Zarząd przymusowy a brak lokatorów. Impas czyli jak ugryźć temat

Witajcie, napisze ogólnie bo sprawa jest dość zawiła.
Kamienica, lata 70 te, Chrzanów, Mieszkań 12, zamieszkałych 4! doraźnie 1
Pustostany 3 włascicieli zmarło, reszta w domach opieki, jeden handlarz i tyle.
Od trzech lat sprawa w sądzie o zarząd przymusowy, poczatkowo wiekszosc odbierała listy z sadu,
z powodu nienamierzalnosci spadkobierców jednego lokalu umorzone, i tak odwołanie, umorzone, odwołanie umorzone, odwołanie umorzone, w miedzyczasie za długi eksmisja śmierć reszty itd.
4 mieszkania zajęte z czego dwa w tym moje chce mieszać, remontowałam czesc dachu, nie swojego, nad lokalem po zmarłym, druga strona grozi zawaleniem.

Jedna rozprawa zakończona ciekawie, sąd kazał wskazać zarządce, co zrobiłam, ten wyznaczył wysykosc czynszów, określił warunki. Już była radość a tu sprawa umorzona. Taka sądowa logika.

Co byście zrobili by ruszyć dalej z tego impasu. Ps nadzór budowalany tez był ruszony, nie warto nie pomaga, długo by opowiadać.

Komentarze

  • Opcje
    GrafenGrafen Użytkownik
    Trzeba ustanowić komisarza na te martwe dusze ...
  • Opcje
    ZarządcaZarządca Zarzadca.pl ZARZADCA.PL
    Proszę zacytować lub udostępnić uzasadnienie postanowienia sądu. Jaka konkretnie sprawa została umorzona, skoro jak to wynika z treści postu, zarządca został wyznaczony.
    ZARZĄDCA PORTAL INFORMACYJNY II 6tfwtu9sbskv.png
  • Opcje
    MirekLMirekL Użytkownik
    Takie głupoty mógł wymyślić tylko jeden na tym forum.
  • Opcje
    można jakoś "prezesowi" dać bana?? Aby jego postów nie widzieć??
  • Opcje
    MirekLMirekL Użytkownik
    KubaP chwilowo jako loleknabolek - odnieś się merytorycznie a nie inwektywami. Tylko to potrafisz?
    <<<<Jedna rozprawa zakończona ciekawie, sąd kazał wskazać zarządce, co zrobiłam, ten wyznaczył wysykosc czynszów, określił warunki. Już była radość a tu sprawa umorzona. Taka sądowa logika.>>>>>
    Zarządca zadał konkretne pytanie, i co? I nic!!!

  • Opcje
    MirekLMirekL Użytkownik
    i więcej się już nie dowiemy od KubyP. sorry Lakonii. Poziom napisania wątku - gimnazjalisty.
    <<<<4 mieszkania zajęte z czego dwa w tym moje chce mieszać,>>>>> TY CZYTASZ TO CO PISZESZ?
    >>>>z powodu nienamierzalnosci spadkobierców jednego lokalu umorzone, i tak odwołanie, umorzone, odwołanie umorzone, odwołanie umorzone, w miedzyczasie za długi eksmisja śmierć reszty itd.>>>>>>> kabaret.
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.