Obrót gotówkowy we Wspólnocie

2»

Komentarze

  • Opcje
    jarekjarek Użytkownik
    edytowano listopada -1
    To nie jest żadna prywatna nieruchomość :) Od kiedy to WM może cokolwiek kupować ? Budową zajmowała sie wspólnota, wynajęła firmę, kasa przeszła przez wspólnotę. To co odpisała Administratorka w tym piśmie to kupa bredni na poziomie cwaniaka-prostaka a nie Zarządcy z licencją. Parking jest na terenie Gminy. Jest jakaś umowa z miastem, której jak pisałem nie chce pokazać.
  • Opcje
    cdncdn Użytkownik
    edytowano listopada -1
    Od kiedy to WM może cokolwiek kupować ?
    Co najmniej od grudnia 2007. Ale Eddie nie napisał, że to własność wspólnoty, tylko części właścicieli lokali.
  • Opcje
    koziorozkakoziorozka Użytkownik
    edytowano listopada -1
    Ja bym chciała poznać konkretne odpowiedzi na pytania.
    1. czy prawdą jest, że każde mieszkanie ma prawo do jednego miejsca postojowego? Tak czy nie
    2. czy wspólnota poniosła jakieś koszty? Tak czy nie (masz już rozliczenie za 2014)
    3. dlaczego nie szukasz umowy dzierżawy w gminie? Odpowiedź czy umowa została zawarta ze wspólnotą czy z grupą konkretnych ludzi powinna być łatwa do uzyskania.

    A tak na marginesie. Z ilu lokali składa się wspólnota?
    Większośc normalnych mieszkańców jest po prostu zajeta pracą, ciągłym pośpiechem i liczą, że ktoś się tym zajmie...
    Dopóki tego nie zmienisz, nie znajdziesz sprzymierzeńców, to niewiele zwojujesz
  • Opcje
    KubaPKubaP Użytkownik
    edytowano kwietnia 2015
    [cite] jarek:[/cite]Chyba nie ku^masz bazy KubaP.

    Tu nie chodzi o parkowanie kilku samochodów, bo są tacy co maja po dwa, trzy i więcej miejsc parkingowych. A jak nie wiadomo o co chodzi to wiadomo o co.
    chodzi o kasę ...
    [cite] jarek:[/cite]Chodzi o to,że są puste miejsca parkingowe należące do członków Zarządu i paru wazeliniarzy: Administrator, którzy nie maja samochodów, nie wspominając o prawie jazdy. Inni mieszkańcy muszą parkować na peryferiach gdzie z dala od bloku co chwilę są włamania i uszkodzenia aut.
    to sobie sprawcie ochronę od 20:00 do 6:00

    [cite] jarek:[/cite]Do czego zmierzam ? Oczywiście do wskazania nieprawidłowości i zwykłego złodziejstwa.
    do tego potrzebne są twarde dowody aby kogokolwiek nazwać złodziejem , a tak na marginesie czego złodziejem?

    [cite] jarek:[/cite]Nie rozumiem, jeżeli Zarząd i Administrator są tacy czyści to czego się boją ?
    Jaki maja interes w tym, że nie chcą okazać faktury za budowę parkingu, materiały, odbiór techniczny i choćby nazwę wykonawcy, który zbudował totalne gówno budowlane a nie parking ?
    Sprawa jest prosta-zostało zebrane ok. 166 tys. zł.
    Administrator po prostu nie ma pokrycia w rachunkach na tą kwotę i ...
    ktoś przytulił kilkadziesiąt tys.
    Na początku jak pisałem wcześniej każdy płacił kasę dodatkową na parking w czynszu na konto a po jakimś czasie decyzja stop konto płacimy w biurze gotówką. Myślę, że chyba nie trzeba nic dodawać ani ujmować...
    wal z tym do prokuratury ...

    aha , a czy to była "budowa parkingu" czy utwardzenie terenu ... w celu parkowania pojazdów?
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.