Fundusz remontowy - na minusie

2»

Komentarze

  • Opcje
    manman Użytkownik
    edytowano listopada -1
    [cite] anola:[/cite]Man, jak wg ciebie powinnam zapytac? Naucz mnie. Pokaz mi.
    Wystarczy nie mieszać problemów dwóch wspólnot w jednym temacie.
  • Opcje
    KubaPKubaP Użytkownik
    edytowano marca 2018
    [cite] anola:[/cite]Man, jak wg ciebie powinnam zapytac?
    Naucz mnie. Pokaz mi.
    Kobieto , niech nie pokazuje , bo wstyd będzie .:smile:

    [cite]man[/cite]Wystarczy tylko że ma się inne zdanie niż on i już g... Cię zaleje.
    samoocena wskazana, zdanie możesz mieć inne, ale oparte na prawie , a nie na wizji , bo w wirtualnym świecie, jak twój, wszytko jest dozwolone i wszytko jest pod prąd , byle było zgodne z twoją ideologią na temat WM.
  • Opcje
    manman Użytkownik
    edytowano listopada -1
    [cite] KubaP:[/cite]
    [cite]man[/cite]Wystarczy tylko że ma się inne zdanie niż on i już g... Cię zaleje.
    samoocena wskazana, zdanie możesz mieć inne, ale oparte na prawie , a nie na wizji , bo w wirtualnym świecie, jak twój, wszytko jest dozwolone i wszytko jest pod prąd , byle było zgodne z twoją ideologią na temat WM.
    Taaa, Twoje prawo to wyrok SN z 2007 roku a moje to wyrok SA z roku 2008 który zignorował Twoje prawo.
    Chyba pora żebyś znalazł jakieś nowsze prawo którego sądy nie będą ignorować.:bigsmile:
  • Opcje
    KubaPKubaP Użytkownik
    edytowano listopada -1
    [cite] man:[/cite]Taaa, Twoje prawo to wyrok Sądu Najwyższego z 2007 roku a moje to wyrok Sądu Apelaccyjnego z roku 2008 który zignorował Twoje prawo.
    Chyba pora żebyś znalazł jakieś nowsze prawo którego sądy nie będą ignorować.:bigsmile:
    dla ciebie Sąd Apelacyjny ważniejszy od Sądu Najwyższego ... dobre, to nie jest żart tego wieczoru.
    Właśnie takich, jak ty mamy u władzy. więc mamy to co mamy ... rozpierduchę na całego reszta się nie liczy.
  • Opcje
    manman Użytkownik
    edytowano listopada -1
    [cite] KubaP:[/cite]
    [cite] man:[/cite]Taaa, Twoje prawo to wyrok Sądu Najwyższego z 2007 roku a moje to wyrok Sądu Apelaccyjnego z roku 2008 który zignorował Twoje prawo.
    Chyba pora żebyś znalazł jakieś nowsze prawo którego sądy nie będą ignorować.:bigsmile:
    dla ciebie Sąd Apelacyjny ważniejszy od Sądu Najwyższego ... dobre, to nie jest żart tego wieczoru.
    Właśnie takich, jak ty mamy u władzy. więc mamy to co mamy ... rozpierduchę na całego reszta się nie liczy.
    Zapominasz że SA z 2008 roku znał wyrok SN z 2007 i go zignorował.
    To nie ja wybieram wyrok SA tylko SA zignorował wyrok SN ponieważ uznał że jest niezgodny z UoWL.
  • Opcje
    anolaanola Użytkownik
    edytowano listopada -1
    Wystarczy nie mieszać problemów dwóch wspólnot w jednym temacie.

    Tyle, że oba pytania dotyczyły tego samego problemu!!!
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.