ogłoszenie do mieszkańców

KubaPKubaP Użytkownik
edytowano grudnia 2017 w Zarządzanie Nieruchomościami
DQoKMIjXcAAja1b.jpg:large

Komentarze

  • Opcje
    elan124elan124 Użytkownik
    edytowano listopada -1
    Normalna sprawa, normalna informacja o zwróceniu uwagi na zachowanie ciszy, aby sąsiad mógł SPOKOJNIE podsłuchać jak sąsiadka szczytuje. Trzeba być koleżeńskim jak się mieszka we wspólnocie... :wink:
  • Opcje
    HaneczkaHaneczka Użytkownik
    edytowano listopada -1
    [cite] elan124:[/cite]normalna informacja o zwróceniu uwagi na zachowanie ciszy,
    Chyba nie tak do końca normalna.
    Myślę, że... pan Siemaszko wystosował zawoalowaną prośbę do pani szczytującej, by nie drażniła sąsiadów.
    Być może musiał zareagować na skargi właścicieli, albo... sam jest sąsiadem tej pani. :bigsmile:
  • Opcje
    elan124elan124 Użytkownik
    edytowano listopada -1
    Jak jest sąsiadem, to można bardzo łatwo zlokalizować... szczytowanie :shamed: Mnie to by nie przeszkadzało :thumbup:
  • Opcje
    HaneczkaHaneczka Użytkownik
    edytowano listopada -1
    [cite] elan124:[/cite]Jak jest sąsiadem, to można bardzo łatwo zlokalizować... szczytowanie :shamed:
    No, tak... Tylko, co to zmieni w kwestii... hałaśliwego wspinania się na wyżyny przez sąsiadkę? :cool:
    [cite] elan124:[/cite]Mnie to by nie przeszkadzało :thumbup:
    Tak twardo sypiasz...? :tooth:
  • Opcje
    pawlikp80pawlikp80 Użytkownik
    edytowano listopada -1
    mi sie wspomniala jedna notatka w spoldzielni jak starsza pani zglosila ,ze uprawiane sa harce na powyzszej kondygnacji i musialem spisac na te okolicznosc notatke i ciezko sie spisywalo z widokiem na podwiazki czerwone sasiadki w w sexownym gorsecie oczywiscie podpisy nie uzyskalem bo nie bylo wlascicieli tylko jeden wielki burdel heh
  • Opcje
    elan124elan124 Użytkownik
    edytowano listopada -1
    Haneczka: Tak twardo sypiasz...? :tooth:
    Przecież ja nie jestem sąsiadem szczytującej nadmiernie sąsiadki... :tooth:
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.