Windykacja dłużników przez e-sąd

jansoboljansobol Użytkownik
Bawił się ktokolwiek w ściąganie długu od nie płacących zaliczek przez e-sąd? Warto skorzystać z tej formy?

Komentarze

  • Opcje
    KubaPKubaP Użytkownik
    edytowano listopada -1
    Przyjemnej zabawy w wirtualnym świecie ...
  • Opcje
    EgzoEgzo Użytkownik
    edytowano listopada -1
    [cite] jansobol:[/cite]Bawił się ktokolwiek w ściąganie długu od nie płacących zaliczek przez e-sąd? Warto skorzystać z tej formy?
    W tym wątku https://forum.zarzadca.pl/dyskusja/4929/ wypowiadam się dosyć szeroko na temat e-sądu, włącznie z krótką instrukcją.
  • Opcje
    jansoboljansobol Użytkownik
    edytowano listopada -1
    Ja tam nie mam oporów przed wirtualnym światem. Sąd jest rzeczywisty, jego postanowienia są równie rzeczywiste.
    Jego powstanie miało przyspieszyć windykacje, stąd moje pytanie. Bierze się ono też z ogólnej ciekawości na ile sprawnie to działa w kontekście WM.
    Bo, że działa sprawnie w kontekście egzekwowania przedawnionych długów to już czytałem.

    Nowy doklejony: 17.07.13 21:45
    [cite] Egzo:[/cite]
    [cite] jansobol:[/cite]Bawił się ktokolwiek w ściąganie długu od nie płacących zaliczek przez e-sąd? Warto skorzystać z tej formy?
    W tym wątku https://forum.zarzadca.pl/dyskusja/4929/ wypowiadam się dosyć szeroko na temat e-sądu, włącznie z krótką instrukcją.
    O takie coś mi właśnie chodziło.
    Czy nakaz zapłaty jest powiększony o koszt postępowania sądowego?

    Nowy doklejony: 18.07.13 20:16
    I jeszcze jedno pytanie: jak to ugryźć, jeśli w formularzu rejestracji są dane do rejestracji osoby fizycznej, a powodem powinna być wspólnota?
  • Opcje
    EgzoEgzo Użytkownik
    edytowano listopada -1
    [cite]jasnobol[/cite]I jeszcze jedno pytanie: jak to ugryźć, jeśli w formularzu rejestracji są dane do rejestracji osoby fizycznej, a powodem powinna być wspólnota?
    Rejestruj się jako osoba fizyczna. Definiowanie wspólnoty mieszkaniowej jako powoda odbywa się przy formułowaniu pozwu.


    Czy nakaz zapłaty jest powiększony o koszt postępowania sądowego?
    Tak.
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.