Czyje to koszty, wynajęcie adwokata przez zarząd wspólnoty?

2»

Komentarze

  • Opcje
    KubaPKubaP Użytkownik
    edytowano grudnia 2012
    marian mnie nazywasz malkontentem , a ty jesteś oszołomem .
    Prawnicy będą mieli ciebie za dojną krowę z takim podejściem do spraw wspólnotowych , nie pracujesz ty przypadkiem w administracji, budżetówce?
    No cóż to że jest wspólnota przeciwko to tylko wymóg formalny nie douczyłaś się
    widocznie pozew o zapłate nie jest pozwem przeciwko właścicielowi w sądzie powszechnym
    gdzie są dowody i gdzie można sie bronić i powoływać świadków.
    Głosy malkontentów,odezwały się ochoczo, więc tak co do wypowiedzi posesja twój tok rozumiewania mnie zadziwia oczywistym jest,
    że zapis UOWL dotyczący przekroczenia czynności zwykłego zarządu dotyczy małej wspólnoty a w dużej wystarczy większość
    natomiast w małej przeciwko członkowi wspólnoty muszą się zgodzić wszyscy oprócz osoby pozywanej
    a jeżeli masz takie doświadczenie to poprzyj je dowodami czyli wyrokami wygranych spraw na razie to twoje wywody to ble ble ble bo
    każde powództwo przeciwko właścicielowi jest przekroczeniem czynności zwykłego zarządu i proszę nie mylić trybu nakazowego o zapłatę z wystąpieniem przed sądem powszechnym.
    A skąd te rewelacje ?. Może mi wskażesz, gdzie mogę przeczytać jaki jest katalog czynności zwykłego zarządu?
    Komentarz edytowany admin
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.