karty do głosowania

ijanijan Użytkownik
edytowano stycznia 2020 w Zarządzanie Nieruchomościami
po przeprowadzonym głosowaniu nad zatwierdzeniem absolutorium dla zarządu poszłam do biura zarządcy o zrobienie duplikatów z z podjętych uchwał zauważyłem że nastąpiło dopisanie innych czynności na kartach do głosowania , co zrobić z tym fantem!!!

Komentarze

  • Opcje
    KubaPKubaP Użytkownik
    edytowano stycznia 2020
    [cite] ijan:[/cite]po przeprowadzonym głosowaniu nad zatwierdzeniem absolutorium dla zarządu poszłam do biura zarządcy o zrobienie duplikatów z z podjętych uchwał zauważyłem że nastąpiło dopisanie innych czynności na kartach do głosowania , co zrobić z tym fantem!!!
    nie rozumiem, co to u Was karta do głosowania jest katalogiem otwartym, gdzie dowolnie, po głosowaniu, można sobie dopisywać co się chce ?
    Takie praktyki są nielegalne .

    A na zebraniu nie była poprawiona treść uchwały i tam, przed głosowaniem, została dopisana/ poprawiona treść uchwały?
  • Opcje
    ijanijan Użytkownik
    edytowano listopada -1
    Tak na zebraniu zarządca ma przygotowane karty do głosowania z listą lokatorów pod uchwałą wpisuje np. " o zatwierdzeniu absolutorium pomiędzy tym jest przerwa około 5cm następnie jest lista z lokatorami , którzy się podpisują za lub przeciw .podczas kontroli na następny dzień zauważyłem że w tę lukę zostały dopisane dodatkowe tematy. Co z tym fantem zrobić gdzie zgłosić .
  • Opcje
    lolekanaboleklolekanabolek Użytkownik
    edytowano listopada -1
    zrób zdjęcia tej uchwały, przejdź się po sąsiadach, zbierz 10% udziałów i zwołaj następne zebranie. Na nim wyjaśnicie sobie co to są za dopiski
  • Opcje
    ijanijan Użytkownik
    edytowano listopada -1
    to o tych 10% to wiem lecz pytam się co zrobić z tym fantem gdyż to nie pierwszy raz a wiadomo że jak przyzwolisz raz to to będzie się powtarzać przecież to jest jawne popełnienie przestępstwo.
  • Opcje
    Prezesod13latPrezesod13lat Użytkownik
    edytowano listopada -1
    Zgloś to do Prokuratury. Jak odpowiesz karnie za pomówienia to zmądrzejesz.
  • Opcje
    lolekanaboleklolekanabolek Użytkownik
    edytowano listopada -1
    13 letni prezes pewnie sam takie myki stosuje w swoich wspolnotach
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.