Szukam mentora / partnera z doświadczeniem w zarządzaniu nieruchomościami

Witam wszystkich,

Od kilka lat działam w branży marketingowej ale aktualnie chcę zmienić profil na zarządzanie nieruchomościami. Od dwóch lat działam z powodzeniem w zarządzie dwóch sporych wspólnot na śląsku. Przez ten czas dużo się nauczyłem, czuję że sprawia mi to przyjemność, mieszkańcy sugerują ,że mam do tego powołanie i powinienem się zając tym zawodowo.

Szukam osoby (zarządcy z praktyką), która gotowa byłaby pomóc (mentorować) w wejściu do tej branży na poważnie. Pomogła ustalić co i jak powinienem zrobić aby móc formalnie zając się zarządzaniem wspólnotą (główne wątpliwości dotyczą kwestii księgowości wspólnot, wyboru oprogramowania, ubezpieczeń i ogólnie wskazówek na co trzeba zwrócić uwagę). W zamian chętnie pomogę w działaniach marketingowych, zaplanować działania, pomogę zbudować nowoczesną stronę internetową. Planuję wykorzystać moje doświadczenie w marketingu i chętnie się podzielę pomysłami. Mam też doświadczenie w zarządzaniu projektami i układaniu procesów z wykorzystaniem nowoczesnych narzędzi IT, więc może ta pomoc zwróciłaby się również w postaci usprawnień procesów.

Ewentualnie biorę pod uwagę wejście we współprace z zarządcą nieruchomości ze śląska, z którym wspólnie mógłbym rozwijać projekt.

jeżeli ktoś z Państwa byłby zainteresowany to zostawiam kontakt do siebie:
tomasz.wojan.80@gmail.com


pozdrawiam,
Tomek
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.