Powierzenie zarządu

2»

Komentarze

  • Opcje
    KubaPKubaP Użytkownik
    edytowano listopada -1
    [cite] Lalunia:[/cite]Wspólnota ma działać zgodnie z prawem, a nie rozstrzygać.
    wg ciebie Lalunia działać zgodnie z prawem to nie rozstrzygać, nie decydować ? Gratuluję ...
  • Opcje
    LaluniaLalunia Użytkownik
    edytowano listopada -1
    KubaP - sam napisałeś:
    [cite] KubaP:[/cite]
    [cite] Lalunia:[/cite]Art. 58. § 1 k.c.
    Czynność prawna sprzeczna z ustawą albo mająca na celu obejście ustawy jest nieważna, chyba że właściwy przepis przewiduje inny skutek, w szczególności ten, iż na miejsce nieważnych postanowień czynności prawnej wchodzą odpowiednie przepisy ustawy.
    i kto to ma rozstrzygać we wspólnocie, Ty Lalunia? Od tego są Sądy i niech tak pozostanie
    a teraz twierdzisz, że jednak wspólnota rozstrzyga?
    Wspólnota podejmuje decyzje jak każda inna jednostka, ostatecznie rozstrzygają odpowiednie organy administracyjne.
    Nie staraj się wciągnąć mnie w typową dla ciebie grę przy użyciu "wyrywków" z kontekstu wypowiedzi.
    Sam zacząłeś o rozstrzyganiu przez sądy zatem pozostań konsekwentny..
  • Opcje
    KubaPKubaP Użytkownik
    edytowano listopada -1
    [cite] Lalunia:[/cite]KubaP - sam napisałeś:
    [cite] KubaP:[/cite]
    [cite] Lalunia:[/cite]Art. 58. § 1 k.c.
    Czynność prawna sprzeczna z ustawą albo mająca na celu obejście ustawy jest nieważna, chyba że właściwy przepis przewiduje inny skutek, w szczególności ten, iż na miejsce nieważnych postanowień czynności prawnej wchodzą odpowiednie przepisy ustawy.
    i kto to ma rozstrzygać we wspólnocie, Ty Lalunia? Od tego są Sądy i niech tak pozostanie
    wg ciebie Lalunia działać zgodnie z prawem to nie rozstrzygać, nie decydować ? Gratuluję ...
    a teraz twierdzisz, że jednak wspólnota rozstrzyga?
    Wspólnota podejmuje decyzje jak każda inna jednostka, ostatecznie rozstrzygają odpowiednie organy administracyjne.
    Widzisz masz problem do przekręcania i nadinterpretacji, jak Cię Lalunia złapią na niepoprawnej "falandyzacji" prawa.

    Wspólnota rozstrzyga co dla niej jest dobre, a nie ty Lalunia czy organ prawny . Organy , jak komuś się nie podoba ( właścicielowi lokalu) przyjęte rozstrzygnięcie wspólnoty , może poprosić Sąd o sprawdzenie, czy jest to zgodne z prawem ogólnym ( zaskarżyć decyzje / rozstrzygniecie WM do Sądu)
    [cite] Lalunia:[/cite] Nie staraj się wciągnąć mnie...
    nie wciągniesz mnie do tej lodówki z geconem, bo dla trzeciego już miejsca w niej nie ma.
  • Opcje
    gecongecon Użytkownik
    edytowano listopada -1
    ...nie wciągniesz mnie do tej lodówki z geconem,
    Całkowicie błędny wniosek - gecon nie siedzi w żadnej lodówce.
    To nie moja wina, że Laluni tak się wydaje czy też marzy o tym aby tak było.
    :confused::bigsmile:
  • Opcje
    KubaPKubaP Użytkownik
    edytowano listopada 2015
    [cite] gecon:[/cite]
    ...nie wciągniesz mnie do tej lodówki z geconem,
    Całkowicie błędny wniosek - gecon nie siedzi w żadnej lodówce.
    To nie moja wina, że Laluni tak się wydaje czy też marzy o tym aby tak było.
    :confused::bigsmile:
    a są tacy, co twierdzą inaczej , link do przykładu
    https://forum.zarzadca.pl/dyskusja/6679/ogrzewanie-piwnicy/#Item_18

    :bigsmile::bigsmile::bigsmile::bigsmile:
  • Opcje
    LaluniaLalunia Użytkownik
    edytowano listopada -1
    W tej lodówce to widzi mnie wp44 i wyobraża KubaP. Mnie też tam nie ma
  • Opcje
    tajfuntajfun Użytkownik
    edytowano listopada -1
    Ale ta lodówa grzeje!:bigsmile:
  • Opcje
    KubaPKubaP Użytkownik
    edytowano listopada -1
    [cite] tajfun:[/cite]Ale ta lodówa grzeje!:bigsmile:
    zamraża, że wiagra im nie pomaga
  • Opcje
    wp44wp44 Użytkownik
    edytowano listopada -1
    tajfun: Ale ta lodówa grzeje!
    Taki niepozorny sprzęt agd, a tyle radości.
    Każda lodówa grzeje. Żeby gdzieś było zimno, to gdzie indziej musi być ciepło. Odwieczne prawo natury.
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.