Regulamin kotłowni

TulczaninkaTulczaninka Użytkownik
Cześć,

czy Regulamin Kotłowni musi być przyjęty przez większość członków wspólnoty czy wystarczy jak będzie podpisany przez większość Zarządu (3 na 4 osoby) i przekazany do informacji członkom wspólnoty?

Regulamin zawiera takie kwestie jak: kto i kiedy może wejść do kotłowni, kto ma klucze, informację o wykorzystaniu prądu czy zakaz przechowywania rzeczy osobistych, nie należących do Wspólnoty Mieszkaniowej.

Mamy problem z byłym Zarządcą, który obecnie jest członkiem wspólnoty i przechowuje w kotłowni swoje rzeczy, korzysta z gniazdek w kotłowni oraz wprowadza obcych ludzi bez poinformowania kogokolwiek.

Dzięki za pomoc :)

Komentarze

  • Opcje
    KubaPKubaP Użytkownik
    edytowano lipca 2020
    czy Regulamin Kotłowni
    pierwszy raz słyszę o takim regulaminie ?
    WM wymienia zamki na klucz z karta kodową i już ... a zarządca niech teraz biega za Wspólnotą ...
  • Opcje
    TulczaninkaTulczaninka Użytkownik
    edytowano listopada -1
    Cześć,

    dzięki za odpowiedź. Po prostu chcemy się w jakikolwiek sposób zabezpieczyć, aby w razie konfliktów móc powołać się na konkretny dokument.

    Z tego co zrozumiałam, wg Ciebie nie jest potrzebna uchwała ani nic takiego? Oczywiście planowana jest zmiana zamków,
  • Opcje
    KubaPKubaP Użytkownik
    edytowano lipca 2020
    [cite] Tulczaninka:[/cite]Cześć,

    dzięki za odpowiedź. Po prostu chcemy się w jakikolwiek sposób zabezpieczyć, aby w razie konfliktów móc powołać się na konkretny dokument.

    Z tego co zrozumiałam, wg Ciebie nie jest potrzebna uchwała ani nic takiego? Oczywiście planowana jest zmiana zamków,
    jak dla mnie jest to czynność zwykłego zarządu NW ...

    [cite] Tulczaninka:[/cite] Mamy problem z byłym Zarządcą, który obecnie jest członkiem wspólnoty i przechowuje w kotłowni swoje rzeczy, korzysta z gniazdek w kotłowni oraz wprowadza obcych ludzi bez poinformowania kogokolwiek.
    Czy ten najem kotłowni jest związany z usługami świadczonym dla WASZEJ Wspólnoty?
  • Opcje
    TulczaninkaTulczaninka Użytkownik
    edytowano listopada -1
    Wiesz co, to nie jest najem kotłowni. Kotłownia jest w budynku przy którym powstała wspólnota. W związku z tym uznana jest za część wspólną. Jego rzeczy, na obecny stan, znajdują się tam bezprawnie. Jako Zarządca robił sobie co chciał, łącznie z podłączaniem swoich sprzętów gospodarczych pod gniazdka w kotłowni. Po przejęciu zarządu przez powołany Zarząd chcemy zrobić z tym porządek :)
  • Opcje
    KubaPKubaP Użytkownik
    edytowano lipca 2020
    ok.
    Mnie bardziej chodziło o to, że pomieszczenie kotłowni stanowiło "bazę" dla podmiotów wykonujących usługi na rzecz Twojej wspólnoty . (takie pomieszczenie na przebranie się pracowników , umycie i takie tam )
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.