Docieplenie mieszkania

Łukasz LenardŁukasz Lenard Użytkownik
edytowano stycznia 2021 w Zarządzanie Nieruchomościami
Dzień dobry. Chciałbym docieplić swoje mieszkanie we Wspólnocie Mieszkaniowej, napisałem pismo  z zapytaniem o docieplenie swojego mieszkania do wspólnoty w formie głosowania. Większość lokatorów się niezgodziła.  Co mogę zrobić dalej?

Komentarze

  • Opcje
    Prezesod13latPrezesod13lat Użytkownik
    edytowano listopada -1
    Co to znaczy docieplić swoje mieszkanie? Chciałeś to zrobić wewnątrz czy na zewnątrz mie:bigsmile:szkania?
  • Opcje
    Łukasz LenardŁukasz Lenard Użytkownik
    edytowano listopada -1
    Na zewnątrz mieszkania na własny koszt. Napisałem pismo o docieplenie ale wspólnota się nie zgodziła. :(
  • Opcje
    Prezesod13latPrezesod13lat Użytkownik
    edytowano listopada -1
    Zostaje Ci ocieplić wewnątrz mieszkania, albo przeprowadzić się do leśniczówki.
  • Opcje
    KubaPKubaP Użytkownik
    edytowano stycznia 2021
    [cite] Łukasz Lenard:[/cite]Chciałbym docieplić swoje mieszkanie we Wspólnocie Mieszkaniowej, napisałem pismo z zapytaniem o docieplenie swojego mieszkania do wspólnoty w formie głosowania. Większość lokatorów się niezgodziła. Co mogę zrobić dalej?
    Na zewnątrz mieszkania na własny koszt. Napisałem pismo o docieplenie ale wspólnota się nie zgodziła. :sad:
    Pieniądze to nie wszystko . Na zewnątrz lokalu to części wspólne . Na to musi się zgodzić ustawowa większość właściciele lokali. Obecnie jest brak zgody.
    Takie ocieplenie możesz zrobić od wewnątrz lokalu , nie potrzebna Ci jest uchwała właścicieli lokali wystarczy, że po fakcie zrobisz zgłoszenie do zarządy , aby dokonać wpisu do KB.
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.