Scalanie komentarzy

adminadmin Administrator ZARZADCA.PL
edytowano października 2011 w O Forum
Szanowni Użytkownicy,
W dniu dzisiejszym wprowadzona została funkcja automatycznego scalania komentarzy w przypadku wystąpienia wielokrotnych wpisów jednego autora następujących po sobie.
ZARZĄDCA PORTAL INFORMACYJNY 62f9tf1o2jb0.png

Komentarze

  • Opcje
    elan124elan124 Użytkownik
    edytowano listopada -1
    Admin: w przypadku wystąpienia wielokrotnych wpisów jednego autora następujących po sobie
    To znaczy ile konkretnie wpisów następujących po sobie ?
  • Opcje
    koziorozkakoziorozka Użytkownik
    edytowano listopada -1
    Brawo!
    Z jaką datą będzie po scaleniu - pierwszego czy ostatniego komentarza (postu)?
  • Opcje
    PosesjaPosesja Użytkownik
    edytowano listopada -1
    Jakie to ma znaczenie?
  • Opcje
    EDDIEEDDIE Użytkownik
    edytowano listopada -1
    [cite] Posesja:[/cite]Jakie to ma znaczenie?

    Ma znaczenie przy przeglądaniu nieczytanych wątków.
  • Opcje
    KubaPKubaP Użytkownik
    edytowano października 2011
    I znowu kulą w płot ...zamiast do celu.
    Tak scalane wpisy są mało czytelne, a userzy jak nie cytują autorów, co do których się wypowiadają, wychodzi masło maślane .
    Działanie pod publiczkę nie wychodzi na dobre temu forum.
    Pomysł może i dobry, ale fatalne wykonanie zresztą co się dziwić ... młodzieżówka rządzi, ma wiele żyć , wiele powstań z popiołów,....jak w grach komputerowych.
    Tych czynności nie może robić robot, ale człowiek np. w opcjach powinie być link SCALAJ .
    Tu należałoby podać permalink do którego ma być wpis przyklejony, oczywiście na innym tle.
    Te czynności mógłby wykonywać każdy z uczestników forum
    Komentarz edytowany KubaP
  • Opcje
    adminadmin Administrator ZARZADCA.PL
    edytowano października 2011
    [cite] EDDIE:[/cite]tylko dlaczego czas jest w formacie 12-godzinnym?
    Format daty poprawiony na 24-godzinny.

    [cite] KubaP:[/cite]Tych czynności nie może robić robot, ale człowiek np. opcjach powinie być lin SCALAJ .
    Ten system da się polubić. Scalanie zostało zrealizowane w oparciu o wasze uwagi.
    Permalink do dyskusji: https://forum.zarzadca.pl/discussion/2771/edycja-postow-zmiana-punktu-regulaminu/#Item_22
    ZARZĄDCA PORTAL INFORMACYJNY 62f9tf1o2jb0.png
  • Opcje
    KubaPKubaP Użytkownik
    edytowano października 2011
    [cite] admin:[/cite]
    [cite] KubaP:[/cite]Tych czynności nie może robić robot, ale człowiek np. opcjach powinie być lin SCALAJ .
    Ten system da się polubić.
    Wszytko da się polubić nawet upierdliwego sąsiada , ale nie o to przecież chodzi.
    Jak coś się robi to trzeba to robić z sensem, a nie dla idei , po to tylko, aby coś się działo. :devil:
    Gdzie sie podziały Ooooo i Eeeee. To się przyjęło i było jednoznaczne. Wiem, rozumiem... Wielki brat ...
    Scalanie zostało zrealizowane w oparciu o wasze uwagi.
    Permalink do dyskusji: https://forum.zarzadca.pl/discussion/2771/edycja-postow-zmiana-punktu-regulaminu/#Item_22
    Można i tak uogólnić tych Waszych , nie towarzyszu...:wink:
  • Opcje
    koziorozkakoziorozka Użytkownik
    edytowano listopada -1
    Mi to scalanie bardzo się podoba :columbine:
  • Opcje
    KubaPKubaP Użytkownik
    edytowano października 2011
    [cite] koziorozka:[/cite]Mi to scalanie bardzo się podoba :columbine:
    Tobie wszystko się podoba co zrobi Wielki brat ...:cactus2:
  • Opcje
    EDDIEEDDIE Użytkownik
    edytowano listopada -1
    [cite] KubaP:[/cite]
    [cite] koziorozka:[/cite]Mi to scalanie bardzo się podoba :columbine:
    Tobie wszystko się podoba co zrobi Wielki brat ...:cactus2:

    Wprost przeciwnie. To tobie się wszystko nie podoba:bigsmile:


    Czy scalanie jest dokonywane bez względu jak długo po poście coś dopiszemy?

    Chodzi mi o moją sugestię z tego postu - https://forum.zarzadca.pl/discussion/2771/edycja-postow-zmiana-punktu-regulaminu/#Item_25
  • Opcje
    PosesjaPosesja Użytkownik
    edytowano października 2011
    komentarze przeniesione z wątku https://forum.zarzadca.pl/discussion/3548/zapis-w-umowie-o-dostawe-ciepla-a-prawo/#Item_16
    [cite] EDDIE:[/cite]Przecież napisałem czarno na białym, a ty nawet to zacytowałeś.
    jedna ze stron podpisująca starą umowę
    Do Admina:
    Dlaczego moja odpowiedź na post EDDIE-go ukazuje się przed jego postem?
    I dlaczego jego post został rzekomo opublikowany 22 godziny temu?
    Forum nie skleja moich postów, pisanych jeden pod drugim.
    Komentarz edytowany admin
  • Opcje
    PosesjaPosesja Użytkownik
    edytowano listopada -1
    [cite] KubaP:[/cite]Zacznijcie używać ludziska opcji EDYTUJ własny wpis i nie będzie nonsensów w kategorii "kto pierwszy ten...":sad:
    Chyba nie zrozumiałeś, o co chodzi. Nie dziwię się, bo to było rzeczywiście zagadkowe zjawisko.
    Edycja nie ma z tym nic wspólnego. Post EDDIE-go już był opublikowany (jak widać cytowałem go), ale moja odpowiedź ukazywała się PRZED postem, na który odpowiadałem.
  • Opcje
    adminadmin Administrator ZARZADCA.PL
    edytowano listopada -1
    Eddie musiał napisać z przyszłości i zaburzył tym samym działanie scalania :shocked:
    Bez przesunięć w czasie funkcja scalania będzie działać prawidłowo.
    ZARZĄDCA PORTAL INFORMACYJNY 62f9tf1o2jb0.png
  • Opcje
    PosesjaPosesja Użytkownik
    edytowano listopada -1
    :smile: No, to mamy wyjaśniony brak scalania. A co z umieszczaniem mojej odpowiedzi przed postem, na który odpowiadam?
    Dowód nadal wisi na forum, można sprawdzić: https://forum.zarzadca.pl/discussion/3548/zapis-w-umowie-o-dostawe-ciepla-a-prawo/#Item_14
  • Opcje
    adminadmin Administrator ZARZADCA.PL
    edytowano listopada -1
    Post Eddiego był w dacie, która jeszcze nie nastąpiła, stąd wszystkie Twoje pisane w czasie rzeczywistym lądowały wcześniej.
    Dopiero, gdy czas rzeczywisty dotarł do czasu, w którym Eddie wysłał swój post wszystko wróciło do normy :shocked:
    http://pl.wikipedia.org/wiki/Podróżowanie_w_czasie
    ZARZĄDCA PORTAL INFORMACYJNY 62f9tf1o2jb0.png
  • Opcje
    PosesjaPosesja Użytkownik
    edytowano listopada -1
    Ej, coś kręcisz. W poście EDDIE-go było nieprawdziwe info, że został on opublikowany 22 godziny temu - czyli prawie dobę przede mną.
  • Opcje
    elan124elan124 Użytkownik
    edytowano listopada -1
    Posesja: Dlaczego moja odpowiedź na post EDDIE-go ukazuje się przed jego postem ?
    Posesja: A co z umieszczaniem mojej odpowiedzi przed postem, na który odpowiadam ?
    To jest właśnie innowacja Forum, najpierw odpowiedź a później... pytanie :wink:
  • Opcje
    koziorozkakoziorozka Użytkownik
    edytowano października 2011
    Ej, coś kręcisz.
    Admin kręci?
    Niemożliwe. On ma swoiste poczucie humoru i język też czasem odlotowy. Napisał o podróżowaniu w czasie, co w tłumaczeniu na nasze chyba oznacza, że forumowy zegarek się spitolił :wink:
    Wersja elana tez mi się podoba :smile:
  • Opcje
    EDDIEEDDIE Użytkownik
    edytowano listopada -1
    Adminie, twoje oceny moich możliwości są chyba troszkę przesadzone:bigsmile::wink:
    Gdybym potrafił pisać z przyszłości byłbym najbogatszym człowiekiem na ziemi, baa nawet we wszechświecie:tongue:
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.