Oczyszczacz powietrza. Czy posiadacie?

Posiadacie może w domu pochłaniacz kurzu/oczyszczacz powietrza? Jeśli tak co myślicie o jego działaniu i najważniejsze czy warto ?

Komentarze

  • Opcje
    "Ja mieszkam na śląsku, i ogólnie tragedia jeśli chodzi o powietrze. Przynajmniej w mojej miejscowości. Jak będziesz przebywać w zamkniętym pomieszczeniu z oczyszczaczem a później przejdziesz do innego to zaczniesz się zastanawiać co się pali ;) Tak wieć mozesz odpowiedzieć sobie na pytanie czy warto czy nie. A tak na serio to moim zdaniem np. na śląsku obowiązkowych kilka sztuk w domu - w innych rejonach nie wiem ;)
    Sprawdzone test: przy papierosie redukuje zapach po kilku minutach a w sypialni wystarczy trzepnąć kołdrą a od razu zmienia kolor i moc filtrowania.
    Zerknij sobie na oczyszczacze powietrza w Leroy Merlin, kupowałem tam ostatnio dla siostry, obecnie mają sporo niezłych promocji na niektóre modele.
    Ile swoją drogą masz kasy do wydania? Może uda Ci sie polecić jakiś konrketny model oczyszczacza powietrza. "
  • Opcje
    igamartaigamarta Użytkownik
    Tak mamy używamy i jestem bardzo zadowolona z takiego urządzenia :) Ja kupowałam swój z polecenia wraz z klimatyzacją o tutaj https://czystyklimat.pl/content/6-montaz-klimatyzacji-wroclaw
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.