Do redakcji portalu i forum

ownerowner Użytkownik
edytowano września 2010 w O Forum
W dwóch wątkach warta postawił sprawę poziomu dyskusji na forum:
1) https://forum.zarzadca.pl/discussion/2097/zebranie-nadzwyczajne/#Item_27
2) https://forum.zarzadca.pl/discussion/2092/2/pelnomocnictwo-do-glosowania-na-zebraniu/#Item_48

Moja odpowiedź:
Porządku na forum, przestrzegania regulaminu i netykiety oraz zwykłej kultury powinien pilnować admin, ale tego nie robi.
Ponieważ pozwalacie na chamstwo welesa=xxxll-a, każdy musi bronić się sam.

Arogancja, inwektywy, złośliwości i zaczepki welesa są nietykalne, a wszelkie odpowiedzi na nie są usuwane (w tym również informacja, że weles to xxxll z forum wspólnot mieszkaniowych gazety.pl - widocznie uznano to za wielką obrazę). Cenzura forum jest ślepa na jedno oko. Pisałem do admina już w tej sprawie - bez odpowiedzi. I bez zmian w praktyce.

Ceniłem to forum za spokój i merytoryczne dyskusje, jednak powoli forum schodzi do poziomu welesa=xxxll-a.
Jeżeli nie będzie reakcji ze strony redakcji portalu, będzie to jeszcze jedno internetowe szambo.
Chyba, że ktoś się obudzi i przywróci porządek.

Komentarze

  • Opcje
    elan124elan124 Użytkownik
    edytowano listopada -1
    Popieram w pełni apele warty i ownera.
  • Opcje
    Zarzadca.plZarzadca.pl Użytkownik
    edytowano listopada -1
    Działanie admina nie było przypadkowe, umożliwiło rozpoznanie skali problemu, opracowujemy nowe zasady korzystania z forum.
  • Opcje
    elan124elan124 Użytkownik
    edytowano listopada -1
    Jest jakiś wstępny termin wprowadzenia tych zasad ?
  • Opcje
    wartawarta Użytkownik
    edytowano listopada -1
    No nareszcie!!!!:bigsmile: Nie rozumie tylko dlaczego musialo to tak dlugo trwac.Ale lepiej pozno anizeli wcale.
  • Opcje
    HaneczkaHaneczka Użytkownik
    edytowano września 2010
    [cite] Zarzadca.pl:[/cite]Działanie admina nie było przypadkowe,
    Jasne, biorąc pod uwagę, iż ta informacja jest w ramach zamiatania pod dywan.
    [cite] Zarzadca.pl:[/cite]umożliwiło rozpoznanie skali problemu,
    W tym momencie, pobłażliwy uśmiech zawitał na mej twarzy......
    [cite] Zarzadca.pl:[/cite] opracowujemy nowe zasady korzystania z forum.
    A to z kolei, w ramach ustalania teraz tzw. wersji oficjalnej????
  • Opcje
    czajnik5czajnik5 Użytkownik
    edytowano listopada -1
    [cite] elan124:[/cite]Popieram w pełni apele warty i ownera.
    Popieram również te apele i sam apeluję.

    Pozdrawiam.
  • Opcje
    HaneczkaHaneczka Użytkownik
    edytowano września 2010
    [cite] czajnik5:[/cite]
    Popieram również te apele i sam apeluję.
    Jest mi coraz weselej...... :bigsmile:
    A może powinnam napisać welesej????
  • Opcje
    wartawarta Użytkownik
    edytowano listopada -1
    To mamy podobne nastroje!!:bigsmile:
    Przy okazji: czy nikt nie zauwazyl tej dziwnej(jakze milej)ciszy?Do wczoraj byla przecietna prawie 15"welesow,"przepraszam postow dziennie(308: 210=14,6).A dzisiaj od rana.....spokoj cisza!!:smile:
  • Opcje
    MirekLMirekL Użytkownik
    edytowano listopada -1
    Szanowni forumowicze. W pełni popieram inicjatywę, ale kto to zgłasza - owner?
    Arogancja, inwektywy, złośliwości i zaczepki
    Jako jedyny na tym forum nie używam tajnego nicka, ale swoje inicjały. Jako jedyny podałem REGON swojej wspólnoty, przez co jestem łatwy do identyfikacji. Staram się dzielić swoim juz czteroletnim doświadczeniem w zarządzaniu. I jaka reakcja : na niczym się nie znasz, łamiesz prawo itp. Jeżeli chcemy poważnie porozmawiać na temat zobowiązań podatkowych Wspólnoty, to oczekuję konkretnego przykładu Wspólnoty, która takie zobowiązania ma (czekam na REGON, czy takie informacje są tajne?Jeżeli wspólnota działa legalnie i płaci podatki w czym problem?>) Jakie merytoryczne dyskusje? Jest jedna prawda, wszechwiedzącego - reszta to dodatek do tego forum. Nie rozumiem tej ironii ownera na temat moich kwalifikacji. Pochwal się czym Ty dysponujesz. Nie łapmy się za słówka, przejęzyczenia, skupmy się na PROBLEMIE. I zabierajmy głos jak mamy coś do powiedzenia, a nie dla rankingów.:bigsmile:
  • Opcje
    HaneczkaHaneczka Użytkownik
    edytowano września 2010
    [cite] warta:[/cite]To mamy podobne nastroje!!:bigsmile:
    Nie, nie mamy podobnych nastrojów.
    W przeciwieństwie do Ciebie nie zadowalam się byle czym i nie toleruję tchórzliwego chamstwa.
    Jeśli coś mnie żałośnie rozśmiesza - to nie oznacza automatycznie poprawy nastroju.
  • Opcje
    wartawarta Użytkownik
    edytowano listopada -1
    W przeciwieństwie do Ciebie nie zadowalam się byle czym i nie toleruję tchórzliwego chamstwa.
    Haneczko: a skad Ty wiesz czym ja sie zadawalam?:bigsmile:
    Natomiast odnosnie tolerowania chamstwa to uderz sie sama w piersi.Ja zareagowalem po paru dniach powrotu
    na forum po dluzszej(niestety chorobowej) przerwie.Natomiast Ty i inni znosiliscie to zachowanie w miare pokornie od konca lipca.:cry:
    Kto wiec toleruje chamstwo i zadawala sie byle czym?
  • Opcje
    HaneczkaHaneczka Użytkownik
    edytowano września 2010
    [cite] warta:[/cite]
    Haneczko: a skad Ty wiesz czym ja sie zadawalam?:bigsmile:
    Nie wiem i nie muszę wiedzieć.
    Naszą rozmowę odnosimy do konkretnej sytuacji, która Tobie poprawiła dzisiaj nastrój.
    [cite] warta:[/cite]Natomiast odnosnie tolerowania chamstwa to uderz sie sama w piersi.
    Nawet nie mam najmniejszego zamiaru!!!
    Zapewniam Ciebie, że na takie głupie pomysły szkoda przede wszystkim moich piersi oraz mojego czasu.
  • Opcje
    weles1478weles1478 Użytkownik
    edytowano listopada -1
    Wszystkie kozy na pochyłe drzewo skaczą.....
    Miałem nie zabierać głosu, ale nie można nabrać w usta wody, gdy się jest obrażanym i pomawianym.

    To nie jest pierwsze forum, które pewna grupa forumowiczów chce zawładną dla siebie
    ( łatwo to można sprawdzić odwiedzając inne fora na temat wspólnot i nie tylko np. prawnicze)

    Każde forum ma swego "uzurpatora" ( tutaj taka rolę odgrywa Owner ),
    który nigdy się nie myli, wie o wszystkich wszystko, kto z kim , kto o kim i kto na czym.
    i czy ma coś do powiedzenia czy nie, każdy wpis okrasza swoim komentarzem narzucając swój styl myślenia.

    Ludzi - uczestników forum, którzy mają inne poglądy na sprawy wspólnotowe niszczy wszelkimi metodami. Jego arogancja, inwektywy, złośliwości i zaczepki są podawane w sposób "kulturalny" wręcz Wersal całą gębą.

    Dzisiaj jestem to ja, jutro może być każdy z Was wystarczy tylko twardo przeciwstawić się poglądom ferowanym przez Ownera
    i na każdy jego wpis oddać tym samym.

    Jak chcecie stworzyć sobie "kółko wybrańców" i dalej skakać na nowe pochyło drzewo to proszę. Stwórzcie sobie swoje własne forum.
    Jedno już takie działa . Po dwóch latach, wieje z niego nudą o przepraszam "rozpiło" jego uczestników. Moderatorami na nim są Owner i Czajnik5 że o Haneczce nie wspomnę.
  • Opcje
    ownerowner Użytkownik
    edytowano listopada -1
    Nie jestem moderatorem na żadnym forum wspólnot mieszkaniowych.
  • Opcje
    HaneczkaHaneczka Użytkownik
    edytowano września 2010
    To jest temat o forum.
    Zniknęło kilka postów: mirusia, welesa, a-z, elana124.
    Czy tak wygląda wolność wypowiedzi w wątkach????
    Zadziwiająca szybkość reakcji w cięciu. Powiedziałabym, że jądrowa....

    weles.... poeta? No,no..... a jaki subtelny!

    Udowadniamy sobie, że szkoda czasu na przebieranie paluszkami? :shocked:
    Wystarczy być??????????????????????????????????
  • Opcje
    wartawarta Użytkownik
    edytowano listopada -1
    Poniewaz niejako zaczalem ten temat pozwole sobie skomentowac Twoja wypowiedz:
    Miałem nie zabierać głosu,
    I to byloby chyba najlepsze w Twojej sytuacji.
    Każde forum ma swego "uzurpatora" ( tutaj taka rolę odgrywa Owner ),
    który nigdy się nie myli,
    Blad,to Ty jestes tym uzurpatorem.Owner owszem czasmi jest uparty ale z reguly ma racje i to Cie wlasnie denerwuje!
    i czy ma coś do powiedzenia czy nie, każdy wpis okrasza swoim komentarzem narzucając swój styl myślenia.
    Wlasnie,wlasnie... tyle,ze Ci sie osoby pomylily.Popatrz w lustro i bedzieswz wiedzial o kogo chodzi.
    Ludzi - uczestników forum, którzy mają inne poglądy na sprawy wspólnotowe niszczy wszelkimi metodami.
    Ja czesto mam odmienne poglady anizeli owner czasami nawet bardzo.Pisze o tym na forum i jakos mnie nie zniszczyl.Jest czasami uszczypliwy ale wtedy odplacam tym samym.Tyle,ze pomiedzy uszczypliwoscia a chamstwen i arogancja jest duza roznica,ktorej Ty nie dostrzegasz.
    Jak chcecie stworzyć sobie "kółko wybrańców" i dalej skakać na nowe pochyło drzewo to proszę. Stwórzcie sobie swoje własne forum.
    Czy to jest jakas obietnica z Twojej strony?
    Jedno już takie działa . Po dwóch latach, wieje z niego nudą o przepraszam "rozpiło" jego uczestników. Moderatorami na nim są Owner i Czajnik5 że o Haneczce nie wspomnę.
    Mozesz podac nazwe tego forum.Chetnie tam zajrze.Moze masz racje?
    Mysle,ze wiecej dodawac nie musze.Sam chyba widzisz ,ze cos z Twoim "wystepami" na tym forum jest nie tak.Wspolaktorzy nie chca Cie uznac jako gwiazdora,publicznosc gwidze,rezyser bierny i jak dotad bez inicjatywy.Wiesz co? Moze bys teatr zmienil na inny?Pomysl o tym.
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.