Pytanie do administratora forum

2»

Komentarze

  • Opcje
    adminadmin Administrator ZARZADCA.PL
    edytowano maja 2015
    Ocena merytoryczna komentarzy "Ważny" lub "Blog" należy do użytkowników w określonej randze, np. Doradca, Ekspert a także do redakcji portalu Zarzadca.pl. Funkcja oznaczania "Ważny" lub "Blog" dostępna jest przy każdym komentarzu w zakładce "pokaż opcje".

    Funkcja „Podziękuj - oceń pozytywnie” jest dostępna przy każdym komentarzu dla wszystkich zalogowanych użytkowników forum.
    Komentarz edytowany admin
    ZARZĄDCA PORTAL INFORMACYJNY 62f9tf1o2jb0.png
  • Opcje
    wp44wp44 Użytkownik
    edytowano listopada -1
    Po pierwsze - wygląda na to, że pomimo iż ja nie jestem doradcą, to systematycznie pojawiam się w rankingu doradców. Jeśli mamy trzymać się litery prawa i definicji, to nie powinno mnie tam być.
    Po drugie - z racji takiego, a nie innego układu alfabetu, zawsze jestem ostatni.
    Po trzecie - ostatni będą pierwszymi, tak więc Alleluja i do przodu!
  • Opcje
    piastowskapiastowska Użytkownik
    edytowano listopada -1
    Szanowni doradcy, eksperci i Wy, zwykli użytkownicy: czy Wam (dorosłym, jak sądzę, osobom) naprawdę zależy jakie macie miejsce w anonimowym rankingu na forum??? Czy nie wystarcza satysfakcja z udzielonej mądrej rady i tego, że komuś pomogliście swoim doświadczeniem?
  • Opcje
    wp44wp44 Użytkownik
    edytowano maja 2015
    Jeśli chodzi o moją skromną osobę, to hm... jest mi całkowicie obojętne, czy komuś pomagam ewentualną mądrą radą, tudzież swoim doświadczeniem i nie odczuwam z tego powodu ani satysfakcji, ani braku satysfakcji. : ) Po prostu nic nie odczuwam.
    Natomiast największe znaczenie na forum ma dla mnie od wczoraj ranking doradców i moja w nim obecność, a dokładnie od momentu, w którym użytkownik KubaP ujawnił istnienie tego rankingu.
    Teraz tylko to zaprząta moją głowę, a wszystko inne jest nieważne.
    :cool:
    [cite] piastowska:[/cite]Wam (dorosłym, jak sądzę, osobom)
    :confused:
  • Opcje
    piastowskapiastowska Użytkownik
    edytowano listopada -1
    Taaak, przekonałeś mnie. Teraz widzę jak błądziłam, lekceważąc świeżo zdobytą wiedzę o rankingu - warto walczyć o jak najlepsze miejsce. W związku z tym od dzisiaj jestem Astowska.
  • Opcje
    wp44wp44 Użytkownik
    edytowano listopada -1
    [cite] piastowska:[/cite]Astowska
    AstowskaPi, czyli Astowska3.14
  • Opcje
    KowalKowal Użytkownik
    edytowano maja 2015
    Dziecinada.
    mi jest po prostu wstyd, że uczestniczę w tym kabarecie.
  • Opcje
    wp44wp44 Użytkownik
    edytowano maja 2015
    [cite] Kowal:[/cite]mi jest po prostu wstyd, że uczestniczę w tym kabarecie.
    Kiedyś przez pomyłkę trafiłem na takie zebranie. Okazało się, że zorganizowała to grupka oszołomów, spędzili kilkadziesiąt osób do wynajętej sali i zrobili szoł z praniem mózgu, po kątach rozstawieni klaskacze do podgrzewania atmosfery, a ci sprzedawali herbalife.

    Było mi po prostu wstyd, że uczestniczyłem w tym kabarecie i czym prędzej wyszedłem.

    :neutral:
  • Opcje
    KubaPKubaP Użytkownik
    edytowano maja 2015
    kątach rozstawieni klaskacze do podgrzewania atmosfery
    Było mi po prostu wstyd, że uczestniczyłem w tym kabarecie i czym prędzej wyszedłem.
    ...a nie czasem ... za bilety ci zwrócili ?
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.