prawo a faktyczne działania

Dużo się na tym forum mówi o prawie i odwoływaniu sie do sądów. Ale życie ma swoje "prawa". Oddanie sprawy do sądu to lekko 3 lata. Wspólnota działa teraz i już. Często lepiej załatwić sprawę polubownie, "dogadać się" niż iść do sądu, Bo gdy ten wyda orzeczenie sprawa dawno jest nieaktualna. Od wielu lat interesuję sie sprawami Wspólnoty, ale nie teoretycznie lecz z praktyki. Dlatego bardzo proszę o porady praktyczne, które można zastosować teraz i już. Szanuję wiedzę Zarządzcy, ale często rady udzielone przez niego daleko odbiegają od życia.

Komentarze

 • Opcje
  ZarządcaZarządca Zarzadca.pl ZARZADCA.PL
  edytowano 2 maja
  Analiza prawna danego zagadnienia to nie to samo co życiowa porada.
  ZARZĄDCA PORTAL INFORMACYJNY II 6tfwtu9sbskv.png
 • Opcje
  dropsdrops Użytkownik
  Ale na tym forum oczekują porad które mogą zastosować tu i teraz. Porad praktycznych.
 • Opcje
  blazej_hblazej_h Użytkownik
  Ale porad praktycznych udzielisz raczej w konkretnej sprawie. Tak ogólnie to możemy sobie dywagować, ale to nie będzie miało wiele wspólnego z praktyką.
 • Opcje
  dropsdrops Użytkownik
  Myślę raczej o dzieleniu się doświadczeniem, jak dany problem jest/był rozwiązany w innych Wspólnotach. Jak zaczynałam bywać na tym forum to było ono wymianą podlądów, doświadczeń. Bardzo dużo korzystałąm z tego. Pewne problemy się nie zmieniają, ale powstają też nowe. Może być ciekawe jak są rozwiązywane .
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.