Wspólny remont parkingu a parkowanie dla wybranych ?

boxerboxer Użytkownik
Matakie pytanie otóż wspólnota mieszkaniowa z pieniędzy wszystkich włascicieli przeprowadziła remont podwórka pod parking i wygenerowano 5 miejsc parkingowych w uchwale pisało że koszt remontu 6000 zł pokryja wszyscy z funduszu i że każdy będzie mógł parkować...po czasie okazało się że czesc osób z przewodniczącym na czele oraz jego ulubieni sasiedzi od kielicha zajeli na stałe te 5 miejsc parkingowych i nie pozwalają parkować innym,wyzywajać ich od k***i h****i teraz mam pytanie co moza zrobić w takiej sytuacji.?

Komentarze

  • Opcje
    KubaPKubaP Użytkownik
    edytowano maja 2019
    [cite] boxer:[/cite]Mam takie pytanie
    otóż wspólnota mieszkaniowa z pieniędzy wszystkich włascicieli przeprowadziła remont podwórka pod parking i wygenerowano 5 miejsc parkingowych w uchwale pisało że koszt remontu 6000 zł pokryja wszyscy z funduszu i że każdy będzie mógł parkować...po czasie okazało się że czesc osób z przewodniczącym na czele oraz jego ulubieni sasiedzi od kielicha zajeli na stałe te 5 miejsc parkingowych i nie pozwalają parkować innym,wyzywajać ich od k***i ch****i teraz mam pytanie co moza zrobić w takiej sytuacji.?
    Oglądałeś Belfra ? .... tam są instrukcje, jak z takimi się rozmawia.

    Możesz też zaproponować opłatę za parkowanie na MP np. 100 zł / m-c , jako pożytek dla WM.
    Te pieniądze obniżą koszty utrzymania części wspólnej np EE czy sprzątania .
  • Opcje
    manman Użytkownik
    edytowano listopada -1
    [cite] boxer:[/cite]Matakie pytanie otóż wspólnota mieszkaniowa z pieniędzy wszystkich włascicieli przeprowadziła remont podwórka pod parking i wygenerowano 5 miejsc parkingowych w uchwale pisało że koszt remontu 6000 zł pokryja wszyscy z funduszu i że każdy będzie mógł parkować...po czasie okazało się że czesc osób z przewodniczącym na czele oraz jego ulubieni sasiedzi od kielicha zajeli na stałe te 5 miejsc parkingowych i nie pozwalają parkować innym,wyzywajać ich od k***i h****i teraz mam pytanie co moza zrobić w takiej sytuacji.?
    Zmienić zarząd.
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.