Uzupełnienie zarządu

Zarząd był zawsze dwuosobowy , w tym roku został jeden członek zarządu.na zebraniu nie wybrali drugiej osoby do zarządu , jak uzupełnić teraz zarząd po zebraniu gdzie jest osoba chętna aby być w zarządzie .

Komentarze

  • Opcje
    etraetra Użytkownik
    Jednoosobowy obecnie zarzad moze dac do glosowania w trybie indywidualnego zbierania glosow uchwale o powiekszenie zarzadu o osobe xxx . Przykladowa tresc : Właściciele tworzący Wspólnotę Mieszkaniową przy ul. xxx podejmują uchwałę o wyborze ( imie i nazwisko) na Członka Zarządu Wspólnoty Mieszkaniowej. Po zatwierdzeniu niniejszej uchwały, ( imie i nazwisko) zasili skład osobowy aktualnego grona Zarządu Wspólnoty Mieszkaniowej.
  • Opcje
    dropsdrops Użytkownik
    Jak wyżej, wybory uzupełniajace w trybie indywidualnego zbierania głosów. Do uchwały dobrze jest załączyć pismo kandydata a w nim kim jest i jak widzi pracę w zarządzie.
  • Opcje
    NowNow Użytkownik
    A po co komplikować, patrz art. 21 ust 2 uwl. Chyba, że ten jedyny, który jest przepisał majątek na rodzinę, tak jak u mnie. Chcecie się zabezpieczyć?
  • Opcje
    Grafen2Grafen2 Użytkownik
    edytowano 4 marca
    Rzepciama napisał użytkownik: »
    Zarząd był zawsze dwuosobowy , w tym roku został jeden członek zarządu.na zebraniu nie wybrali drugiej osoby do zarządu , jak uzupełnić teraz zarząd po zebraniu gdzie jest osoba chętna aby być w zarządzie .

    Jak to jak?, tak jak stanowi zapis ustawowy , UoWL, rozpisać uchwałę w drodze indywidualnego zbierania głosów przez Zarząd . Może być na indywidualnych "Kartach do głosowania" dostarczonych do skrzynek oddawczych / pocztowych ... zwrot do skrzynki tego jedynego Członka Zarządu, w zakreślonym terminie np 10 dniowym, potem, jak uchwała nie uzyska ustawowej większości, to art 24 UoWL....

    Komentarz edytowany Grafen2
  • Opcje
    NowNow Użytkownik
    Now napisał użytkownik: »
    A po co komplikować, patrz art. 21 ust 2 uwl. Chyba, że ten jedyny, który jest przepisał majątek na rodzinę, tak jak u mnie. Chcecie się zabezpieczyć?

    Oczywiście jako spam zaznaczone przez Grafen 2. Mądralo a co jak każdy z dwóch cz zarządu będzie miał inny pogląd na jakąś czynność zwykłego zarządu. Zebranie czy pozew?
  • Opcje
    dropsdrops Użytkownik
    Pytanie na wstępie jest jasne i przejrzyste. Odpowiedzi na nie również. A po co ta reszta komentarzy?
  • Opcje
    Grafen2Grafen2 Użytkownik
    drops napisał użytkownik: »
    Pytanie na wstępie jest jasne i przejrzyste. Odpowiedzi na nie również. A po co ta reszta komentarzy?

    Ano po to, abyś mógł zapytać ...

  • Opcje
    dropsdrops Użytkownik
    Bez komentarza
  • Opcje
    NowNow Użytkownik
    drops napisał użytkownik: »
    Pytanie na wstępie jest jasne i przejrzyste. Odpowiedzi na nie również. A po co ta reszta komentarzy?

    Można odpowiedzieć tak/nie albo spróbować doradzić. Dla mnie zarząd o parzystym składzie to bezsens. Wielu przestało być przyjaciółmi jak stali się sąsiadami itp. Napisałem aby ktoś zadający tak przejrzyste pytania przemyślał sprawę i sam/ wspólnie zdecydował. Wlaśnie teraz sprawdziłem, nawet tu jest stary wątek o zarządzie, który głosuje 2 : 2 i co w prostej sprawie zwolywać zebranie.
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.