"Komentuj. Nie obrażaj"

KubaPKubaP Użytkownik
edytowano maja 2012 w Wolne tematy
2404f10441b0247e4f4a1509dcbddc80,46,1.jpg
"Komentuj. Nie obrażaj" – to hasło akcji, która wystartowała w polskim internecie z udziałem największych polskich mediów. Jej cel to podniesienie poziomu kultury wypowiedzi w sieci. - Szanujemy wolność wypowiedzi, ale tez czujemy się odpowiedzialni społecznie za kształtowanie środowiska nowych mediów i całej przestrzeni on-line’owej – mówi Paweł Klimiuk, rzecznik Onetu, który jest pomysłodawcą akcji.
http://wiadomosci.onet.pl/media/komentuj-nie-obrazaj-nowa-akcja-w-internecie,1,5137937,wiadomosc.html

94344e93b024e67ea036f200203de066,4,1.jpg

Komentarze

  • Opcje
    HaneczkaHaneczka Użytkownik
    edytowano listopada -1
    Och! Jakie to cudowne, że przywołujecie hasło tej akcji.
    Ach! Jakie to budujące... :winkkiss:
  • Opcje
    elan124elan124 Użytkownik
    edytowano listopada -1
    Słowa należy przekuć w czyn !... :confused:
  • Opcje
    KubaPKubaP Użytkownik
    edytowano maja 2012
    [align=right](....)[/align]
  • Opcje
    abwehrstelle_breslauabwehrstelle_breslau Użytkownik
    edytowano listopada -1
    >Słowa należy przekuć w czyn !
    przekuwam: będę obrażał (się) ...bez komentarza :))
  • Opcje
    elan124elan124 Użytkownik
    edytowano listopada -1
    będę obrażał (się) ...bez komentarza
    W dobrym tonie jest lepiej z... komentarzem :wink:
  • Opcje
    KubaPKubaP Użytkownik
    edytowano listopada -1
    :shamed:
  • Opcje
    KubaPKubaP Użytkownik
    edytowano listopada -1
    94344e93b024e67ea036f200203de066,4,1.jpg
  • Opcje
    HaneczkaHaneczka Użytkownik
    edytowano maja 2012
    Kubusiu, przylep to sobie w każdym miejscu, gdzie tylko zdoła paść Twój wzrok.
    I dalej dzielnie baw się swoimi trzema kaktusami, skoro natura obdarzyła Ciebie tak hojnie.
    Komentarz edytowany Haneczka
  • Opcje
    HaneczkaHaneczka Użytkownik
    edytowano czerwca 2012
    Pozwolisz elan124, że Ci wyjaśnię, choć wcale, a wcale nie wyglądasz mi na niezorientowanego.....
    [cite] KubaP:[/cite]
    Czy Wielce Szanowny Admin nie raczy zauważyć, że taka odpowiedź Pana Posesji
    jest odpowiedzią bezczelną, szyderczą arogancką i prześmiewczą w stosunku do mojej
    :cactus2: :cactus2: :cactus2:

    Kubuś - tym, czym posiadał, odniósł się do części mojej wypowiedzi, która w całości brzmiała następująco:
    [cite] Haneczka:[/cite]
    Czy Wielce Szanowny Admin nie raczy zauważyć, że taka odpowiedź Pana Posesji jest odpowiedzią bezczelną, szyderczą arogancką i prześmiewczą w stosunku do mojej wcześniejszej wypowiedzi?
    Czy Pan Posesja jest tutaj pod specjalną ochronką i na specjalnych prawach, bo jest to forum zarządców?
    A może Pan Posesja jest tutaj Wielce Szanownym Adminem...?

    a dokładniej - była reakcją na niezbyt rozważne cięcia Szanownego Admina, wybiórczo ochronne w stosunku do Pana Posesji.
  • Opcje
    siódemeksiódemek Użytkownik
    edytowano listopada -1
    No i "Komentuj. Nie obrażaj" poszłoooo w powietrze ;)
  • Opcje
    jezynka30jezynka30 Użytkownik
    edytowano listopada -1
    i jak się ma założony przez Ciebie, jakże szczytny, wątek do tego, co napisałeś do mnie na priv'a? Chcesz coś zmieniać, zacznij od siebie........
  • Opcje
    HaneczkaHaneczka Użytkownik
    edytowano czerwca 2012
    Szanowny Adminie, dlaczego ten wątek jest tak rżnięty? Ilość wpisów nie zgadza się ze stanem faktycznym.
    Wszak jest to wolny temat, ale... z wolnością już dawno nie ma nic wspólnego. :confused: Niestety.
    Cała jego treść jest jedną mozaiką, a Twoją wielką improwizacją. Ot, taki forumowy patchwork - zresztą jak w wielu pozostałych tematach.

    Jednak, na Twoje wielkie szczęście, udało Ci się "ochronić" elegancki i nieobraźliwy wpis Kubusia pod pretekstem zachowania mojego postu sprzed siedmiu dniu.
    Dlaczego więc jesteś tak niekonsekwentny i powycinałeś wcześniejsze moje posty, również te wczorajsze, które były skierowane do Ciebie lub pośrednio odnosiły się do Twojej aktywności?
    Zdaje się, że czasy świętej inkwizycji mamy już za sobą....
  • Opcje
    izodizod Użytkownik
    edytowano czerwca 2012
    Też tak myślałem. Deklaracje mijają się z czynami ...
    [cite] [b]Haneczka[/b]:[/cite]
    Szanowny Adminie, dlaczego ten wątek jest tak rżnięty? Ilość wpisów nie zgadza się ze stanem faktycznym.
    
  • Opcje
    karolinakarolina Użytkownik
    edytowano listopada -1
    normalne
  • Opcje
    HaneczkaHaneczka Użytkownik
    edytowano sierpnia 2012
    [cite] karolina:[/cite]normalne
    Ogólnie rzecz ujmując ludzie dzielą się na dwie grupy: normalnych i nienormalnych.
    Istnieje przy tym pewna prawidłowość, gdyż zazwyczaj wszyscy mamy pewność, że należymy do tej pierwszej.
    Zazwyczaj... ponieważ część z nas, z pewnym dystansem do samego siebie, stwierdza, iż skoro zajmuje się sprawami wspólnot - musi zdecydowanie należeć do tej drugiej grupy.
    I tak oto dowiadujemy się prawdy o sobie. :bigsmile:
  • Opcje
    czajnik5czajnik5 Użytkownik
    edytowano listopada -1
    [cite] Haneczka:[/cite]ludzie dzielą się na dwie grupy: normalnych i nienormalnych (...) zazwyczaj wszyscy mamy pewność, że należymy do tej pierwszej
    To nie do końca prawda. Ja na ten przykład od zawsze wiedziałem, że jestem nienormalny. No, ale zawsze możemy powiedzieć, że jeden przypadek to się mieści w granicach błędu statystycznego.
  • Opcje
    HaneczkaHaneczka Użytkownik
    edytowano sierpnia 2012
    [cite] czajnik5:[/cite]
    [cite] Haneczka:[/cite]ludzie dzielą się na dwie grupy: normalnych i nienormalnych (...) zazwyczaj wszyscy mamy pewność, że należymy do tej pierwszej
    To nie do końca prawda.
    Słowo zazwyczaj nie zostało tutaj użyte przypadkowo.
    [cite] czajnik5:[/cite]Ja na ten przykład od zawsze wiedziałem, że jestem nienormalny.
    Wiem. Jako normalna-inaczej odczułam to bardzo wyraźnie.
  • Opcje
    elan124elan124 Użytkownik
    edytowano listopada -1
    Czajnik5: ale zawsze możemy powiedzieć, że jeden przypadek to się mieści w granicach błędu statystycznego
    Ja też jestem nienormalny, to już dwa przypadki...
  • Opcje
    SaszaSasza Użytkownik
    edytowano listopada -1
    ja byłam normalna-póki mnie diabli tu nie przynieśli

    Nowy doklejony: 24.08.12 19:53
    Gdzieś usłyszałam,że współczesnemu Polakowi zazwyczaj wystarcza znajomość 200-stu słów by się porozumieć.W momencie gdy wchodzę na komentarze do najróżniejszych artykułów w internecie mam inne wrażenie-komentującym wystarcza zazwyczaj znajomość piętnastu słów, by opluć wszystkich i wszystko.
  • Opcje
    PosesjaPosesja Użytkownik
    edytowano sierpnia 2012
    [cite] Sasza:[/cite]komentarze do najróżniejszych artykułów w internecie
    Tu jest forum, tu nie ma artykułów. Swoje wrażenia z innych zakątków Internetu zbyt łatwo uogólniasz i przenosisz na to forum:
    [cite] Sasza:[/cite]ja byłam normalna-póki mnie diabli tu nie przynieśli
    Ciekawe - 15-wyrazowe komentarze, opluwające wszystko i wszystkich nie ruszały Ciebie, a moderowana dyskusja na forum wspólnot mieszkaniowych spowodowała, że przestałaś być normalna? Może jest odwrotnie - przedtem było z Tobą coś nie tak, a teraz wracasz do normy? Może stan poprzedni, do którego przywykłaś i uznawałaś za normę, to była "normalność inaczej"?
  • Opcje
    HaneczkaHaneczka Użytkownik
    edytowano sierpnia 2012
    [cite] Sasza:[/cite]ja byłam normalna-póki mnie diabli tu nie przynieśli...
    Było nie dać się wziąć diabłom. :cool:
    Ale, że też oni dobrze wiedzieli, gdzie nieśli... ? Do swoich!
    Pytanie, czy... pojmali swojego? :bigsmile:
  • Opcje
    elan124elan124 Użytkownik
    edytowano listopada -1
    Haneczka: Ale, że też oni dobrze wiedzieli, gdzie nieśli... ?
    Nie tylko gdzie nieśli, ale i kogo...
  • Opcje
    HaneczkaHaneczka Użytkownik
    edytowano listopada -1
    [cite] elan124:[/cite]
    Nie tylko gdzie nieśli, ale i kogo...
    To wszystko chyba w ramach wzajemnej współpracy, bo o konkurencji raczej mowy być nie może...
    Nastąpił jedynie podział terytorium i kompetencji.
  • Opcje
    KubaPKubaP Użytkownik
    edytowano listopada -1
    [cite]Haneczka:[/cite]Nastąpił jedynie podział terytorium i kompetencji.
    ty bierzesz północno zachodnie terytorium kraju , On resztę :bigsmile: kompetencje każdy z was ustali sobie sam.
  • Opcje
    SaszaSasza Użytkownik
    edytowano listopada -1
    o komentarzach do artykułów napisałam w odniesieniu do akcji "Komentuj. Nie obrażaj". Trudno komentować z sensem, gdy społeczeństwu zazwyczaj ,,brakuje słów''. Ale ja nie o tym chciałam, raczej o tym braku mojej normalności. Na tym forum szukam zazwyczaj podpowiedzi jak rozwiązać problemy wspólnoty nie przekraczając zapisów ustawy o niej, zakładając z góry, że są tu ludzie, którzy wiedzą co robią i co piszą z racji wykształcenia i praktyki ,,w tym biznesie''. Wchodziłam
    tutaj od dawna bez logowania.I tylko czasami rozjaśniliście mi w głowie, najczęściej jednak odnoszę wrażenie , że nawet to co do tej pory w tej mojej wspólnocie robiłam , robiłam źle.W każdym temacie ilu forumowiczów tyle zdań-dlatego o tej utracie normalności napisałam. Wiem, wiem-wszelkie wątpliwości winna rozwiewać ustawa ale moich nie rozwiewa- ja zresztą nie jestem licencjonowanym zarządcą, spełniam tylko taką rolę z woli właścicieli, na zasadzie ,, bo przecież ktoś musi- a pani ufamy jak nikomu innemu''. A ufność na nic, jak brakuje odpowiedniego wykształcenia. Nie czujcie się więc obrażeni moim stwierdzeniem, że przestałam być normalna czytając Was.
  • Opcje
    HaneczkaHaneczka Użytkownik
    edytowano sierpnia 2012
    [cite] KubaP:[/cite]
    ty bierzesz północno zachodnie terytorium kraju , On resztę :bigsmile: kompetencje każdy z was ustali sobie sam.
    Nie jestem pazerna.
    Wystarczy mi mój kątek-zakątek, a w nim - ten mój kawałek podłogi.

    Kubuś, Ty doskonale wiesz, że nie chodziło mi o terytorium kraju...
    [cite] Sasza:[/cite]I tylko czasami rozjaśniliście mi w głowie, najczęściej jednak odnoszę wrażenie , że nawet to co do tej pory w tej mojej wspólnocie robiłam , robiłam źle.
    I prawidłowo. Jako kobieta nigdy nie powinnaś mieć innego wrażenia.
    Nie ma innej możliwości.
    Bo kto Cię będzie wtedy do ładu przywracał?
    Kto Cię będzie poskramiał?
    Kto sprawi, że nauczysz się prawidłowo myśleć? Jednak nieopatrznie nie pomyl słowa prawidłowo ze słowem samodzielnie... bo spłoniesz na stosie.
    To są diabelskie sztuczki, a diabłów ci u nas dostatek. :bigsmile:
  • Opcje
    KubaPKubaP Użytkownik
    edytowano sierpnia 2012
    [cite] Haneczka:[/cite]
    [cite] KubaP:[/cite]ty bierzesz północno zachodnie terytorium kraju , On resztę :bigsmile: kompetencje każdy z was ustali sobie sam.
    Nie jestem pazerna. Wystarczy mi mój kątek-zakątek, a w nim - ten mój kawałek podłogi.
    Kubuś, Ty doskonale wiesz, że nie chodziło mi o terytorium kraju...
    No dobra, wiedziałem .... to ci odpowiem cytatem "jakie torowisko(nogi), taka stacja" ....:bigsmile:
  • Opcje
    ZarządcaZarządca Zarzadca.pl ZARZADCA.PL
    edytowano listopada -1
    [cite] Sasza:[/cite]W każdym temacie ilu forumowiczów tyle zdań-dlatego o tej utracie normalności napisałam. Wiem, wiem-wszelkie wątpliwości winna rozwiewać ustawa ale moich nie rozwiewa

    Niestety, ale często takie rozbieżności występują również w orzecznictwie, nawet na poziomie sądu apelacyjnego. Generalnie w prawie, szczególnie w przypadku nowych rzeczy, tak po prostu jest, trzeba lat praktyki, aby się ugruntowały jakieś poglądy i oczywiście jak najmniej zmian przepisów. Jeżeli nowelizacji jest dużo, to znowu się zaczynają problemy z wykładnią. Właśnie teraz może nas dopiero czekać bałagan, o ile wspólnoty zostaną pozbawione zdolności prawnej.
    ZARZĄDCA PORTAL INFORMACYJNY II 6tfwtu9sbskv.png
  • Opcje
    HaneczkaHaneczka Użytkownik
    edytowano sierpnia 2012
    [quote][cite] KubaP:[/cite]
    "jakie torowisko(nogi), [/quote]
    Kędzierzawe...?
    [quote][cite] KubaP:[/cite] taka stacja" ....:bigsmile:[/quote]
    Kędzierzyn - Koźle. (informacja skierowana do konkretnego pasażera). :bigsmile:
    http://www.youtube.com/watch?v=huu_o3y8hFQ
    Komentarz edytowany admin
  • Opcje
    KubaPKubaP Użytkownik
    edytowano sierpnia 2012
    nic nie kumasz?
    "jakie torowisko(nogi), taka stacja" ....:bigsmile:

    ...Kabaret Skeczów Męczących - płocka noc kabaretowa...
    ...stacja dokująca ....:peace:
  • Opcje
    HaneczkaHaneczka Użytkownik
    edytowano sierpnia 2012
    nic nie kumasz?
    Nie-e. :confused:
    Ale Ty chyba też nie bardzo pojąłeś moją odpowiedź na ten cytat... :cool:
    Całość uzupełniał link, ale nie wiem czy się wkleił w całości (próbowałam kilka razy), bo ja go u siebie nie widzę - tylko część końcową.
  • Opcje
    KubaPKubaP Użytkownik
    edytowano sierpnia 2012
    Zrozumiałem ...aluzje ...

    tego linka Ja też nie widzę ...tylko jakieś hieroglify


    http://www.rot.swietokrzyskie.travel/g,89,Kabaretowe_wakacje_z_duchami_2012.html
  • Opcje
    elan124elan124 Użytkownik
    edytowano listopada -1
    KubaP: jakie torowisko(nogi),taka stacja
    A co zrobimy z... semaforem !?
  • Opcje
    KubaPKubaP Użytkownik
    edytowano sierpnia 2012
    [cite] elan124:[/cite]
    KubaP: jakie torowisko(nogi),taka stacja
    A co zrobimy z... semaforem !?
    noooo ...chyba zadokuje w stacji ...
  • Opcje
    HaneczkaHaneczka Użytkownik
    edytowano sierpnia 2012
    [cite] KubaP:[/cite]Zrozumiałem ...aluzje ...
    To nie była aluzja, to był żart.
    [cite] KubaP:[/cite]
    [cite] elan124:[/cite]
    KubaP: jakie torowisko(nogi),taka stacja
    A co zrobimy z... semaforem !?
    noooo ...chyba zadokuje w stacji ...
    A od kiedy to semafor się pędzi po torach...?
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.