wycofanie podpisu - nie rzetelne dane w sprawozdaniu

drag123drag123 Użytkownik
edytowano marca 2017 w O Forum
Ponownie mam pytanie w imieniu znajomego - nie posiada internetu, jest członkiem zarządu na zebraniu sprawozdawczym podpisał dok. w których znajdowały się dane niezgodne z rzeczywistością. Zwołali ponownie zebranie - starszy Pan - członek zarządu pyta czy może złożyć pismo dotyczące wycofania swojej akceptacji pod dokumentami.

Komentarze

  • Opcje
    kasanderkasander Użytkownik
    edytowano listopada -1
    czy może złożyć pismo dotyczące wycofania swojej akceptacji pod dokumentami.
    No pewnie że może. Straszy pan miał prawo mieć chwilowo np. pomroczność jasną lub ciemną. Proszę mu przekazać żeby tak się nie przejmował bo jak nie złoży pisma o wycofaniu podpisu to też się nic nie stanie.
  • Opcje
    KubaPKubaP Użytkownik
    edytowano listopada -1
    [cite] drag123:[/cite]Ponownie mam pytanie w imieniu znajomego - nie posiada internetu,
    jest członkiem zarządu na zebraniu sprawozdawczym podpisał dok. w których znajdowały się dane niezgodne z rzeczywistością.

    Zwołali ponownie zebranie - starszy Pan - członek zarządu pyta czy może złożyć pismo dotyczące wycofania swojej akceptacji pod dokumentami.
    a co to za dokument, który mu ciąży ?
  • Opcje
    elan124elan124 Użytkownik
    edytowano listopada -1
    Drag123: Czy może złożyć pismo dotyczące wycofania swojej akceptacji pod dokumentami.
    Może a co to może zmienić ?
  • Opcje
    drag123drag123 Użytkownik
    edytowano listopada -1
    Z tego co wiem to chodzi o sprawozdanie finansowe za ubiegły rok, oraz jakieś uchwały- szczegółów nie znam. Tyle tylko , że były podane fałszywe- nie prawdziwe dane i wyliczenia
  • Opcje
    elan124elan124 Użytkownik
    edytowano listopada -1
    Drag123: Czy może złożyć pismo dotyczące wycofania swojej akceptacji pod dokumentami ?
    Drag123: Chodzi o sprawozdanie finansowe za ubiegły rok, oraz jakieś uchwały- szczegółów nie znam. Tyle tylko , że były podane fałszywe - nie prawdziwe dane i wyliczenia
    To taki Pan (członek Zarządu) powinien inaczej reagować i poprosić o pisemne wyjaśnienie jego wątpliwości. Nie podoba mi się taki sposób postępowania. Wszystko może się zdarzyć, a jeżeli nie wiadomo jak postępować, to należy postępować - godnie !!!
  • Opcje
    kasanderkasander Użytkownik
    edytowano marca 2017
    a jeżeli nie wiadomo jak postępować, to należy postępować - godnie !!!
    -???
    No właśnie, przede wszystkim dlaczego? - w tym sęk że nie wiadomo jak godnie czy niegodnie, co jest godne a co niegodne. Na co dzień widać jak wielu postępuje niby godnie a w rzeczywistości niegodnie i.... dobrze jest !!!
    Jeszcze by tego brakowało żeby wspólnoty uchwalały regulaminy dobrego (godnego) zachowania.
  • Opcje
    koziorozkakoziorozka Użytkownik
    edytowano listopada -1
    mam pytanie w imieniu znajomego - nie posiada internetu, jest członkiem zarządu
    Podpis to akceptacja
    Od członka zarządu oczekuję czegoś więcej, niż "wycofanie podpisu" - doprowadzenia do powstania dokumentu z prawdziwymi danymi.
  • Opcje
    KubaPKubaP Użytkownik
    edytowano listopada -1
    [cite] drag123:[/cite]jest członkiem zarządu na zebraniu sprawozdawczym podpisał dok. w których znajdowały się dane niezgodne z rzeczywistością.
    Z tego co wiem to chodzi o sprawozdanie finansowe za ubiegły rok, oraz jakieś uchwały- szczegółów nie znam. Tyle tylko , że były podane fałszywe- nie prawdziwe dane i wyliczenia
    co to za członek zarządu, że na bieżąco (co najmniej raz w kwartale) nie sprawdza finansów WM , samo się żyje ... widać brak współpracy z administratorem.
    Nurtuje mnie to, jak stwierdził fałszerstwo ? czyli kreatywną ewidencję pozaksięgową.?
  • Opcje
    elan124elan124 Użytkownik
    edytowano listopada -1
    KubaP: Widać brak współpracy z administratorem.
    Widać, że Zarząd nie daje sobie rady z Administratorem.
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.