opłaty za remonty

witam tydzień temu wykupiłem mieszkanie od wspolnoty , adaptacje poddasza , mam pytanie czy bedę musiał zapłacić za remont dachu ktory się odbył przed moim wykupem 3 miesiace temu ?

Komentarze

  • Opcje
    dropsdrops Użytkownik
    Właścicielem jesteś od dnia podpisania umowy. Powstaje pytanie z jakich środków był finansowany remont - fundusz remontowy, kredyt czy inne źródła ?
  • Opcje
    burt09burt09 Użytkownik
    fundusz remontowy
  • Opcje
    adadadad Użytkownik
    W cenę mieszkania wkalkulowany był remont dachu. Wspólnota mieszkaniowa nie jest właścicielem nieruchomości wspólnej dlatego nie mogła sprzedać lokalu mieszkalnego.
  • Opcje
    dropsdrops Użytkownik
    Jeżeli remont sfinansowany był z funduszu remontowego to składki na niego wpłacał poprzedni właściciel lokalu. Czyli Ty nie powinieneś nic płacić.
  • Opcje
    Grafen2Grafen2 Użytkownik
    burt09 napisał użytkownik: »
    witam tydzień temu wykupiłem mieszkanie od wspolnoty , adaptacje poddasza , mam pytanie czy bedę musiał zapłacić za remont dachu ktory się odbył przed moim wykupem 3 miesiace temu ?

    Wykupiłeś strych pod adaptacje na lokal mieszkalny , czy już gotowe mieszkanie z przypisanym udziałem w NW?

    Czy już nasępiło rozliczenie kosztów tego remontu dachu przez WM?

    Czy poprzedniemu właścicielowi zostały zwrócone niewykorzystane środki finansowe zgromadzone na indywidualnym koncie FR?


Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.