Udostępnienie szczegółowych danych głosowania nad uchwałą

hedkohedko Użytkownik
edytowano stycznia 2020 w Zarządzanie Nieruchomościami
Czy jako członek WM mam prawo poprosić Administratora o przesłanie mi danych dotyczących kto jak głosował na uchwałą?
Chciałbym zobaczyć, które konkretnie mieszkania oddały głos ZA/PRZECIW.

Czy jak poproszę o to drogą mejlową to administracja musi mi to dostarczyć?
Na jaki art. się powołać? Jaki okres adm. ma czas na dostarczenie takich danych?

Komentarze

  • Opcje
    Prezesod13latPrezesod13lat Użytkownik
    edytowano listopada -1
    Czy jako członek WM mam prawo poprosić Administratora o przesłanie mi danych dotyczących kto jak głosował na uchwałą?
    Oczywiście ,żyjemy w demokratycznym kraju. Masz prawo prosić o wszystko.
    Czy jak poproszę o to drogą mejlową to administracja musi mi to dostarczyć?
    Nie, nie musi.
    A po co potrzebne Ci te informacje? Czego dotyczyla uchwała?
  • Opcje
    KubaPKubaP Użytkownik
    edytowano listopada -1
    [cite] hedko:[/cite]Czy jako członek WM mam prawo poprosić Administratora o przesłanie mi danych dotyczących kto jak głosował na uchwałą?
    Chciałbym zobaczyć, które konkretnie mieszkania oddały głos ZA/PRZECIW.
    Dla mnie śmieszne pytania . Przecież to Ty zatrudniasz, w imieniu właścicieli lokali, Administratora , Z tych pytań widać, że nie czytałeś ustawy o własnosci , nie znasz je treści.
    Ty nadzorujesz głosowanie nad uchwałami , zwłaszcza w drodze głosowania mieszanego . To Ty jako Zarząd WM potwierdzasz wynik z głosowania, a nie Administrator. Chcesz to robić po ciemku?
    [cite] hedko:[/cite]Czy jak poproszę o to drogą mejlową to administracja musi mi to dostarczyć?
    Na jaki art. się powołać? Jaki okres adm. ma czas na dostarczenie takich danych?
    Chłopie , portki nakładaj na dup..... i wal do niego by oglądnąć dokumentację z głosowania . Nikt nie bedzie tańczył tak, jak grasz, bo ci się nie chce z fotela ruszyć . Tylko nie mów, że jesteś tak zapracowany, że nie masz czasu ... ect.
  • Opcje
    Prezesod13latPrezesod13lat Użytkownik
    edytowano listopada -1
    :bigsmile:
    To Ty jako Zarząd WM potwierdzasz wynik z głosowania, a nie Administrator.

    Widzisz KubaP wymyślając wątki trzeba być precyzyjnym.
    Czy jako członek WM mam prawo
    Czyli czlonek WM to to samo co czlonek Zarządu WM?
    Gdyby hedko byl w Zarządzie to pytanie byłoby BEZSENSOWNE. jest tak zainteresowany tym swoim pytaniem, że nie ma czasu się wypowiedzieć. CZYSTY KABARET. I nie zapomnij na końcu przypomnieć ,że każdy członek WM ma PRAWO WGLĄDU DO WSZYSTKICH DOKUMENTÓW WM.:bigsmile:
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.