Wspolnota nie chce ujawnic wysokosci dlugu i popiera duze oplaty

oszukanyoszukany Użytkownik
Szanowni Panstwo! Posiadam dlug we Wspolnocie mojego budynku. Jednoczesnie sprzedaje mieszkanie. Podpisana juz zostala umowa wstepna. Niestety, Wspolnota calkowicie odmawia podania mi wysokosci mojego zadluzenia, splata ktorego oraz informacja o splacie jest mi potrzebna aby sprzedac mieszkanie. Dodatkowo, Wspolnota nakazala przelac na swoje konto kwoty takie jak ich koszta prawne, koszta poniesione przy wyjawieniu mojego majatku. Wszystko jest podawane ustnie nic na pismie. Najgorsze, ze moj rachunek zajal komornik i moge nawet sie do niego zalogowac celem sprawdzenia chocby w przyblizeniu ile rzeczywiscie wynosi moj dlug. Prosze o Wasza pomoc, Czy istnieje sposob by zmusic Wspolnote do wyjawienia dokladnej sumy dlugu. Obawiam sie, ze po zaplaceniu i sprzedazy mieszkania moja szansa na zmuszenie Wspolnoty do podania ile wynosi dlug zniknie. Mysle tak dlatego, gdy tylko jestem we Wspolnocie, moja to o nastepuje: Jak ma pan interes prawnym bysmy podali to i owo. Jak panu sie nie podoba to niech pan nas wezmie do sadu. itd. Prosze o Wasza rade. Dziekuje!

Komentarze

Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.