Oszołomy forumowe.

AmadeuszAmadeusz Użytkownik
edytowano maja 2021 w O Forum
KubaP: Oszołom Amadeusz znowu nadaje
Weźcie wy się wszyscy oszołomy, walnijcie głowami w mur - tylko z dużego rozpędu.
Ten "przebrzydły Amadeusz" wam spać nie daje. Obsesji dostaliście na jego tle.
Ślinicie się i białej gorączki dostajecie jak widzicie jego wpis.
No, bo jakże to tak - ktoś spoza branży, bez licencji, nie zarządca, śmie tu wygłaszać swoje "herezje" i trzeci miesiąc z rzędu prowadzić w klasyfikacji najbardziej pomocnych.
Argumentów wam brakuje, bo Amadeusz nie bajdurzy tylko prawdę pisze i to zgodną z rzeczywistością wspólnotową i z przepisami na dodatek - więc sypią się inwektywy pod jego adresem, aby tylko go zdyskredytować, bo nie posiedliście umiejętności rzeczowej polemiki. Jako, że zaś zasób słownictwa macie ograniczony to: jeden tylko piszę ciągle, że to jest debilowaty klon KP; drugi muł pisze tylko o jakiś pudelkach, panienkach amadeuszkach a trzeci tradycyjnie wypisuje obelgi ni z gruszki ni z pietruszki, bez sensu.
Zrobiliście - zwłaszcza jeden z was ma tu "duże zasługi" na tym polu - z tego Forum rynsztokowe miejsce pyskówek, obelg, wypisywania głupot i horrendalnych b__dni.
Nowicjusze forumowi w końcu prawie w każdym wątku, też dochodzą do takich wniosków, co łatwo można sprawdzić po ich zniesmaczonych wpisach. Znawcy zagadnień wspólnotowych, rzeczywiści eksperci tego Forum, już tu od dawna nie udzielają się - też mieli dość tego prostactwa waszego.
Taplajcie się w tym swoim błotku konserwatorów z przydzielonymi wg. listy, licencjami zarządców i patrzcie na siebie a nie na innych. Zazdrość i zawiść to gorsza zaraza niż obsesja, bo zżera wam powoli mózgi, o czym nawet sobie nie zdajecie sprawy, choć objawy już są widoczne gołym okiem.
Od Amadeusza - wara!

Komentarze

  • Opcje
    Prezesod13latPrezesod13lat Użytkownik
    edytowano listopada -1
    KABARET.
  • Opcje
    blazejhblazejh Użytkownik
    edytowano listopada -1
    Mamy tylko trzech trolli?

    To i tak dużo.:cry:
  • Opcje
    KubaPKubaP Użytkownik
    edytowano listopada -1
    Raz , dwa, trzy ... ci powyżej ... koniec listy , reszta to błazny?
  • Opcje
    AmadeuszAmadeusz Użytkownik
    edytowano maja 2021
    Klasyfikacja oszołomstwa:
    1. KubaP - zdecydowany przodownik wypisywanych głupot.
    .
    .
    .
    .
    .
    .
    2. gab inaczej p.....a
    3. prezes13
  • Opcje
    blazejhblazejh Użytkownik
    edytowano listopada -1
    Już wolę być błaznem niż trollem żrącym się z innymi trollami o nać pietruszki.

    A kabaretem bym tego nie nazwał.
  • Opcje
    Prezesod13latPrezesod13lat Użytkownik
    edytowano listopada -1
    kiedyś to forum było pełne merytorycznej dyskusji, walką na argumenty, ale już wtedy wyrzucano z niego inaczej myślących, Dzisiaj jest to kabaret w wykonaniu 30 niezalogowanych KubP. Jak ja czytam ,że aby przejąć konto WM w banku wystarczy kawałek świstka papieru i dowód osobisty to uważam ,że takim "radzakom" powinno się zabraniać wypowiadania na tym forum. KubaP - chcesz dyskutować to przedstaw argumenty a nie inwektywy. Mam trzy komputery w domu, ale na forum używam jednego pod przyznam "wyzywającym nickiem Prezes", piszę prawdę a ta boli.
  • Opcje
    wp44wp44 Użytkownik
    edytowano listopada -1
    Proszę Państwa,

    czytałem, że z pewnych badań socjologicznych wynika, że zdecydowana większość tych tzw. "hejterów", którzy występują w internecie pozornie anonimowo, okazywała się bardzo grzeczna wobec obiektów hejtu, kiedy dochodziło do spotkania face-to-face. Hejterzy oczywiście nie wiedzieli, z kim się w spotkają. Poza tym, na pewno wszyscy słyszeliśmy o hejterach różnych celebrytów i celebrytek, którzy do nich docierali, głównie przez policję i prokuraturę, a tamci wtedy z reguły mieli do powiedzenia jedynie "przepraszam", albo "przykro mi". :bigsmile:

    Życie... :bigsmile:
  • Opcje
    KubaPKubaP Użytkownik
    edytowano maja 2021
    Ocena zawsze ma dwie strony medalu ... szkoda, że nikt nie pamięta, kto pierwszy zaczął ... a potem poszła LAWINA
  • Opcje
    AmadeuszAmadeusz Użytkownik
    edytowano listopada -1
    Ocena zawsze ma dwie strony medalu ..
    No i tak jest z tym doradzaniem - co bądź, byle jak, coś słyszałem że dzwonią ale nie mam pojęcia w którym kościele ale co mi tam, walę w klawiaturę byle wpis był.
    Medal ma zawsze dwie strony a nie ocena, ta może być tylko jedna.
  • Opcje
    PhantosPhantos Użytkownik
    edytowano maja 2021
    KubaP: Ocena zawsze ma dwie strony medalu ...
    To tylko mógł wymyślić forumowy przychlast. :wacko:

    "Medal zawsze ma dwie strony oceny.:peace:

    Dwie strony oceny zawsze mają jeden medal.

    Dwa medale zawsze maja jedną ocenę.
    Jedna strona oceny zawsze ma dwa medale.":eek:

    KubaP Sienkiewicz.:smartass:
  • Opcje
    wp44wp44 Użytkownik
    edytowano listopada -1
    Amadeusz: Medal ma zawsze dwie strony a nie ocena, ta może być tylko jedna.
    Hm... no nie wiem... Mnie się wydaje, że ocen bywa tyle, ile jest ludzi. To jak z d**ą - każdy ma swoją. :bigsmile:
    A czasami jest wręcz tak, że gdzie dwóch dyskutuje, tam trzy różne oceny.
  • Opcje
    AmadeuszAmadeusz Użytkownik
    edytowano listopada -1
    Hm - nie wiem czy to najlepsze porównanie. d**a jest tylko jedna i jakby się człowiek nie obracał, zawsze będzie z jednej strony czyli z tyłu.
  • Opcje
    Prezesod13latPrezesod13lat Użytkownik
    edytowano listopada -1
    :bigsmile::bigsmile:Dyskusja jest FASCYNUJĄCA.:bigsmile:
  • Opcje
    wp44wp44 Użytkownik
    edytowano listopada -1
    Amadeusz: d**a jest tylko jedna
    W rzeczy samej. Jedna/osobę, czyli PRAWIE tak jak ocena, a ponieważ ocena - wg klasyka KubaP - ma dwie strony medalu, to przecież d**a też ma dwa półd**ki. Jeden z lewej strony, a drugi z prawej.
    Prezes13: Dyskusja jest FASCYNUJĄCA
    Nooooo, nareszcie! W końcu mogę uczestniczyć w czymś fascynującym.

    "Ocena zawsze ma dwie strony medalu" - to chyba coś, jak "ostry cień mgły". Takie tam figury retoryczne z jednej i tej samej parafii.
  • Opcje
    AmadeuszAmadeusz Użytkownik
    edytowano maja 2021
    Czy to nie jest obsesja? Dwa wątki i wpisy jednego użytkownika:

    MirekL czyli 13-letni prezes
    Grafen - ... KubaP to Ty?
    .......... - Skończyłeś już to gimnazjum???
    KubaP wiecznie żywy.
    ....dlaczego on-line jestem tylko JA wyświetlany???
    Żeby można było się pośmiać.
  • Opcje
    MirekLMirekL Użytkownik
    Wracamy do KABARETU.
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.