Pisanie na temat

EDDIEEDDIE Użytkownik
edytowano września 2011 w O Forum
Prosiłbym władze forum o rozważenie przestrzegania i egzekwowania pisania na temat. Pisałem o tym kiedyś przy okazji innego tematu..
Forum robi się maglem, dyskusje o d... Maryni zamazują wątkowe problemy, stają się przy tym prowokacjami do niesnasek i antypatii na forum między userami, do bezsensownych wymian bezużytecznych, często chamskich słów.

Mogę podać przykład wątku (Adminowi), w którym przez ostatnie 7 dni wypowiadało się trzech userów między sobą, pisząc 20 postów, gdzie nie padła ani jedna odpowiedź na zadane pytanie. To jest chore.

Dbajmy o jakość forum, pisanie na różne tematy, także o d... Maryni może mieć miejsce w dziale WOLNE TEMATY.
Dbajmy także o odpowiadanie na grzeczne, rzeczowe pytania.
Szanujmy innych, a sami będziemy szanowani.

Komentarze

  • Opcje
    MirekLMirekL Użytkownik
    edytowano listopada -1
    EDDIE - nie wiem czy śmiać się z twojego wniosku czy tylko Ci wspólczuć. To ty z Kubą P zrobiliście z tego forum szambo, w którym nie mam zamiaru uczestniczyć. Bawcie się dobrze.:bigsmile:
  • Opcje
    EDDIEEDDIE Użytkownik
    edytowano listopada -1
    Pozdrawiam, pa pa.
  • Opcje
    adminadmin Administrator ZARZADCA.PL
    edytowano listopada -1
    Prowadzenie dyskusji, która nie dotyczy tematyki wątku stanowi naruszenie regulaminu.
    Każdy komentarz posiada funkcję "zgłoś do moderacji" za pomocą, której zarówno zalogowani jaki i niezalogowani użytkownicy forum mogą zgłaszać zastrzeżenia do umieszczonej treści. Wszystkie zgłoszenia są przez nas weryfikowane.
    Funkcja "zgłoś do moderacji" jest widoczna po kliknięciu na link "pokaż opcje".
    ZARZĄDCA PORTAL INFORMACYJNY 62f9tf1o2jb0.png
  • Opcje
    KubaPKubaP Użytkownik
    edytowano listopada -1
    Wszystkie zgłoszenia są przez nas weryfikowane.
    ciekawe oświadczenie....:wink:
  • Opcje
    elan124elan124 Użytkownik
    edytowano listopada -1
    Admin: Wszystkie zgłoszenia są przez nas weryfikowane
    ciekawe doświadczenie...:confused:
  • Opcje
    KubaPKubaP Użytkownik
    edytowano listopada -1
    [cite] KubaP:[/cite]
    Wszystkie zgłoszenia są przez nas weryfikowane.
    ciekawe oświadczenie....:wink:
    ... i się zaczęło ..... jest realizowane tylko nie w tym kierunku:confused:
    na poczatek wycina się wpisy zgłaszającego:smile:
  • Opcje
    elan124elan124 Użytkownik
    edytowano listopada -1
    KubaP: na początek wycina się wpisy zgłaszającego
    Ponieważ na tym polega "weryfikacja" (kierunek dobry, tylko nie ten... zwrot). KubaP daj sobie z tym... :cool: spokój
  • Opcje
    EDDIEEDDIE Użytkownik
    edytowano listopada -1
    [cite] admin:[/cite]Prowadzenie dyskusji, która nie dotyczy tematyki wątku stanowi naruszenie regulaminu.
    Każdy komentarz posiada funkcję "zgłoś do moderacji" za pomocą, której zarówno zalogowani jaki i niezalogowani użytkownicy forum mogą zgłaszać zastrzeżenia do umieszczonej treści. Wszystkie zgłoszenia są przez nas weryfikowane.
    Funkcja "zgłoś do moderacji" jest widoczna po kliknięciu na link "pokaż opcje".

    Szanowny Adminie, zdaje sobie sprawę i wiem do czego służy opcja "zgłoś do moderacji" lecz rzecz w tym, by nie bawić się w policjantów i złodziei na forum, ale by moderatorzy zwrócili baczniejszą uwagę na pisanie nie na temat.
    Według mojej opinii, w tej chwili nic się z tym nie robi.
  • Opcje
    elan124elan124 Użytkownik
    edytowano listopada -1
    EDDIE: Według mojej opinii, w tej chwili nic się z tym nie robi
    Robi się, robi np. :
    na początek wycina się wpisy zgłaszającego (KubaP)
    Ale - jak widać - nie zawsze po czyjejś myśli :tongue:
  • Opcje
    EDDIEEDDIE Użytkownik
    edytowano września 2011
    [cite] admin:[/cite]Prowadzenie dyskusji, która nie dotyczy tematyki wątku stanowi naruszenie regulaminu.
    Każdy komentarz posiada funkcję "zgłoś do moderacji" za pomocą, której zarówno zalogowani jaki i niezalogowani użytkownicy forum mogą zgłaszać zastrzeżenia do umieszczonej treści. Wszystkie zgłoszenia są przez nas weryfikowane.
    Funkcja "zgłoś do moderacji" jest widoczna po kliknięciu na link "pokaż opcje".

    Szanowny Adminie, ponownie proszę o zdecydowane działania w temacie pisania nie na temat, szczególnie gdy jest to połączone z osobistymi wycieczkami, wywodami psychologiczno-egzystencjalnymi, w tonie ironicznym i złośliwym.
    Źle się dzieje, że tego typu wystąpienia nie są karane tym bardziej, że powtarzają się one u tych samych userów.

    Można się nie zgadzać z czyimś zdaniem, ale argumentujmy to rzeczowo i kulturalnie.

    Dbajmy o jakość, nie tolerujmy bicia piany i osobistych wycieczek.
  • Opcje
    elan124elan124 Użytkownik
    edytowano listopada -1
    EDDIE: powtarzają się one u tych samych userów
    Można prosić o prezentację autorską tej "czarnej listy".
  • Opcje
    EDDIEEDDIE Użytkownik
    edytowano listopada -1
    Uderz w stół... :wink:
    [cite] elan124:[/cite]
    EDDIE: powtarzają się one u tych samych userów
    Można prosić o prezentację autorską tej "czarnej listy".

    Prosić można.


    Prosiłem dawno temu usera KubaP o niepisanie prywatnych wiadomości do mnie. Nie życzę sobie tego. Respektujmy prośby innych. Niech Władza także to respektuje. Nie koresponduję i nie będę korespondował, nie te progi, nie ten poziom.
  • Opcje
    KubaPKubaP Użytkownik
    edytowano września 2011
    Prosiłem dawno temu usera KubaP o niepisanie prywatnych wiadomości do mnie. Nie życzę sobie tego.
    Respektujmy prośby innych. Niech Władza także to respektuje.
    Nie koresponduję i nie będę korespondował, nie te progi, nie ten poziom.
    Ja też ciebie o coś prosiłem... i co? Ty masz mnie w nosie, więc i ja się do twojego zachowania na forum stosuję wg zasady Jak Kuba Bogu tak Bóg Kubie.
  • Opcje
    EDDIEEDDIE Użytkownik
    edytowano listopada -1
    Tak, wiem, mam nie włączać komputera :bigsmile::bigsmile::bigsmile:
  • Opcje
    elan124elan124 Użytkownik
    edytowano listopada -1
    EDDIE: Uderz w stół...
    Zależy "czym"... :wink:
    Prosić można
    W takim razie proszę.
    EDDIE: Nie koresponduję i nie będę korespondował, nie te progi, nie ten poziom
    A jaki jest właściwy poziom, można wiedzieć tak na wszelki wypadek ?
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.