzejnika dwóch będzie problemem i wyzwaniem - zarówno organizacyjnym, technicznym jak i prawnym (chodzi o zgody).
    można spełniać marzenia... a nawet trzeba
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.