Czy po deregulacji zawodu zarządcy nieruchomości jego licencj ma wartość jedynie sentymentalną?

13»

Komentarze

  • Opcje
    elan124elan124 Użytkownik
    edytowano listopada -1
    Wp44: Najważniejsze, że po paru ładnych latach pomogłem Ci doznać oświecenia
    Nie tylko oświecenia, odrodzenia... też ! :bigsmile:
  • Opcje
    Ange-lisicaAnge-lisica Użytkownik
    edytowano listopada -1
    Haneczko, nie bądź taka uszczypliwa. Lisy zazwyczaj wzbudzają rozmaite emocje. Ale mają za to piękne ogony :tongue:

    Wolałabym, abyś była bardziej twórcza w tym sensie, abyś była autorem swoich uwag, nawet tych krytycznych. Powoływanie się na kogoś, kto coś tam wymyślił i co funkcjonuje już sporo lat, może być nudnawe. :confused: O idiotach, którzy doprowadzają "bystrzaków" do swojego poziomu, to ja słyszałam już dawno, kiedy byłam jeszcze na facebooku.

    A kto tu jest w tym towarzystwie "bystrzakiem", to niechaj to udowodni. Żeby to zrobić, to nie wystarczy o innych mówić, że są idiotami. :whistling:

    Nowy doklejony: 13.01.17 08:54
    Elan: Nie tylko wy daliście się nabrać na tzw. UMOWĘ O ADMINISTROWANIE. Dziwne, że to nie jest karalne, gdzie ta obiecywana etyka zawodowa !?
    Licencje zarządcy nieruchomości nie są już tAK WAŻNE JAK PRZED 2008 ROKIEM, więc i etyka zawodowa ukradkiem poszła w las:wink:
  • Opcje
    elan124elan124 Użytkownik
    edytowano listopada -1
    Ange-lisica: Więc i etyka zawodowa ukradkiem poszła w las
    Poszła, ale stara miłość nie... rdzewieje :bigsmile:
  • Opcje
    KubaPKubaP Użytkownik
    edytowano stycznia 2017
    [cite]elan124[/cite]Nie tylko wy daliście się nabrać na tzw. UMOWĘ O ADMINISTROWANIE.
    Jak na to wpadłeś?:tongue:
    Poszła, ale stara miłość nie... rdzewieje :bigsmile:
    jak ją wypryskałeś WD40 to, jak to ma rdzewieć :wink:
  • Opcje
    elan124elan124 Użytkownik
    edytowano listopada -1
    Zawodowa intuicja :tongue:
  • Opcje
    KubaPKubaP Użytkownik
    edytowano stycznia 2017
    Zawodowa intuicja :tongue:
    ty masz jakąś zawodowa intuicje ? , to jakiś żart tego roku?
  • Opcje
    Ange-lisicaAnge-lisica Użytkownik
    edytowano stycznia 2017
    Ange-lisica: Zarząd wybrał Administratora , który ma w tytule umowy: "umowa o administrowanie". Jednak samo administrowanie zajmuje jedynie 1/5 umowy, reszta tej umowy, to umowa o zarządzanie .

    Elan: Nie tylko wy daliście się nabrać na tzw. UMOWĘ O ADMINISTROWANIE. Dziwne, że to nie jest karalne, gdzie ta obiecywana etyka zawodowa !? (...)
    Kiedyś był na tym forum pewien wątek, a w nim informacja, że każda umowa (również administratora i zarządcy) jest ważna, dopóki sąd nie orzeknie inaczej.

    Ale czy oprócz sądu lub rozwiązania (wadliwej) umowy nie ma innej drogi wyjścia?
  • Opcje
    elan124elan124 Użytkownik
    edytowano listopada -1
    KubaP: Ty masz jakąś zawodowa intuicje ?
    Miszczu , Grandy przecież, już dawno ciebie ocenił wzdłuż i wszerz... :bigsmile:
    Ange-lisica: Ale czy oprócz sądu lub rozwiązania (wadliwej) umowy, nie ma innej drogi wyjścia ?
    Ja nie znam, ale zawsze przestrzegam, przy zawieraniu umów o administrowanie.
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.