Przybliżone stawki zł/m2 po deregulacji zawodu zarządcy nieruchomościami

2»

Komentarze

  • Opcje
    KubaPKubaP Użytkownik
    edytowano listopada -1
    [cite] Haneczka:[/cite]Oooo...! :shocked: Kubuś, zachowujesz się jak właściciel domu aukcyjnego...
    Taką sztukę sprzedajesz... :cool: Sztukmistrz z... No, skąd? :bigsmile:
    Hanuś przed zebraniem, poszperałem tu i tam, popytałem tu i tam , aby się zorientować na temat stawek, a zwłaszcza zakresu usług ( wykaz czynności mojego autorstwa) i najniższa stawka, jaką mi przysłali to 0,80 zł /m2 (obecnie 63 grosze/m2), a najwyższa za ten sam zakres 1,50 zł /m2
    Nasz Administrator chce podwyżkę do 0,70 zł/m2.
  • Opcje
    HaneczkaHaneczka Użytkownik
    edytowano lutego 2019
    [cite] KubaP:[/cite]Hanuś przed zebraniem, poszperałem tu i tam, popytałem tu i tam , aby się zorientować na temat stawek, a zwłaszcza zakresu usług ( wykaz czynności mojego autorstwa) i najniższa stawka, jaką mi przysłali to 0,80 zł /m2 (obecnie 63 grosze/m2), a najwyższa za ten sam zakres 1,50 zł /m2
    Kubuś, widzisz sam, że coś tu nie gra. Zanęciłeś i... tym samym zainicjowałeś żer. :cool:
    [cite] KubaP:[/cite]Nasz Administrator chce podwyżkę do 0,70 zł/m2.
    Czym ją uzasadnia? Bo samo "chce" to trochę za mało.
    [cite] KubaP:[/cite] przed zebraniem, poszperałem tu i tam, popytałem tu i tam , aby się zorientować na temat stawek, a zwłaszcza zakresu usług ( wykaz czynności mojego autorstwa)
    Jestem bardzo ciekawa (tak na poważnie) tego zakresu usług, za ceny, o których piszesz.
  • Opcje
    KubaPKubaP Użytkownik
    edytowano listopada -1
    [cite] Haneczka:[/cite]
    [cite] KubaP:[/cite]Hanuś przed zebraniem, poszperałem tu i tam, popytałem tu i tam , aby się zorientować na temat stawek, a zwłaszcza zakresu usług ( wykaz czynności mojego autorstwa) i najniższa stawka, jaką mi przysłali to 0,80 zł /m2 (obecnie 63 grosze/m2), a najwyższa za ten sam zakres 1,50 zł /m2
    Kubuś, widzisz sam, że coś tu nie gra. Zanęciłeś i... tym samym zainicjowałeś żer. :cool:
    jakie nęcenie, jaki żer ... chciałem mieć wiedzę, w przeciwieństwie do Ciebie , w temacie
    [cite] Haneczka:[/cite]
    [cite] KubaP:[/cite]Nasz Administrator chce podwyżkę do 0,70 zł/m2.
    Czym ją uzasadnia? Bo samo "chce" to trochę za mało.
    wzrostem kosztów utrzymania firmy, zwłaszcza płacowych. I faktycznie pracownicy jacyś tacy markotni. W ostatnim roku wymieniło się ich 1/3 staniu, zwłaszcza w dziale technicznym.
    [cite] Haneczka:[/cite]
    [cite] KubaP:[/cite] przed zebraniem, poszperałem tu i tam, popytałem tu i tam , aby się zorientować na temat stawek, a zwłaszcza zakresu usług ( wykaz czynności mojego autorstwa)
    Jestem bardzo ciekawa (tak na poważnie) tego zakresu usług, za ceny, o których piszesz.
    będziesz musiała się obejść smakiem ... (tak na poważnie) :wink:
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.