budowanie wizerunku

DoriszxcxzDoriszxcxz Użytkownik
edytowano grudnia 2019 w Wolne tematy
Dzień dobry!
Czy koleżanki zarządczynie i koledzy zarządcy podpowiedzieliby mi, co zrobić żeby wspólnota cieszyła się lepszą opinią wśród mieszkańców?!? Bo robimy chyba wszystko, co w naszej mocy, a ludzie i tak narzekają i piszą skargi... Rzekomo o niczym nie informujemy, a przecież wywieszamy wszystkie ogłoszenia na tablicach - co możemy na to poradzić, że ktoś je zaraz zrywa?!?
Może powinniśmy założyć stronę internetową i TAM umieszczać wszelkie ogłoszenia...

Komentarze

  • Opcje
    blazejhblazejh Użytkownik
    edytowano grudnia 2019
    Słaby tytuł wątku.

    Wspólnota nie potrzebuje wizerunku. Wspólnota ma funkcjonować, choćby ludzie głupoty gadali.

    Chyba że utożsamiasz z wizerunkiem zarządcy... Ale to raczej na forum dla piarowców.
  • Opcje
    KubaPKubaP Użytkownik
    edytowano grudnia 2019
    [cite] Doriszxcxz:[/cite]Czy koleżanki zarządczynie i koledzy zarządcy podpowiedzieliby mi, co zrobić żeby wspólnota cieszyła się lepszą opinią wśród mieszkańców?!?
    Bo robimy chyba wszystko, co w naszej mocy, a ludzie i tak narzekają i piszą skargi... Rzekomo o niczym nie informujemy, a przecież wywieszamy wszystkie ogłoszenia na tablicach - co możemy na to poradzić, że ktoś je zaraz zrywa?!?

    Może powinniśmy założyć stronę internetową i TAM umieszczać wszelkie ogłoszenia...
    a tak konkretnie ... o jaki wizerunek chodzi
    Zarządu WM ?
    Administratora / Zarządcy ?

    [cite] Doriszxcxz:[/cite] a ludzie i tak narzekają i piszą skargi...
    tak zawsze było, jest i będzie , bo nie narodził się taki coby wszystkim dogodził ... kto do kogo pisze te skargi ?

    Dobrym rozwiązaniem są programy komputerowe do obsługi Wspólnot z dostępem do e- kartoteki , tam też jest e-tablica ogłoszeń (wokandy) , sms , czy Push

    Wieszanie na tablicach korkowych to przeżytek , bo mało kto (0,01% ) czyta co tam jest zawieszone .
  • Opcje
    DoriszxcxzDoriszxcxz Użytkownik
    edytowano listopada -1
    [cite] Doriszxcxz:[/cite]Dzień dobry!
    Czy koleżanki zarządczynie i koledzy zarządcy podpowiedzieliby mi, co zrobić żeby wspólnota cieszyła się lepszą opinią wśród mieszkańców?!? Bo robimy chyba wszystko, co w naszej mocy, a ludzie i tak narzekają i piszą skargi... Rzekomo o niczym nie informujemy, a przecież wywieszamy wszystkie ogłoszenia na tablicach - co możemy na to poradzić, że ktoś je zaraz zrywa?!?
    Może powinniśmy założyć stronę internetową i TAM umieszczać wszelkie ogłoszenia... Bo dostałem taką propozycje od https://afterweb.pl/pozycjonowanie-stron/warszawa/ Myślę ze możemy się nad tym zastanowić

    Strona internetowa to droższa inwestycja ale fajnym rozwiązaniem jest wspólne forum internetowe w którym będziemy mogli rozwijać wątki a rejestracja będzie tylko po akceptacji określonych osób aby zewnętrzne osoby nie mogły ingerować w decyzje.
  • Opcje
    KubaPKubaP Użytkownik
    edytowano listopada -1
    [cite] Doriszxcxz:[/cite]Strona internetowa to droższa inwestycja ale fajnym rozwiązaniem jest wspólne forum internetowe w którym będziemy mogli rozwijać wątki a rejestracja będzie tylko po akceptacji określonych osób aby zewnętrzne osoby nie mogły ingerować w decyzje.
    do pierwszego pozwu sądowego o zniesławienie lub pierwszych przebitych opon ....
    Dobre jest forum na platformie e-kartoteki ... prowadzonym przez Administratora .
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.