Nowy wygląd.

AmadeuszAmadeusz Użytkownik
edytowano maja 2021 w O Forum
Nowy wygląd Forum jest beznadziejny!
Najważniejsze jak widać na stronie głównej są wielkie niebieskie prostokąty, zasłaniające tekst z nikomu niepotrzebnymi informacjami o liczbie wizyt czy liczbie komentarzy. Bez sensu!
Pomijam inne niedogodności, w tym brak przejrzystości strony.

Komentarze

  • Opcje
    MirekLMirekL Użytkownik
    przecież to forum nie jest po to ,żeby komuś doradzić, ale żeby zarobić pieniądze na reklamach. Skończyłeś już to gimnazjum???
  • Opcje
    AmadeuszAmadeusz Użytkownik
    13prezes - lecz się bo z wiekiem głupiejesz.
  • Opcje
    GrafenGrafen Użytkownik
    Nowy wygląd Forum jest beznadziejny!
    Mało funkcjonalny. Narzędzia też ubogie .
  • Opcje
    GrafenGrafen Użytkownik
    Brak możliwości poprawy tekstu np: przez godzinę .
  • Opcje
    ZarządcaZarządca Zarzadca.pl ZARZADCA.PL
    Uruchomiliśmy stronę oraz forum nieco wcześniej niż planowaliśmy z uwagi na utratę danych utraconych w wyniku pożaru serwerowni, dlatego też pewne kwestie będą zapewne wymagały jeszcze poprawy, za co przepraszamy i prosimy o cierpliwość. Jesteśmy jednak przekonani, że nowa wersja okaże się o wiele bardziej funkcjonalna od poprzedniej.
    ZARZĄDCA PORTAL INFORMACYJNY II 6tfwtu9sbskv.png
  • Opcje
    GrafenGrafen Użytkownik
    Uważam, że brakuje tu jeszcze "wodotrysków i wyskakujących okienek" ... ale taka teraz moda na tych Forach .... kasa ponad wszystko ... popatrzcie na platformy związane z saldami właścicieli lokali ... to jakieś oferty ubezpieczeniowe, to jacyś lekarze okoliczni ....
  • Opcje
    MirekLMirekL Użytkownik
    KubaP wiecznie żywy.
    Zarządca- wyjasnij mi dlaczego on-line jestem tylko JA wyświetlany??? Reszta to ANONIMY czy Wcielenia guru? Z zaciekawieniem czekam na wzory uchwał. Bedzie ubaw po pachy.
  • Opcje
    Marcelin1Marcelin1 Użytkownik
    A myślałem ze forum jest dla ludzi :(
  • Opcje
    Noelia859Noelia859 Użytkownik
    Cudownie wyglądają
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.